Ноември преполовихме, надеждите подновихме! 17.11-23.11

  • 7 438
  • 211
  •   1
Отговори
# 15
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Цеци, бързо възстановяване на мама, със сигурност домашната обстановка ще и помогне много а и контакта с близките  Hug

ГеяHug почивай щом ти се мързелува, глези се

# 16
  • Мнения: 763
Цецинко, радвам се да чуя, че вече изписват майка ти. Ще видиш,  като се прибере вкъщи  как ще живне. Ще се моля резултатите да са добри  Praynig
Моят пък умник ми предложи в колата (имахме една строшена фиестичка  Crazy ) и аз отказах с аргумента - какво ще разправям на децата си един ден * вашия татко ми предложи брак в една очукана трошка* Не, не и не. След това се пробва пак на лифта, на пистата, къде ли още не, и на мен все не ми беше романтично и отказвах ( с обещаваща усмивка обаче) Накрая ми предложи на о-в Тасос, на един много красив кей, на едни романтични пейчици, с едни романтични лампички, бе въобще..... да ми завиди човек. Приех разбира се, но изглежда за моя възлюбен до тук се изчерпаха задълженията. И до ден днешен, което прави около 6 години и нещо от предложението, сватба няма. Най-вероятно няма и да има. Май за него е напълно достатъчно моето ДА на онзи кей, в онзи приказен ден, с онази целувка...... Не иска и не иска да правим циркове (както се изразява той) на роднините и това е. Всъщност вече и аз май не искам.

# 17
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
[...... Не иска и не иска да правим циркове (както се изразява той) на роднините и това е. Всъщност вече и аз май не искам.
Все едно аз го написах yes Окуражавате ме,че не само аз имам най–романтичния мъж Joy,ама какво да ги правим като са такива,но не си го давам hahaha.
Утре ще отида тайничко в общината да питам за необходимите документи,може пък да се реша и по Коледа да се предам Joy...

# 18
  • Мнения: 1 768
 Joy Joy Joy И аз да се разпиша в новата темичка  Wink Много ме развеселихте с тези романтични брачни предложения  hahaha Моя пре4ди доста време ми предложи в един чат - top.bg  Laughing Laughing Laughing пред има няма 200 потребителя и аз взех , че веднага приех .И ние като Розичка май не си бяхме виждали мутрите на живо , а само на снимки  Joy Ама сега е бракуван здраво и няма пускане  Naughty  Joy Joy Joy
Гушки на всички , аз съм малко ядосана .Съседката ми вдигна скандал , че животните тичали , а ние с мъжо сме ходили , той пък моя хъркал и на нея все и пречи.Питах я само ако това са три деца , дали ще ми крещи  Twisted Evil Майната и ще си търся на пролет друго жилище , пък може и къщичка или етаж от къща, ooooh!

# 19
  • Близо до София
  • Мнения: 896
колко романтика има в нашата тема днес... Wink

Маринекс, направо къщичка търсете, ние от 2 години живеем близо до София в къща, родих се да ти кажа, прекрасно е, а и за животинките е идеално, а живот и здраве и за децата  Wink Тая съседка сигурно е някоя сърдита лелка, на която целия свят и е крив  #2gunfire

# 20
  • Мнения: 2 343
Добре започнахме седмицата със намерения и спомени  Laughing. Аз даже не си спомням кога решихме да се бракуваме. Нямаше нищо романтично  Sad. Просто обсъдихме намерението да имаме деца и решихме да се оженим, но деца все още няма Confused

# 21
  • Мнения: 4 589
Е, колко романтична ни стана темата.

Аз пък да ви кажа много харесах да бъда булка. Изживяването е неповторимо. Според мен една жена трябва да бъде булка и майка.
Та ако имаше професия булка, аз бих я работила.

За кг. гледам, че някои успяват, аз трябва да смъкна 7-8кг. ама нямам никакъв хъс.

Има време и за това.

Гея ти да почиваш и никакво чистене и шетане, да не хващам самолета и да дойда да дърпам ушите  Close

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Цецинка,в домашна обстановка ще е сто пъти по-добре за майка ти,ще видиш.Дано и резултатите от хистологията да са ок Praynig
Мира:) ще има дечица ,сигурна съм  Praynig Hug
Маринекс, и моите колеги от София ме ядосаха много,прибрах се пеш да ми се избистри мозъка и сега ме боли кръста  Crazy
Аааааа,това с цирковете за сватбите даже и не си го помисли моя мъж,само вика подпис и после почерпка в тесен кръг и тва' е  Crazy Е на това ,ако не му викате романтика  Joy hahaha

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Здравейте и от мен!  bouquet

Мира, прекрасна тема с прекрасни пожелания!  bouquet И не се натжавай, всички чакаме едно и също и колкото и време да чакаме и да страдаме, съм сигурна че все някога ще го дочакаме!

Дорайт, хич не си и помисляй да оставяш мъжо и да се оттегляш!!! И аз бръщолевех на моя същите неща, ама той ми вика, че не се е оженила за мен, за да имаме деца, а защото иска да бъде с мен! Понякога сме много глупави и сантиментални, но трябва да сме щастливи, че поне мъжете, които имаме до себе си са истински и наистина ни обичат!

Аз също смятам като Ники, че през своя съзнателен живот една жена трябва да бъде булка, т.е. да се види в бяла рокля и естествено да стане мама! Повечето първото сме го направили и стремглаво сме се устремили към второто.  Laughing А тези, които са още на първа позиция, хич да не се страхуват - Не боли момичета и нищо не се променя!

Маринекс, и аз съм за къща. Ние живеем в апартамент и едва ли някога ще можем да си позволим къща, но ако вие можете, хич и не се замисляй!

За Алекс на Ники  Praynig Praynig Praynig
И за майката на Цецито Praynig Praynig Praynig

# 24
  • Мнения: 2 343
От толкова романтика си промених аватара, след малко ще запея  Laughing
Свеки ме тормози по телефона ама няма да обръщам внимание!

# 25
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Колко романтика лъха от темичката.
Малко му трябва на човек да е щастлив, съвсем малко..

# 26
  • Мнения: 3 246
Хм аз не мога да кажа добро утро предвид късния час, ама нещо работата ми идва повечко тия дни, та казвам добър вечер Hug
Мира - дано темичката ни е на късмет Peace
Цецинка браво на майчето ти, дан всичко е наред и с хистологията Praynig
Ники  Hug
Майче ще искам снимки на питката Hug
Гея какво шетане, да не си и помислила иначе яхвам една метла и знаеш ли колко бързичко ще долетя, ама тогава като се развъртя дали ще ти е до чистене Hug
сега изчезвам да пия хапове и илачи, ама се чудя не е ли по добре да си направя едно греяно вино

# 27
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Наздраве да са ни живи и здрави нашите романтици!

Ако има кой дами прави компания и да сложи и мезенцето? Hug

# 28
  • Мнения: 1 768
Аз съм мераклията слагам веднага една трапеза с мезенца за шампанско  Laughing

# 29
  • Мнения: 248
Здравейте и от мен! Хайде и аз да се запиша в новата  темичка. Много добре се почувствах като чета всичко написано от вас. Колко малко му трябва на човек! Ние с моята половинка живеем заедно от около 5-6 години, не сме подписали. Той е разведен и не му се иска втори път да си слага подписа. Да обаче на мен, като че ли ми се иска! Embarassed Бил е семеен за 2-3 год, нещо не са успяли да се разберат и се развеждат! newsm78 Сега той като не иска, аз все му казвам, че ще дойде време и ще ме моли да подпишем, а аз тогава няма да искам! Смешна работа нали? newsm53 Лека и успешна седмица на всички ни и много по две чертички!!!!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт