Ужасно е....(проблем с гаденето)

  • 1 430
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 432
Аз получавах игличка в дупето:) И пак си повръщах до края.......няма как, ще мине след няколко месеца   bouquet

# 16
  • Варна
  • Мнения: 259
И на мен ми биха инжекции деган ама файда никаква  ooooh! повръщах си по n пъти на ден и на нощ накрая спрях да ги броя щото ме взеха в болницата на системи мина ми обаче след месец пак се повтори същото и айде пак в болницата  #Crazy Дано се оправиш бързо  Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 1 139
И аз повръщах до средата на 5 месец.Стигала съм до 8 пъти на ден,чувствах се като парцал,исках само да спя,защото тога ва не ми се гадеше.

Помагаше ми единствено системка с ДЕГАН.След нея ми просветваше и бях добре,но това положение траеше малко.
Така че,не се притеснявай,а си облекчи повръщането с ДЕГАН. Peace

# 18
  • Мнения: 4 335
Бях така през цялата бременност,нищо не сьм пила.Като ми се гадеше ядях мандарини Laughing

# 19
  • Мнения: 2 374
Аз лично не съм повръщала изобщо през бременността,но това е проблем при почти всяка бременна.ДЕГАН и аз пиех когато повръщах (но извън бременността) не знам дали може да се използва по време на бременност,на мен лично винаги ми помага.

# 20
  • Мнения: 493
До четвърти месец страшно много ми се гадеше,лекарката ми изписа Деган и си пиех по една ампула.
Щом лекар ти го е изписал,мисля,че можеш да се довериш. Peace

# 21
  • Мнения: 498
След като го е предписал лекар,няма от какво да се притесняваш.На мене като ви се гадеше ядях солети.

# 22
  • Мнения: 331
И аз повръщах... Кетони, болници... Това не е по-добрият вариант от Деган-а. Поне според моя лекар, де. Ако се обезводниш от повръщането и ти се образуват кетони в урината може да се стигне до по-сериозни последици, отколкото от Деган-а... На мен ми помагаше в известна степен, май това беше единственото, което ми помагаше всъщност.

Стискам палци да мине скоро!

Общи условия

Активация на акаунт