Хайде сега и за акушерките!

  • 4 598
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Знам че те са много важни в целия процес  Peace

# 16
  • Мнения: 408
При мен имаше една страхотна жена на средна възраст,която много ме разбираше и ми помагаше Heart Eyes,ама другата ми идеше.... #2gunfire,ужас ви казвам,не искам да се сещам даже.

# 17
  • Мнения: 1 629
Никога няма да забравя една акушерка от Майчин дом - ако не беше тя едва ли щях да кърмя. Само тя ми обърна внимание и ми показа как да кърмя и как да го оригвам бебчето. Казва се Пепа... ама фамилия и друго незнам. Позната е баба ми.

# 18
  • София
  • Мнения: 39 764
Помня само 1вото име на акушерката, която изроди Дияна - Надя от Правителствена б-ца.
На Алекс акушерката е Ева Белишка от "Св. София" (екс Тина Киркова). И за двете   bouquet

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Покрай мен бяха само лекари

# 20
  • София
  • Мнения: 1 139
Много съм благодарна на всички акушерки в МБАЛ гр.Монтана.За съжаление незнам нито едно име Sad.
Раждах секцио,много се бях стресирала,треперех от страх.Една от акушерките ме хвана за ръка като малко дете и ме заведе до операционната,като непрекъснато ме успокояваше.
След като излязох от упойка друга се грижеше за мен.На всеки половин час идваше да ме пита как съм.
А на трета акушерка от същата болница,нямам думи да изкажа колко и благодаря.С нейна помощ аз продължавам да кърмя.Тя ми вдъхна много кураж,когато бях на прага да се откажа заради запушени канали.Помогна ми страшно много.
Радвам се,че има такива жени,отдадени на професията си.

# 21
  • Мнения: 1 195
Помня я и още как Simple Smile
За мен беше направо като ангел пазител. Направиха ми предизвикване, т.к преносвах а бях с високо кръвно, цял ден от 8.00 сутринта до 10.00 на следващата сутрин тя беше неотлъчно с мен докато не ме вкараха в операционната. Показа ми как да дишам за д аме боли по-малко стискаше ми ръката когато плачех от изтощение и ужасни болки Sad

Бог да благослови акушерката КРАСИ от Токуда  bouquet  bouquet
И другите акушерки бяха страшно мили и внимателни, но Краси просто беше ангел   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Към мен акушерките се държаха нормално,нито се суетяха прекалено,нито ме игнорираха.Раждах в Плевен,а там е университетска болница и  имаше много стажантки.Всички те бяха мили и внимателни и май по-притеснени и от мен  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 11 004
От акушерките в нашето АГ отделение имам само хубави впечатления, бяха мили и внимателни. Изключение правят само 2-3, за съжаление най-младите. Бяха доста груби.

# 24
  • Мнения: 1 367
Нямам спомен кои точно акушерки са били на раждането на сина ми в МБАЛ-Добрич.Всички,които бяха на работа по време на престоя ми там,бяха много готини-мили и внимателни.От тях научих много повече за бебетата,отколкото от педиатрите в Неонатология.Не помня имена,само искам да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ!  bouquet

# 25
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Към мен акушерките се държаха нормално,нито се суетяха прекалено,нито ме игнорираха.Раждах в Плевен,а там е университетска болница и  имаше много стажантки.Всички те бяха мили и внимателни и май по-притеснени и от мен  Simple Smile


Напълно съм съгласна с това. И двата пъти попаднах на много добър персонал  bouquet

# 26
  • Мнения: 2 950
На първото раждане акушерка ми беше Невелина Петрова от Св.София - бившата Тина Киркова. Незнам как да я опиша - търпелива, много обясняваше какво ми се случва и то с един такъв спокоен равен тон, все едно сме на кафе двете, галеше ме по главата, после ми даде да целуна беба, абе нямам думи. Невероятна жена.  newsm74 Аз обаче тогава не й знаех името.  Embarassed
Когато раждах близнаците, ме пое друга акушерка и ме питаше при коя акушерка съм раждала първия път, не знаех как да й обясня.  newsm78 Обаче по едно време в предродилна зала влезе "моята" акушерка и като я видах и ми стана едно такова мило!  newsm10 И тъй като раждах близнаци, се събраха 3 акушерки, едната от които моята Невелинаnewsm53 Бях много спокойна в нейно присъствие. А и другите две жени, на които имената незнам, също бяха много готини с мен - даваха ми кураж и много ми се радваха, докато се борех с двамата юнаци.  newsm05

Нямам думи да изразя благодарността си към тях и все се каня да ида да ги видя и все не мога да откъсна време. Но съм се заканила и ще го направя. Често си мисля за тях и как благодарение на тях и естествено на "моя" лекар ражданията ми бяха колкото трудни, толкова и прекрасни!  newsm51

# 27
  • Мнения: 540
Помня акушерката, която ме галеше по главата, когато ме приеха месец преди термина в родилното с 4 см. разкритие. Невероятна жена, благодаря й   bouquet
За лошите не искам и да се сещам. За съжаление са повече.
Peace

# 28
  • Варна
  • Мнения: 558
Благодаря от сърце   bouquet на Тони Андонова от Окръжна болница - Варна! Тя изражда и двете ми дъщери.

# 29
  • Мнения: 9 973
дори не я помня  Embarassed. Просто толкова се бях ошашавила и уплашила, че не чух и дума от това, което ми говореше. Затова и видях голям зор.
да,само дето и отидох с 8см. разкритие,1ч.тонове,клизма,води и бях родила Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт