Big Brother 4 - Страсти

  • 40 813
  • 2 904
  •   1
Отговори
# 2 850
  • Мнения: 200
Бацета, лека нощ. Лягам утре ще ви чета репортажите.

# 2 851
  • Мнения: 4 435
Лека баце. Heart Eyes


# 2 852
  • Мнения: 1 950
ТиРи, ние сме в България, всичко това, което разказваш за нас пък е немислимо Wink. Къде е истината и дали не е някъде по-средата никой не може да каже. На мен ми е странно, това което се случва при вас, на теб обратното Laughing

Ех Самието няма себе си да погледне, а пак хората одумва. Ми тя е на 56 години, а изглежда по-възрастна от майка ми, която е на 70. Ама иначе за коментари много я бива Mr. Green

# 2 853
  • Мнения: 4 435
Ооо,взимам си Коцето за мен. Crossing Arms

# 2 854
  • Мнения: 454
Мисля, че точно защото са грешните хора, от ББ прикриват изцепките на Филип. Иначе може да стане скандал, а основния проблем да остане на заден план. Приключвам с Филип за тази вечер.

Кажете сега за Наталия. На какъв завод е шеф баща и. Да не се окаже, че и нейната история за мизерно детство е постановка, че вече нищо не може да ме учуди в този ББ.

# 2 855
  • Мнения: 0
rochi лека  Hug


 zvetun4o  бе и на мен ми беше странно и много ме беше яд,че не сме дошли докато бях 14-15г да им сипа аз на наще  Joy Пък то на 18г какво да им сипвам.... Joy

# 2 856
  • Мнения: 0
Мисля, че точно защото са грешните хора, от ББ прикриват изцепките на Филип. Иначе може да стане скандал, а основния проблем да остане на заден план. Приключвам с Филип за тази вечер.
 

 Peace Peace Peace

Славче да снимаш Коцето и да пуснеш снимката тук ОК?  Hug

# 2 857
  • Мнения: 4 435
О,аз само да го видя....ако знае какво го чака. Mr. Green
 Hug

# 2 858
  • Мнения: 454
Хайде, лека нощ и от мен!

# 2 859
  • Мнения: 1 950
О,аз само да го видя....ако знае какво го чака. Mr. Green
 Hug

Славче, прочете ли по-назад, как една съфорумка сподели, че снощи ги е засякла във варненска дискотека да празнуват рождения ден на Умберто Laughing Много се изкефих, защото съм сигурна, че яко си купонясват и хората им се радват, докато разни мутри като Цецо и дядя Ваня вече са почти забравени Mr. Green

# 2 860
  • Мнения: 4 435
О,аз само да го видя....ако знае какво го чака. Mr. Green
 Hug

Славче, прочете ли по-назад, как една съфорумка сподели, че снощи ги е засякла във варненска дискотека да празнуват рождения ден на Умберто Laughing Много се изкефих, защото съм сигурна, че яко си купонясват и хората им се радват, докато разни мутри като Цецо и дядя Ваня вече са почти забравени Mr. Green

 Shocked Shocked Shocked Не съм. Shocked А уж всичко чета. ooooh!
Къде да го видя?

# 2 861
  • Мнения: 0
Velesa лека Hug

И аз ви изоставям Бацки  Blush Дано когато стана ме посрещнете с добра новина  Hug

# 2 862
  • Мнения: 4 435
Velesa , Тири лека бацки. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 2 863
  • София
  • Мнения: 6 011
Еее, Славче, аз гласувах за теб за клю на годината, ти в собствената си тема не четеш!   Laughing
Май днес някой беше написал това за дискотеката и РД на Умберто.
И друго - тъй като вече те познавам достатъчно, па макар и само виртуално, съм сигурна, че скоро ще познаваш Коцето.  Laughing Да му кажеш за нашата подкрепа тук, аз тотално си промених мнението за него, в положителна насока.
Лека и от мене, Бацки!

# 2 864
  • Мнения: 4 435
Еее, Славче, аз гласувах за теб за клю на годината, ти в собствената си тема не четеш!   Laughing
Май днес някой беше написал това за дискотеката и РД на Умберто.
И друго - тъй като вече те познавам достатъчно, па макар и само виртуално, съм сигурна, че скоро ще познаваш Коцето.  Laughing Да му кажеш за нашата подкрепа тук, аз тотално си промених мнението за него, в положителна насока.
Лека и от мене, Бацки!
Heart Eyes  bouquet
Да те черпя едно по това време,в знам на благодарност за гласът ти приемаш ли?Само кажи какво.
Иначе за Коцето,ако го видя,горкият не знае какво го чака. ooooh! Кой знае колко време ще го занимавам. BlushАз съм много нахална. Blush

Общи условия

Активация на акаунт