КГБ = Клуб на Готините Баби - 48

  • 19 273
  • 600
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 77
Прибрах се. Гимнастичките ви изпращат поздрави,те често питат за вас.
Ходих и  до Данъчното, платих втората половина на данъците ни, малко напазарих и си дойдох с олекнало портмоне.
Сега- обяд и почивка, че ще ходя към 17ч. да прибирам внука от у-ще, после пак туууук.
Приятен обяд на всички!

# 61
  • София
  • Мнения: 1 456
Честита ви нова темичка мили КГБейчета!
Прекрасни новини, много радост и светлина да
ви съпътстват
.


Успях да разбера за Мастерчето, за съжаление доста късно! Sad
Но сигурно е било забавно!

Дидиа, Честит рожден ден и на теб със закъсение, но с огромна прегръдка и пожелания за здраве, късмет и много щастие!

Ще си позволя да разгледам снимките от Витошкото ви събиране!
Нали може?! Heart Eyes

И да ви кажа, че много ни липсвате! Ще се радваме ако от време на време поне ни навестявате и не се сърдите ако се обаждам тук там при вас!

Весел ден на всички ви![/color]  bouquet

# 62
  • Видин
  • Мнения: 961
Наборе,имаш право да гласуваш за трима човека от предложените,а не три пъти за един и същ... hahaha hahaha hahaha
Не бойте се деца ....Не мога да спечеля както ви се иска  Joy Joy Joy Joy
Знаех си, че нещо не съм разбрала hahaha
Ама на мен ми се иска ти да спечелиш бе, нали си от КГБ най- готиния клуб Peace Hug
Иначе наистина за новак си се справила страхотно Hug

Дидиа, Танче и на вас приятен обяд!  bouquet
Муци, навестявай ни, ще ни е приятно! Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 1 456
Добре де, къде да гласувам за Мастерчето? Може да не късно..или..

# 64
# 65
  • Мнения: 5 001
Муцанкеее  Hug Hug Hug Hug Hug
Къде се изгуби бе жена  Hug Hug Hug Hug Hug
Мерси за подкрепата! Blush

Аз пък ще цопна във вашата тема   hahaha hahaha hahaha hahaha хи-хи-хи...

# 66
  • Мнения: 7 431
                       Муци,привет  Hug Hug Hug Изгубих ви темичката  Embarassed Къде сте?В подотчетния форум или в Дом и семейство?
                       Поздрави на всички момичета от вашата тема!  bouquet  bouquet  bouquet

# 67
  • тук и там
  • Мнения: 312
Ехоо,прибрах се от работа.Набързо ви изчетох и след малко тръгвам за репетиция в читалището.
Мили дружки,благодаря ви още веднъж от все сърце за пожеланията и хубавите букети.Не го забравяйте-много ви обичам.
Специални поздрави за дядо То6.Разчувства ме с поздрава си към всички нас.
Фури,поздрави и на теб.
Муци,радвам се,че цопна при нас.Прави го по често,всички сте добре дошли.И да поздравиш момичетата от вашата темичка.
Танче,поздрави на клуба и гимнастичките  от мен.
Яжке,всяка твоя музика е балсам за ушите ми.Благодаря,че ни доставяш това удоволствие.
Мастерче,със снимка или не ти спечели вече в нашата тема,но стискаме палците докрай.
Е,май е време да тръгвам .До довечера.

# 68
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Здравейте,бабчета и не още бабчета Grinning.
От сутринта само хвърлям по око без да сядам.Днес беше ден за приготвяне на дребни сладки и от сутринта с това се занимавах.Останаха довършителни работи,но за днес толкова.

Муци,добре си ни дошла.Поздрави на Кипърските мами.  bouquet

Мими смажи гласните струни преди това. Joy

Приятен следобед на всички. Hug  bouquet Hug

# 69
  • тук и там
  • Мнения: 312
Фури,добре го каза,че напоследък нещо се губят тия струни.Започвам все по често да кашлям,когато пея.Много ми е  преуморен гласа.Ама днес обещах и ще отида,понеже ми е първа репетиция

# 70
  • Мнения: 5 001
Мимка за твоето гърло е добре да правиш вечер инхалация с лайка и 1 ч.л. сода(слага се след като заври водата с лайката)....После като поизстине-прецеждаш и правиш гаргара..... Peace Peace Peace Peace
Изпитано и изпробвано!

# 71
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Мастерче,да пее всяка вечер на дядо Ваньо и на нашите срещи,това го пропусна hahaha

# 72
  • Мнения: 549
Здравейте и от мен.
Аз си свърших домашните задължения за днес и хопалаа Joy пак при вас.
Мастерче,докъде стигна с гласуването?Измисли ли с каква рецепта ще се изявяваш?Да помагаме с нещо?
Муци,идвай по-често при нас!Липсваш ни.
Танче,не се спираш бе жена.Много ангажименти имаш Joy
На останалите много   love001 hug  bouquet

# 73
  • тук и там
  • Мнения: 312
Мастерче,ще направя инхалациите.
Фури,имало е моменти,когато на деди му пиша бележки,за да не говоря от болка.Пея много рядко,при специални случаи.

# 74
  • тук и там
  • Мнения: 312
Чаоо,закъснямам вече.

Общи условия

Активация на акаунт