Боя за коса..., но каква?

  • 2 964
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 38 515
Аз ползвам предимно бои от супермаркета - Лонда, Палете, Гарние. Понякога улучвам цвета.

А какво ще кажете за българските бои? Една приятелка много ми ги хвали напоследък.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 7 702
BESS-Кристиян оф рома-това е последното ми попадение-поне за мен това е боя,която си струва всяка стотинка.От червенокоса с нея станах блондинка и то не някаква патешка измислица,а страхотно русо Heart Eyes.Естествената ми коса е доста тъмна и да се постигне платинено русо без предварително изсветляване си е почти мисия невъзможна.Е с 1.11 на BESS става без проблем всеки път и то в домашни условия,защото всеки месец по 60лв.за фризьор ми идват малко хард.

# 17
  • Мнения: 6
BESS-Кристиян оф рома-това е последното ми попадение-поне за мен това е боя,която си струва всяка стотинка.

А каква е цената на тази боя? И само от фриз. салони ли може да се купи?

# 18
BES е около 10 лева,но е 100мл.-за 2 боядисвания.Аз си я купувам от ЗАРА- верига магазини в Пловдив- за боя и всички други продукти за косата.

# 19
  • Мнения: 1 840
Тъкмо се канех да пусна тема за боя за коса и видях, че има. И моят въпрос е същия - от кои бои сте доволни?
Пробвах боята на Академи без амоняк - хареса ми. Последният път се боядисах с Кастинг на Лореал, но ми се струва, че доста ми поизсуши косата и че бързо се отмива - след няколко измивания с доста мек шампоан (Прегаин) и вече ми прозират белите коси. Някой ползвал ли е Академи без амоняк и какви са впечатленията?

# 20
  • София
  • Мнения: 642
Тъкмо се канех да пусна тема за боя за коса и видях, че има. И моят въпрос е същия - от кои бои сте доволни?
Пробвах боята на Академи без амоняк - хареса ми. Последният път се боядисах с Кастинг на Лореал, но ми се струва, че доста ми поизсуши косата и че бързо се отмива - след няколко измивания с доста мек шампоан (Прегаин) и вече ми прозират белите коси. Някой ползвал ли е Академи без амоняк и какви са впечатленията?

Супер, точно това ми трябва и без това през зимата косата ми се омазнява повече  Simple Smile

# 21
КАКВА БОЯ ТРЯБВА ДА СИ КУПЯ  ЗА ДА СТАНА ОТ ЧЕРНА ,БЯЛО РУСА И САМО БОЯ ЛИ ИЛИ И ДРУГИ
КОНСУМАТИВИ ТРЯБВА ДА ВЗЕМА

# 22
  • Мнения: 304
ползвам само лореал

# 23
  • Мнения: 2 478
КАКВА БОЯ ТРЯБВА ДА СИ КУПЯ  ЗА ДА СТАНА ОТ ЧЕРНА ,БЯЛО РУСА И САМО БОЯ ЛИ ИЛИ И ДРУГИ
КОНСУМАТИВИ ТРЯБВА ДА ВЗЕМА

Отиди на фризьор.Абсурд е вкъщи да се получи нещо Wink

Аз се боядисвам с Paul Mitchel Peace

# 24
Аз искам да не се боядисвам 5-6 месеца и после да се подстрижа къса черта
на фризьор разбира се,но трябва аз да купя боята затова питам за хубава боя-бяло русо.

# 25
  • Мнения: 1 111
BESS-Кристиян оф рома-това е последното ми попадение-поне за мен това е боя,която си струва всяка стотинка.От червенокоса с нея станах блондинка и то не някаква патешка измислица,а страхотно русо Heart Eyes.Естествената ми коса е доста тъмна и да се постигне платинено русо без предварително изсветляване си е почти мисия невъзможна.Е с 1.11 на BESS става без проблем всеки път и то в домашни условия,защото всеки месец по 60лв.за фризьор ми идват малко хард.
Аз в момента съм боядисана с Бес, след малко ще се мия.Цвят-капучино, от много хвалби на клиентки реших и аз да я пробвам. LaughingДано да се получи добър цвят, на каталога е перфектен.

# 26
  • Мнения: 88
BESS-Кристиян оф рома-това е последното ми попадение-поне за мен това е боя,която си струва всяка стотинка.От червенокоса с нея станах блондинка и то не някаква патешка измислица,а страхотно русо Heart Eyes.Естествената ми коса е доста тъмна и да се постигне платинено русо без предварително изсветляване си е почти мисия невъзможна.Е с 1.11 на BESS става без проблем всеки път и то в домашни условия,защото всеки месец по 60лв.за фризьор ми идват малко хард.
Prinzesata, от къде си купуваш тази боя във Варна?  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт