Календар 2009

  • 44 185
  • 152
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 242
Това е цяла тема /6 стр/ за календари 2008/2009 в пнг. формат. Има много и най-различни оформления. Явно иска регистреция във форума т.к. при мен се отваря без проблем. Опитай - наистина има добър избор!

А тук има красиви готови календари: http://waterloproject.blogspot.com/search/label/Calendar%202009

# 16
  • София
  • Мнения: 435
Лекси,  при регването в този сайт каква картинка трябва да се избере понеже не ме допуска по-нататък. Казва ми Вы ввели неверный код подтверждения.. Явно избора на  правилната картинка е кода. А коя би трябвало да е правилната?
Благодаря ти за помощта предварително!  Hug
иска да отбележиш всички картинки със животни.Успех аз се регистрирах ама още нямам време да разгледам всички страници

# 17
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
 roni ' златна си.  Hug

# 18
  • Хасково
  • Мнения: 995
Аз се регистрирах в руския сайт и си харесах някои готови рамки направени от момичетата там! Примерно ето това http://radikal.ru/F/s53.radikal.ru/i140/0811/b5/c3dd9b2c5073.png.html, но не знам сега как да сложа снимка!
Моля ви за помощ!

# 19
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
С фотошопа става доста лесно ако работиш с него. Момичетата от фотошопската тема мисля, че доста добре ще ти обяснят как.

# 20
  • Мнения: 2 587
Запис с нещо набързо:

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Аз стигнах до тук:
това е за настолен календар със странички
 
 
 

# 22
  • Мнения: 498
NadiaNGX, Този руски сайт на мен защо не ми се зарежда, дава ми 403 - Forbidden: Access is denied.
You do not have permission to view this directory or page using the credentials that you supplied. Можеш ли да дадеш линк към други рамки оттам?

# 23
  • Хасково
  • Мнения: 995
NadiaNGX, Този руски сайт на мен защо не ми се зарежда, дава ми 403 - Forbidden: Access is denied.
You do not have permission to view this directory or page using the credentials that you supplied. Можеш ли да дадеш линк към други рамки оттам?


Аз използвах линка даден от момичета по горе в темата http://www.forum.fotowedding.ru/viewtopic.php?f=50&t=6060&am … sd=a&start=30
регистрирах се във форума и се рових, но за съжаление и на мен не ми се отваря днес! дава някаква грешка!

# 24
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Въх малиииИ benitta  smile3501
Меко казано съм очарована от произведенията ти. Чудесна работа.  Hug

# 25
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Така и не направих миналат, може да стане за тази Simple Smile
Мерси за напомнянето!

# 26
  • Мнения: 984
Здравейте, и аз имам огромно желание да направя календар с малкия за коледни подаръци, но не знам къде мога да го изпечатам после. Предполагам, че сте коментирали в старата тема, но не се отваря  Confused Може ли някой да сподели   bouquet

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Ако календара е от един лист примерно А3, може във всеки копирен център да ти ги направят или във фото, а по-сложни изпълнения в някоя рекламна къща може да провериш  Peace

Ето и последните странички от моя календар:




Нещо ме напусна музата за тема на септември  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 984
benitta мерси. Аз за календар с 12 листа мислех... ще потърся.

# 29
  • Мнения: 2 587
Един детскоградински календар за госпожите:


И по-личен за бабите:


Миналата година правих големи календари (70-110см),но тази година не ми се занимава и ще е А4.
 М@я   в по-големите копирни центрове могат да ти го направят.Аз миналата година ги вадих в Манияпринт в студентски град.Много съм доволна. Peace

Общи условия

Активация на акаунт