Купих си таблетките Зелева супа!

  • 19 925
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
П.п. Ню, а какво стана със Сил-а? Казвай, че да го спирам...  Confused
Ми стои ми в хладилника. Нали почнах сега тези и спрях онези Wink... оооффф... Половината ги изпих и нищо. Като ми свършат тези от супата, ще си довърша отези от Сил-а ooooh!.

Ама мързи ме сега да преписвам книжката за диетата. Първият ден плодове само, втория зеленчуци, третия - 2 пържоли... ето в този ред

# 16
  • Мнения: 10 758
Понеже Ню я мързи, ще ви я дам аз Laughing
КАК ДА ОТСЛАБНЕМ БЪРЗО И БЕЗВРЕДНО СЪС "ЗЕЛЕВА СУПА"
7-дневна американска диета за отслабване
НАЧИН НА УПОТРЕБА:
Приемат се 3 таблетки най-малко 3-4 пъти на ден. Таблетките могат да се консумират с безсолна супа или бульон по ваш избор, също и с 330 мл чиста вода.Таблетките могат да се приемат по всяко време, когато се почуствате гладни.

За постигане на оптимален ефект ви препоръчваме да съчетаете приемането на таблетките с диетата, описана в брошурата към продукта.
Първи ден: ВСИЧКИ ПЛОДОВЕ,С ИЗКЛЮЧЕНИЕ НА БАНАНИ
Пъпешът и динята са по-малко калорични в сравнение с останалите плодове.Консумирайте поне три порции(по 3 таблетки на порция) "Зелева супа".Може също така да пиете неподсладен чай, сок от боровинки или вода.
 Втори ден: ВСИЧКИ ЗЕЛЕНЧУЦИ
Яжте пресни или консервирани зеленчуци до насита. Наблегнете на зелените листни зеленчуци и избягвайте зрелия фасул, граха и царевицата.Консумирайте поне 3 порции(по 3 таблетки на порция) "Зелева супа". На вечеря за награда можете да хапнете един голям печен картоф с масло.
Трети ден: ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ
Поемете поне 3 порции(по 3 таблетки на порция)"Зелева супа". Консумирайте плодове и зеленчуци по желание.
Не се консумира печен картоф.
Четвърти ден:БАНАНИ И ОБЕЗМАСЛЕНО МЛЯКО
Консумирайте от 3 до 6 банана и изпийте 8 чаши обезмаслено мляко през този ден. Пийте вода колкото е възможно повече. Поемете поне 3 порции(3 таблетки на порция) "Зелева супа". Бананите и млякото са висококалорични и имат голямо съдържание на въглехидрати.Тялото ви се нуждае от калия, въглехидратите, белтъчините и калция, които тези храни осигуряват, за да се намали желанието ви да хапнете сладко.
Пети ден: ТЕЛЕШКО И ДОМАТИ
Можете да консумирате 280 г - 560 г телешко ( или пиле без кожата или печена риба) и една консерва домати или шест пресни домата. Постарайте се да изпиете най-малко 6 до 8 чаши вода през този ден, за да "отмиете" пикочната киселина от тялото си. Поемете поне 3 порции (3 таблетки на порция) "Зелева супа".
Шести ден : ТЕЛЕШКО И ЗЕЛЕНЧУЦИ
 Консумирайте тези храни толкова, колкото ви се иска.Можете да изядете дори 2 или 3 пържоли, ако желаете, с гарнитура от зелени листни зеленчуци, но НЕ и с ПЕЧЕНИ КАРТОФИ. През този ден тялото ви се нуждае от протеините на телешкото месо.Постарайте се да поемете най-малко 3 порции(3 таблетки на порция) "Зелева супа".
Седми ден: КАФЯВ ОРИЗы НЕПОДСЛАДЕН ПЛОДОВ СОК И ЗЕЛЕНЧУЦИ
Отново можете да консумирате такива количества, каквито пожелаете.Не забравяйте да поемете 3 порции (3 таблетки на порция) "Зелева супа".

Е т`ва е.Ако искате. Аз лично смятам, че и без тези таблетки, ако се спазва тази диета ще се свалят килограми.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 799
От кога им се чудя на тези таблетки зелево супените... Laughing.Хайде  Ню,пиши,ако сваляш веднага се присъединявам и аз!

# 18
  • Мнения: 998
Аз  започнах да имам ефект от СИЛа чак когато започнах втората опаковка, така че не се отчайвайте!

# 19
  • София
  • Мнения: 6 799
Абе аз втората опаковка сваршвам на СИЛ-а,ама никакъв ефект! CryМоже би защото го пия по 1 път на ден...знам ли,ама аз по веднъж ям,какво да направя? Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 5 468
Понеже Ню я мързи, ще ви я дам аз Laughing..............
  love001  love001  love001
Благодаря ти за отмяната... Ама много е дълго и не ми се преписваше Crazy.
Наистина, ако се спазва тази диета и без хапчета ще се отслабне. Ама аз имам леки прегрешения за тези три дни Embarassed, съвсем леки. За сега съм 1 кг само минус. Чакам ефект някакъв от утре, примерно Rolling Eyes. Ще се похваля непременно, дано има ефект. Уж я хвалиха много тази диета, сега ще я пробвам на мене си Hug.

# 21
  • Мнения: 5 468
Абе аз втората опаковка сваршвам на СИЛ-а,ама никакъв ефект! CryМоже би защото го пия по 1 път на ден...знам ли,ама аз по веднъж ям,какво да направя? Rolling Eyes
Абе как по веднъж? То пише там, че за повече кг, се пие три пъти на ден по две таблетки, а при по-малко кг - три пъти на ден, по едно хапче, а ти само по едно за цял ден... няма да има ефект. А и това са водорасли, които действат по-бавно..., но надявам се, сигурно.
Обнадеждих се от постинга на GERA, че имало ефект при нея.
Колко кг свали и за какъв период от време, със СИЛ?

# 22
  • Мнения: 5 468
Хайде  Ню,пиши,ако сваляш веднага се присъединявам и аз!
Чакай Mr. Green, рано е да се каже... от 3 дена ги боря Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 6 799
Хайде  Ню,пиши,ако сваляш веднага се присъединявам и аз!
Чакай Mr. Green, рано е да се каже... от 3 дена ги боря Mr. Green
Чакам,чакам,ама като се похвалиш хуквам!
А за СИЛ-а,ами пише,че се пие преди хранене 30 мин.,като не се храня как да го приемам 3 пъти на ден?Пия го веднъж,по 2 таблетки!

# 24
  • Мнения: 2 013
Днес вече се реших да прежаля 25 лв. и купих тези американски таблетки за отслабване, заместителя на гадната зелева супа Sick. Там има и книжка, какво да ядеш всеки ден с таблетките. 90 броя са, пият се по 3 на ден. Надявам се, че ще ми помогнат и спазвам стриктно всичко от книжката Crazy.
Някой пил ли е такива таблетки и ако е пил, да каже, за една седмица, колко кг се свалят, че отивам да скачам от терасата вече. Писна ми да съм трътлеста и като се видя в някоя витрина на пътя, да се отегчавам до смърт #Cussing out.

Ню, как върви с таблетките, има ли някакви резултати?

# 25
  • Мнения: 3 360
Ще чакам скоро да се похвалиш ,че и аз да опитам.Успех!!! Stop

# 26
Привет на всички  Grinning
Незнам дали тук трябва да попитам,но не е отностно таблетките "зелева супа",а самата такава.
Мисля да се подложа да тази така прословута диета,но за приготвянето на зелевата супа има и целина и въпросчето ми е може ли да си сготвя супичката и без тази целина? Предполагам няма да има проблем и ефектът ще си е същия?! newsm78

# 27
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Привет на всички  Grinning
Незнам дали тук трябва да попитам,но не е отностно таблетките "зелева супа",а самата такава.
Мисля да се подложа да тази така прословута диета,но за приготвянето на зелевата супа има и целина и въпросчето ми е може ли да си сготвя супичката и без тази целина? Предполагам няма да има проблем и ефектът ще си е същия?! newsm78

Разгледай тази тема, може да ти отговори на въпроса:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=35610.0

# 28
Благодаря за линка
Значи и други са я правили без целина,а и разбрах,че с нея вкуса на супата става още по-гаден,така че реших-няма да слагам целина,пък да видим.
Сега въпросът е да видя кога ще се навия за гладуването Thinking

# 29
  • Мнения: 5 468
Връщам темата, специално за да оплюя тези таблетки и да напиша най-отговорно, че съм си същата трътла и не съм свалила нищо от пиенето им. Хем и се мъчих диета да пазя и гладувах като ги пих - нье и нье. Не помръднах от килограмите си и туй то... Съветът ми е - не си давайте 25-те лева за тези таблетки Stop

Общи условия

Активация на акаунт