Кое е първото нещо което правите когато се събудите?

  • 9 039
  • 258
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 995
В къщи не се пуши, затова първото нещо сутрин за мен  е кафе с форум.
Не се мия, преди да пия кафе, защото не понасям кафе след паста за зъби Embarassed
Отвратителен навик.
Това обаче става само ако не водя аз детето на градина.

# 46
  • Мнения: 154
Препъвам се по пътя към кухнята, за да включа кафе машината.

# 47
  • Мнения: 2 374
Виждам зверо и,ако ме остави заспивам пак.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Изключвам алармата на телефона, размърдвам се, минавам през банята, правя си кафе и се ядосвам, че трябва да си правя и закуска (защото нямам апетит, но заради гастрита трябва задължително да хапвам нещо).

# 49
  • Мнения: 413
Първо се чудя, ама наистина ли трябва да ставам  Tired
Опитвам се да нацеля пантофите, оглеждам се.....всички са тук Crazy
Копчето на кафемашината.....банята, бърз оглед в огледалото.....дали съм аз Mr. Green
Закуска ......и едно дългоооо събуждане на малкия, още по дълго обличане.....
И накрая:
Обичам те, и да слушаш на градината.....

# 50
  • Мнения: 919
Запътвам се директно към банята, но минавам първо през кухнята да натисна копчето на кафемашината  Grinning
И аз така,ако не ме е изпреварил мъж ми за кафемашината Peace

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 19:21 от Крaси

# 51
  • Мнения: 2 518
Протягам се едно хубавичко, като същевременно се питам дали наистина трябва да ставам Outta Joint Тоалетна, баня, обличане и хоп - трябва да тръгвам за училище  Confused

# 52
  • Мнения: 9 814
Като се събудя ставам, че доста често ми се случва да ставам спяща.

# 53
  • Мнения: 1 447
Пускам кафето,минавам през банята и сядам след това с кафе и цигара пред компа.

# 54
  • Мнения: 4 586
Първо полагам усилие да си спомня къде съм, после - какъв ден сме, какво щях да правя.
После зареждам кафемашитата, цъкам телевизора да го чувам и влизам в банята. Компа е след кафето и двете цигари.
Сам се будя, без будилник или аларма, около 6.

# 55
  • Мнения: 2 478
Давам му шишето с млякото с надежда пак да заспи.Не ми се става толкова рано Embarassed

# 56
  • Мнения: 227
Първо правя кафето.Без да изпия кафето с цигарка,нищо друго не мога да правя.

# 57
  • Мнения: 2 448
Събуждам се насила обикновено, от будилника, нарочно е навит 10 минути по рано отколкото трябва, за да си полежа докато събера сили да стана. После за 10 мин минавам през банята, после още толкова  да събудя и облека малкия и в полусънно състояние го водя към градината. На входа вече той е събуден съвсем, оставям го, връщам се и си правя кафе. Пия го пред компа във виртуалната компания на любими приятели. Това е. От там насетне започва нормалният ми ден.  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 337
Обикновено ставам към 4.00, така че докато ми звънне алармата в 6.00 имам време да си пия кафе, да пуша, да гледам ТВ - САМА и без шум около мен.
След това събуждам малката, ако е здрава( нещо, което напоследък не е) я обличам и нея и на ясла - към 6.45 излизаме, оставям я и ...на работа.
Сега като е болна и сме у дома пак по същото време си ставам, и си мързелувам със "Здравей България", докато тя се събуди...

# 59
  • Мнения: 2 829
пия кафе

Общи условия

Активация на акаунт