Коледна и Новогодишна украса на дома.

  • 61 958
  • 475
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 22 963
Много красиви украси и коледни елхи сте направили! Ето и нашата елха.
Уауууу.... Mr. Green

# 436
  • гр.София
  • Мнения: 184
Днес сътворих последно дребните подаръци за близките - та, ето Ви я като идея, ако някой си я хареса. От снежинките, които се бях запалила да режа тези дни си избрах по-красивите и ги притиснах в малки рамчици за снимки - може и така да се подарят, аз ги направих по три и отдолу с играчка. Ето в близък план http://www.snimka.bg/album.php?album_id=320277&pid=9530663 и цялостно http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9530659. Интересно става - може да се доразвива, всичко зависи от желанието и фантазията Ви. Лизи и Blue Jay  страхотни елхички сте сътворили   bouquet

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 13:34 от dilu

# 437
  • София
  • Мнения: 591
Ето да ви покажа и нашата елхичка.Всяка година ни е тематична в различен цвят.Тази година реших да е в лилаво и сребърно. Grinning

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9532296

# 438
  • Мнения: 6 039
Ето да ви покажа и нашата елхичка.Всяка година ни е тематична в различен цвят.Тази година реших да е в лилаво и сребърно. Grinning

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9532296

просто е НЕВЕРОЯТНА!!!

# 439
  • Варна
  • Мнения: 480
Момичета поздравления за прекрасните ви елхички!
Това е нашата


# 440
  • Мнения: 680
Ето да ви покажа и нашата елхичка.Всяка година ни е тематична в различен цвят.Тази година реших да е в лилаво и сребърно. Grinning

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9532296

Комплименти!
Това е едно бижу!

# 441
  • Мнения: 587
Nushlem, комплименти за вкуса . Всичко е толкова уютно . Искам да съм у вас. Кафевия цвят е мнооооооого модерен Hug

# 442
  • Мнения: 85
Ей, момичета, страхотни елхи и украси имате. Направо ви завиждам Blush Толкова са пищни!!! Ама аз с моята малка принцеса още не мода да си позволя голяма елха на земята и украси по стените и особено ако са по- ниско. Пипа навсякъде и сваля всичко до което се докопа ooooh! Laughing
Весели празници ви желая!!!!

# 443
  • Мнения: 1 817
Nushlem, наистина елхата  подхожда на обстановката. Много е уютно! А това в левия ъгъл лимон ли е? Допълва всичко...
Уна страхотна е вашата елха. Изискана малка кокетка! А миналогодишните коледни сладки направо ме смаяха  #Crazy Кажи повече за тях...Ти ли си майсторът?
Лизи, елхата е разкошна! Ангелчето..невероятно е  Hug
dilu, много ми хареса идеята ! А  тази снимка е магия!
simplyaven , толкова топлина има в дома ти, въпреки заскрежения прозорец  Wink
Поздравления!


# 444
  • Мнения: 3 034
Nushlem , страшно ми хареса! комплименти за вкуса, наистина! обичам това бордо, винаги ми навява прекрасни спомени  Hug

(х)_Venera , благодаря ти   bouquet днес елхата беше пак преправена (за четвърти път), след поредната инвазия  Laughing дано нещо оцелее и за след Нова Година  Crazy

dilu , имаш невероятни идеи! браво!  Hug

# 445
  • София
  • Мнения: 591
venera,аз правя тези коледни сладки да.Меденки са,просто отделям повече време за украсяването им.Прави се с глазура.Наистина стават ефектни. Simple Smile

# 446
  • Варна
  • Мнения: 1 231

Как ме умили с тези стари играчки, а свещите истински ли са, че не ги виждам добре? Как ги обичах онези свещи, захванати със щипки за клоните.
Страхотна атмосфера се създаваше като ги запалеха и миришеше силно на елха. Е, от време на време и на поизгоряла елха. Laughing

Уна, голям сладур ти е елхичката! Heart Eyes

# 447
  • Мнения: X

Как ме умили с тези стари играчки, а свещите истински ли са, че не ги виждам добре? Как ги обичах онези свещи, захванати със щипки за клоните.
Страхотна атмосфера се създаваше като ги запалеха и миришеше силно на елха. Е, от време на време и на поизгоряла елха. Laughing

О, толкова носталгично и приятно ми стана, като ме подсетихте за тези старите свещички и миризмата на истинска елха   bouquet

# 448
  • Мнения: 3 219
И в нас има стари играчки, от детството на съпруга ми...с такъв трепет ги пипа, те са 35 годишни сигурно, но здрави, всяка я увивам в салфетка и се подреждат в кутия с памук Grinning
Уна, как направи толкова хубави  меденките, аз не разбрах каква е цаката за рисуването, моите станаха нескопосани, с дебели черти.

# 449
  • София
  • Мнения: 2 768

Как ме умили с тези стари играчки, а свещите истински ли са, че не ги виждам добре? Как ги обичах онези свещи, захванати със щипки за клоните.
Страхотна атмосфера се създаваше като ги запалеха и миришеше силно на елха. Е, от време на време и на поизгоряла елха. Laughing

О, толкова носталгично и приятно ми стана, като ме подсетихте за тези старите свещички и миризмата на истинска елха   bouquet


риа благодаря ти за милите думи.  Hug свещите са съвсем истински, толкова търсих свещички специално за елха и трудно ги намерих, но за съжаление не ги палим тъй като елхата ни е изкуствена и ще пламне като факла ако не съм сложила някоя свещичка на място. иначе и аз обожавам тази старата коледа, с истинска елха и свещички, който припламват в коледната нощ... ееех спомени, спомениии.. но просто вече няма време и с изкуствена елха си спестяваме чистенето след това. успяха да ме убедят близките и заради еко каузата, но ако не беше чистенето нямаше да се откажа  Naughty
но другата година съм решила пак да пробвам с истинска елха и ще се заредя с търпение
хриска, и мен ме тресе носталгията по коледата от моето детство, пазя скъпи спомени от тогава  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт