Споделете 85. Версия подобрена.

  • 20 167
  • 810
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 768
Поняла. Все пак от вчера съм при хубавиците, простено ми е.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Не вярвах, че ще доживея ден, в който ще ми е вкусно да си ям "хляба" от овесени трици.  Crazy Минало е покрай хляб де. По-скоро прилича на палачинка по форма, но при липса на друг, е ужасно вкусен.
Вместо овесени бях написала обесени трици  ooooh!

В събота вечер около мен се разливаха бутилкИ с уиски, чаши с мартини и водки.... Едва оживях. Първите 2 часа бяха кошмарни. Поръчвах Кола Лайт бутилка след бутилка. По едно време един от компанията се ядоса и ми напълни чашата за безалкохолно с уиски. Казах си, че така е трябвало да стане и прежалих за малко диетата. Хич не ми беше гузно.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 783
Ета, глупава ли ме нарече?

# 18
  • Мнения: 2 768


ама пък красива!!!

# 19
  • Мнения: 599
Dame, аз бях сигурна, че тая тема е изпълнена с много драматизъм, та затова не я отворих въобще.
Представям си какво е вътре  ooooh!

Аз успях ли да се запиша на 1-ва страница?

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

В такъв случай ние , неноминираните, сме грозни. Предпочитам да мисля за себе си като неоткрита перла в праха, както се изрази Биа.

# 21
  • UK
  • Мнения: 3 959
Нито един номер на Споделете не е пропуснат, това е 85тата тема и си е по ред 85та тема. ЕГНтата са до 87, не мисля че има по малки от мен тук. В Споделете, де, във форума си има.

Иначе споделям, че днес е рожденния ден на Малик, взех го от градината ей сега и заспа по пътя обратно, та се наложи да го нося на ръце до третия етаж, не е истина колко тежък е станал за някакви си три месеца и половина откакто не го бях виждала. Дано поспи малко, че го очаква бабешко/лелина инвазия ща добро утро... Или там следобяд. И че ако тея хора, дето живеят в съседния апартамент продължат с блъскането на вратата, скоро ще останат без нея, не знам от какъв материал трябва да е, за да издържи още дълго в тоя дух.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 783
Това за перлите  е мой авторски текст.  Crossing Arms

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
В такъв случай, много моля за извинение  Hug
Но все пак, мислете за мен като за перла Blush

# 24
  • София
  • Мнения: 1 783
Наниз от перли сте, Вие доня Хуанита!

# 25
  • Мнения: 9 903
МГМ, ти сподели ли как успешно прекоси половин Европа, или съм пропуснала?

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Споделете по-рано беше Споделете 2.1, после 2.2, после 2.3 и т.н. цифри. Сега номерата препускат. Плашещо е, още повече, че е неоспоримо, че Споделете все повече се превръща в кръстоска между спамо-чата и отчетна, с дебел намек на КМ, но и ГР. А после Флор казва, ти щот' отдавна не си влизала в Споделете. Ми не съм, я.

# 27
  • Мнения: 4 371
Бу, не смятам че беше честно да упрекваш Поци. Все пак тези номинации са пълна глупост и си мисля че всякакви средства са позволени. Не съм за него, разбира се Peace
Луканковото отроче й е в подписа.

Мишон, много се смях на това с лисицата, даже го препратих на две приятелки Joy

Жената на Марадона се оказа, че не я познавам, но това не му пречи да ми каже коя е тя Crazy

# 28
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не, ама то връщането обратно ще е голямото приключение с влаковете и прекачването. Иначе съм тук от 15ти, късно вечерта пристигнах, и е много хубаво, като миналия път. Отсега ми е кофти че си тръгвам скоро, ама какво да се прави. Иначе няма много за споделяне, нищо интересно. Днес едно момиченце в градината се опита да говори с мен, общо взето май се разбрахме, ама е голям майтап, защото все искам да ми повтарят какво говорят, щото не стига, че е език, който не знам, ами и децата все пак говорят малко по неразбираемо... Днес отчетох като голяма грешка че не помня как е детегледачка на немски, в опит да обясня на едното дете коя, аджеба, съм аз и защо взимам Малик от градината...

Споделете първо беше 1.1, 2.1, 3.2 и тн, не спорете, щото номерацията си беше моя и съм наясно какво значеше, все пак. Първата цифра беше номера на темата, коя поред е, 85та в случая. Втората цифра отбелязваше поредния месец, в който я има, не месец като януари 1, февруари 2 и тн, ами тя е пусната юли (ли беше?), тоест юли е 1, август 2 и тн. Това ще да е 85.28 (всъщност 85.2.4) ако се спазваше оная номерация дето само аз си я разбирах.

# 29
  • Мнения: 1 072
Разрешете да споделя -     - Точно четири пъти.

Освен това, като бонус - вече не вдигам температура и парното започна да идва. До края на седмицата ще е тук навярно.
Започва да се очертава едно пътувяне...... , Лиси.

Общи условия

Активация на акаунт