Споделете 85. Версия подобрена.

  • 20 174
  • 810
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 677
Разтроен съм (ударението е на е-то).

# 796
  • Мнения: 494
 Споделям, че преди малко повече от час станах на 32, според мама и гостите на милото тържество по случая, които усърдно ме убеждаваха в истинността на твърдението си... И също споделям, че никак не мога да схвана какво значи това Thinking. Аз съм убедена, че съм на 22 и вече взе да ми намирисва на световна конспирация, целяща да ми промие мозъка и да ми внуши, че съм на почти средна възраст...Обаче, от друга страна, преди няколко часа приспах цели два броя юнаци по на няколко години, та някак...май...няма как да съм ги пръкнала тия дни...Дали пък не прекалих с водката? Изглежда трябваше да започна споделянето с количеството й... Laughing

# 797
  • Мнения: 1 217
Според мен е достатъчен и един,стига да не е чукундур и мамино синче Laughing Извинете за чуждицата Laughing

# 798
  • Мнения: 4 300
Моят "за пред хората" не ми трябва, ако някой го иска.... Laughing

# 799
  • Мнения: 1 629
Катюш, пийни едно и днес, че вчера съм бляла! Честит имен ден!
И един син с едипов комплекс стига понякога, относно пълноценността.

# 800
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Разтроен съм (ударението е на е-то).

Да те застроим с 2 яйца?
Добро утро! Колкото дупки има за запълване въпросната жена - толкова мъже и трябват, за да се чувства пълноценна. Идеалният вариант е, разбира се, all in one.  

# 801
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Споделям раздразнение от офисната обстановка Crossing Arms
Вярно е казано, че където има повече от две жени Whistling
М***** му, искам да работя само с колеги, поне е по-вероятно к*** те номера да са сведени до минимум, не че е съвсем сигурно, де Twisted Evil

# 802
  • Мнения: 4 585
Аз като работя само с колеги - баси нетактичния човек. Аз гледам от снимка и преписвам в уикипедия загиналите ми съселяни през войната 1915-1918г, сълзи ми напират в очите, едва ги преглъщам, той дошъл да ме пита за някаква справка. Методически ръководител, пък си и размахва ръцете. Ама борба бил тренирал, преди 30г. Аман от борчета. Срокът е до 17.30. Ако го не спазя, тогава да дига джангър. Ей, ако го нацеля между очите.

# 803
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Не ме е страх, ако работя с теб, Вълк, няма как да ме уцелиш между очите при моите кинта и двайсе  Mr. Green

# 804
  • Мнения: 2 891
В изцяло мъжки колектив, пак не си е работа  Twisted Evil

Споделям напрегнат ден. Утре също!

# 805
  • Мнения: 1 533
Заканих се на паласките и днес за втори ден ще съм на трици и кока-кола лайт. Предупредих съквартитантите да си ядат ориза и да не ми пипат пържолите. Искали и те на диета. Ей, нагъл народ.

# 806
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Добрютро!
Благодаря ви за отговорите, хубаво се посмях. Мю  Hug!
Споделям спокойна работна обстановка и чуденка защо никой не пуска новата тема...

# 807
  • Мнения: 1 217
JJ,аз тамън ида на бял кон да посъветвам шефчетата да не се ослушват,а да отиват за цветя и шампанско,ако вчера са забравили  smile3540 Grinning Hug Hug Hug
Споделям,че при наличие на такива вълшебни(деца,глупости говоря) храни като шоколада и пържените картофи се чувствам подготвена за Коледните пости  chef Mr. Green

# 808
  • Мнения: 5 370
Снощи гледах български филм, който ме разсмиваше и разплакваше едновременно. Рядко добър подбор на актьори, много добра игра, много породили се размисли. Филмът се казва "Пазачът на мъртвите", производство 2006., режисьор Илиян Симеонов.
Оттам ми дойде и един въпрос - с какъв занаят/бизнес не бихте се занимавали никога? Дали някой го е задавал тук като тема=въпрос? newsm78

# 809
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Слагайте апреските, ушанките, шалчето и ръкавичките и идвайте в новата тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=350923.new#new

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт