пюрета-домашно приготвените или купени?

  • 2 547
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
аз НЕ предпочитам,а детето Wink......купени Sick

# 16
Аз захраних с домашно пюре от картоф , а от другите видове давах на Hipp. Бебо навърши  6мес. и тази седмица ще го записвам на ДК .

# 17
  • България
  • Мнения: 457
Ние сме на купени,пробвала съм с домашни-мръщи се.Давам на Хип,Сънвал,Гербер,Бебивита,Нестле.Взимала съм и на Ганчев,но не иска и да го помирише.От другия месец май ще сме на ДК  Wink

# 18
  • Мнения: 27 524
Купени. Данон, Хип, Нутрисия, Нестле, в този ред.  Peace

# 19
  • Мнения: 1 572
Блонди Нутрисия има ли ги в Бг

# 20
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Аз правя зеленчуковите пюрета у нас,а плодовите ги купувам.Засега бебка не е капризна и яде,това което ипредложа.

# 21
  • Мнения: 493
Само купени-Хипп и Сънвал Peace

# 22
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Предимно съм давала купени - Хип и Сънвал /само те се са Био/. Когато ми изпаднеха домашно произведени зеленчуци, приготвях в къщи - бебчо всичко си яде.

# 23
  • Мнения: 741
И аз съм за купешките

# 24
  • Мнения: 4 784
Купени. Гербер и Хип.

# 25
  • Мнения: 1 376
Купени   bouquet Хип и Сънвал основно, за разнообразие Гербер и Семпер. Скъпичко е, но мисля, че е по - добрия вариант.
моята малка принцеса засега предпочита само курени -Ганчев и Хир  Hug
#Crazy Курени пюрета  #Crazyмного ми е интересно от какво са приготвени  Laughing
  Joy Joy грешка - купени
Това много ми хареса  Joy ще питам мъжо дали е съгласен да направим (първо аз да пробвам, нали така правят добрите мами  Laughing)

# 26
  • Варна
  • Мнения: 567
Захраних с купени пюрета, след това само домашно приготвена храна!

# 27
  • Мнения: 1 572
моята малка принцеса засега предпочита само курени -Ганчев и Хир  Hug
#Crazy Курени пюрета  #Crazyмного ми е интересно от какво са приготвени  Laughing
Това много ми хареса  Joy ще питам мъжо дали е съгласен да направим (първо аз да пробвам, нали така правят добрите мами  Laughing)
е кажи сега че още не си пробвала  Joy Joy

# 28
  • Мнения: 2 960
В началото -купени пюренца-на Хипп ,Нестле и Гербер...по късно храна оп ДК и приготвена от мен.Купешките пюренца в момента при моя син са за разнообразие на дневното меню.Ама детенце като ,че най си харесва приготвеното от мама Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 376
моята малка принцеса засега предпочита само курени -Ганчев и Хир  Hug
#Crazy Курени пюрета  #Crazyмного ми е интересно от какво са приготвени  Laughing
Това много ми хареса  Joy ще питам мъжо дали е съгласен да направим (първо аз да пробвам, нали така правят добрите мами  Laughing)
е кажи сега че още не си пробвала  Joy Joy
Joy Ми до сега не съм ги пасирала... ти да не го пасира твоя? Как му понесе?

Общи условия

Активация на акаунт