Крем за заличаване на стрии

  • 90 396
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте, мами ! Бременна съм в девети месец и въпреки, че се мажа с крем и масло /е, не съвсем редовно Simple Smile/ преди няколко дни забелязах няколко чисто новички червени стрий по корема и ханша Sad Наясно съм, че нямат махане, но все пак ако може поне да избледнеят. Мисля да пробвам с Контрактубекс, но се притеснявам да не навреди на бебката.На листовката пише, че няма данни за вредно въздействие по време на бременност и кърмене, но аз предпочитам да го чуя от някой, който го е използвал. Моля споделете ползвате ли го и безвредно ли е ?

# 16
  • Мнения: 1 187
Ванда, аз ползвах контрактубекс след като родих -  за белега от секциото и за стриите. Изчакай още малко, леко раждане!

# 17
  • Мнения: 562
Ние сме на 6 месеца, още сме на кърма. Contractubex не вреди. По време на бременността също съм го ползвала. Няма ефект, но аз не бях редовна и май трябва да стана редовна.
Не видях темата и пуснах нова такава. В някаква стара бях чела, че уж Гернетик ги заличава (някои пък казват, че няма ефект), но исках да получа потвърждение. И аз знам, че не се оправят, но все се надявам и надявам, а пари за лазер определено нямам ... Sad

# 18
  • Мнения: 494
И аз да се включа, нещо много почнах да се натъжавам  Sad До като бях бременна се мазах с какво ли не и въпреки всичко цялата съм в стрии, сега се мажа  с някакво олио, но нищо още не става и търся начин да се избавя от стриите. Целия ми корем е в тях, искъм пак да обуя бански  Embarassed Ако някой е ползвал лазер, моля кажете ми колко струва и има ли ефект

# 19
Най-важно е да се мажете по-време на бременност от 3 до 7 месец /вкл.,като за сега има невероятен резултат маслото на Икаров(масло п/в стрии),два пъти на ден-сутрин и вечер,като най-уязвими са зоноте на корема,вътрешна и външна част на бедрата,задна част и гърди!До колкото до contractubex  или dermatix  и двете са за лечение на белези и цикатрикси и най-вече за следоперативни цикатрикси,като първото само ще промени цвета ,а второто  ще поизравни  и промени структурата му.За вече появилите се белези-мазила не помагат!Остава  лазерен метод или така нареченото  химично остъргване-което е много болезнено и двата метода  са крайни и се правят задължително от  лекар!

# 20
  • Мнения: 121
Когато бях бременна се мажех със масажен крем, качих 30 кг. и бях с огромен корем. Интересното е, че на корема нямам нито една стрия а само в областа на ханша. Взимах си на AVON крема против стрии и резултатът беше нулев. И аз като другите момичета ще ти кажа че с козметика не могат да се заличат. С течение на времето ще избледнеят даже може само ти да ги виждаш. Успех

# 21
  • Мнения: 245
Няма оправия веднъж като са се появили. И аз като вас съм се мазала редовно по време на бременността ,но пак имам стрии основно около пъпа.Отвратително е . Толкова ми е гадно да си гледам корема , че ...  Tired  От скоро взех да чета материали из нета за коремна пластика...не ,че ще се подложа,просто питам. То човек като се вманиачи става страшно . Някоя от вас би ли се подложила на такава операциа? За опъване на кожата, защото е и малко отпусната под пъпа и премахване на стрии? Това в случай,че нямате намерение да забременявате в скоро време поне .

# 22
  • София
  • Мнения: 195
Маслото на Икаров против стрии за мен имаше неочаквано ефикасно действие! След бременността ми се бяха образували няколко стрии по ханша- след редовно 4-месечно мазане със споменатото масло никой не ги забелязва (включително аз самата! Peace)... Не са избледнели- просто ги няма!... Naughty

# 23
  • Мнения: 0
Ами аз нямам стрии от бременост а от честа смяна на теглото и съм пробвала какво ли не, но не мисля, че нещо дава резултат. По-скоро трябва да се ползва подходящ продукт преди да се появят, защото след това каузата е загубена. След време стават по-незабележими по мои наблюдения, иначе аз си продължвам да се мажа с Контракубекс и Галеник ей така от пустата надежда.

# 24
  • Мнения: 104
http://www.strivectin.com/sd/strivectinsd_1.html
 
това е най-доброто на пазара срещу стрии.Аз започнах да го ползвам,но съм в началото.Надявам се да има ефект,защото много наши клиентки  са го ползвали и казват,че тотално изчезват.Надежда......все пак Grinning

# 25
  • Мнения: 83
Спорт - и който и крем да си избереш, ще е ок, но няма да изчезнат, но най-важното е спорт и малко по-полезна храна.  Peace И повечко вода  Peace

# 26
И аз да се включа, нещо много почнах да се натъжавам  Sad До като бях бременна се мазах с какво ли не и въпреки всичко цялата съм в стрии, сега се мажа  с някакво олио, но нищо още не става и търся начин да се избавя от стриите. Целия ми корем е в тях, искъм пак да обуя бански  Embarassed Ако някой е ползвал лазер, моля кажете ми колко струва и има ли ефект

Здравей ALFI, аз съм деветия месец и съм предразположена към стрии, още от първите месеци получих на гърдите (и то достатъчно количество стрии), през цялото време се мажех с Palmers и в момента стриите по гърдите ми вече са бели и почти не се забелязват. Отдавам резултата на тази серия продукти. Чак сега получих и няколко на корема, но разчитам, че ще се заличат. По принцип няма напълно премахнати стрии, но има заличени. А по повод лазера, не съм на мнение, че е полезно да се използва, но има друг начин от който съм виждала резултат и може би и аз ще прибегна до него - микродермабразио и мезотерапия в/у стриите. Моя приятелка започна да си прави(тя е родила преди осем години и стриите са старички) но след няколко процедури виждам разлика, тя също е много доволна. Микродермабразиото ти изпилва (безболезнено) самите стрии, а със мезотерапията (също безболезнено) се вкарват ампули против стрии! Надявам се че съм ти била полезна! Успех!
Ето тук може да разгледаш продуктите на Palmers
http://www.palmers.bg/Cocoa-Butter-Formula-5.htm

# 27
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
на мен от Дева-грзде ми се позачиха Party ,учудващо добре имайки предвид как бях Sad.Дева Peace

# 28
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
аз ползвах LIERAC И СЪМ МНОГО ДОВОЛНА
http://www.lierac-bg.com/products/body/anti-stretch-marks/phytol … ials_and_solution

# 29
  • София
  • Мнения: 901

Ампулите или гела?  Embarassed И на каква цена са?

Общи условия

Активация на акаунт