Какви цветове и играчки ще са модерни за украса на елхата тази година?

  • 6 291
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
И аз смятам, че baibibi е отразила моето мнение! Коледната елха е трдиция, която не търпи модни тенденции!според мен, разбира се

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 097
И аз смятам, че baibibi е отразила моето мнение! Коледната елха е трдиция, която не търпи модни тенденции!според мен, разбира се
Peace

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Слабо ме засяга какво ще е модерно. Имам играчки за елха, останали от моето детство. Спомням си ритуала по украсяването на елхата с баба и дядо. Това не може да го замени никоя мода. Ще продължавам да ползвам старите си играчки, докато са здрави.

# 18
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Слабо ме засяга какво ще е модерно. Имам играчки за елха, останали от моето детство. Спомням си ритуала по украсяването на елхата с баба и дядо. Това не може да го замени никоя мода. Ще продължавам да ползвам старите си играчки, докато са здрави.
Все едно аз го казах Peace
Имаме даже и стъклени играчки,, които не пропускам да закача всяка година и маме и играчки, които са набор на майка ми, от което по-важно за нас няма. Обичам елхата да е шарена Crazy, да блещука и да създава уют Grinning

# 19
  • Мнения: 706
  Спомням си ритуала по украсяването на елхата с баба и дядо. Това не може да го замени никоя мода. Ще продължавам да ползвам старите си играчки, докато са здрави.
никога няма да забравя първата Коледа в новия ни дом.нямахме никакви играчки и цяла нощ преди Бъдни вечер правих играчки и украса за елхата,дундуркайки бебе.тогава си обещах ,че всяка година, ще купувам ,по една скъпа и красива ,коледна играчка и така ще създам нашата семейна ,традиционна ,коледна елха ,която ще се променя заедно с нас.Елхата ни вече е много по-"богата" и красива от онази - първата,но пък тя  ми е най-милата.

# 20
  • Мнения: 1 322
Не съм на мнение, че може да се говори за мода при украсяване на коледната елха.

# 21
  • Мнения: 1 322
Аз лично харесвам да преобладава червено и златно.

# 22
  • Мнения: 121
Тази година, като новодомка, за първи път ще си имам собствена елха.

Признавам си мъчно ми е за елхата в къщата на родителите ми... дори мисля да отида да украся и нея. Flutter Като за първа коледна украса, ми се наложи да купя толкова много неща - времето напредва, а аз все още не съм готова... По магазините има какво ли не - играчки в бордо, сребърни звезди, плетени еленчета... но нищо не може да се сравни с украсата от моето детство - събирана и обновявана през целия ми живот. Hug

Е... няма как, ще се примиря и ще се опитам да създам нов семеен уют, макар и без да следвам каквито и да е модни тенденции. Пожелайте ми успех! Grinning

# 23
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ето това ми е модата тази година, 90% от играчките ми са стъклени, просто класика Crazy

# 24
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ето и още малко Party
                       

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Според последните мони тенденции това са най-модерните таз-годишни играчки!

# 26
  • София
  • Мнения: 619
Сребристо в съчетание със синьо  Joy Аз чакам някой да каже в тази тема,червено,друг,бяло и т.н. докато не изброиме всички цветове..... hahaha

Общи условия

Активация на акаунт