83 Американски пуйки по Тенксгивинг

  • 15 466
  • 239
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 185
Ох, голям спамър се очертавам, но чак сега видях, че наша Кейси е номинирам в категорията Златен зъб ( за чувство за хумор) http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=347805.0
И Ева-та май беше номинирана някъде, но не намирам къде, ако някой види да свирка  Peace
Агент, пиши си в твой стил в книжките, хич да не ти пука от родата  Naughty , аз в мойте много не успях да се развихря, защото са за подарък за чуждо дете, но ако беше за моето със сигурност хич нямаше да ми пука  Grinning

# 16
  • Бостън
  • Мнения: 13 503
Блажка, като каза кори за баница се замислих някой дали е ползвал онези оризови шийтс дето увиват спринг ролс в тях, защото имам някои идеи!

Яде ми се баница със спанак, ма от мързел гладна ще се гътна преди да разточа!

Аз номинации не следя щото има кой Wink цъкайте на втория линк под строй и с песен!

ПС Гласувах и за Кейси, и за Лиска и Тони Сопрано, щот са редки капии  Naughty

# 17
  • Мнения: 3 491

Яде ми се баница със спанак, ма от мързел гладна ще се гътна преди да разточа!

Фило-то не става ли? newsm78

# 18
  • Мнения: 1 147
блажка, пълнени тиквички?

# 19
  • Мнения: 3 491
блажка, пълнени тиквички?
Ми нямам и тях.  А и тавата вече е във фурната.  Laughing
Благодарности за подкрепата.  Flutter

# 20
  • Мнения: 7 091
Блажка, пълнен патладжан, домати? newsm78

Хора, какви са тея номинации?  newsm78 Аз нито знам, че съм номинирана, дори не знаех че и гласуване почнало #Crazy Shocked!
Това в Клюкарника ли е?  newsm78

# 21
  • Мнения: 1 147
Да почерпя, че любимият днес има рожден ден. bdbaloni

# 22
  • Мнения: 2 185
Обещавам, че за последно се включвам, че ме е срам вече  Embarassed
Агент, тези оризови шийтс са страхотни. Не съм ги ползвала лично, но миналата седмица едно девойче от курса ми прави презентация за един снак със зеленчуци завити в такива оризови листа- стана много лесно и бързо и беше вкусно. Ти какви идеи имаш  Thinking
Тандури в клюкарника са, мисля, че има линк и в Готварския  Hug
Зора, да ти е жив и здрав любимият, те много нагъсто твоите рожденици  Wink

# 23
  • Мнения: 3 491
Тандури, ти докато питаш, ние вече гласувахме.  Sunglasses
Зора, весел празник!

# 24
  • Мнения: 3 988
Зора, да е здрав и да те слуша! Наздраве!  Wine Glass

Агент, ти сериозно ли точиш?  Shocked Баница със спанак правя с фило #4. Идеална става! Даже снимка мога да ти пратя.  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 783
Gobble gobble  Mr. Green Какво казва пуйката на български, някой знае ли  Thinking
ама чети моля те, не през редовете, аз за тоя дет духа ли пиша "кльо, кльо, кльо"  Mr. Green



бтв, не знаеш, че си без работа, явно аз съм чела през редовете тогава... сори, дано скоро си отново в работната сила

# 26
  • Мнения: 868
Зора, ЧРД!


Разбира се--Тандури за "Златен Черпак!" 



# 27
  • Мнения: 7 837
ПС Гласувах и за Кейси, и за Лиска и Тони Сопрано, щот са редки капии  Naughty

Хаха, тъкмо е почудих, откъде изобщо събирам гласове.

# 28
  • Бостън
  • Мнения: 13 503
Зора, ЧРД ви!

Подарък за Мишолина, Зора и всички, които обичат да се оплитат в акаунти като пиленца в кълчища:
http://nutshellmail.com/

Аз сериозно знам как се точи, но не го правя, защото пестя енергия Wink та си мислих да тези оризови листа с цел поазиатчване на баници... не казах ли, че съм поканила 20 човека за Тенксгивинг  Thinking
ПС като се замисля, дори знам как се плете! и дори съм го правила някои години!

# 29
  • Мнения: 3 988
Агент, мислех, че се шегуваш за 20-те човека.  Party

И аз гласувах за Кейси.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт