Имате ли "скелети" в гардероба ?

  • 5 097
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 212
Бе кви финансови измами от отегчени домакини. Най-много да кръшнат и да го облекат в лирика.

Отегчена домакиня ли ме нарече?! Shocked

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Естер, теб ти е рано за скелети, ти си в сезона на плътта.  Grinning

# 17
  • Мнения: 4 668
Бе кви финансови измами от отегчени домакини. Най-много да кръшнат и да го облекат в лирика.
Скукааа ...
В крайна сметка това беше предположение само .
Възможно е скелета да пази тайна от типа  " Как излъгах мъжа ми да ме вземе "
Мога да дадам и примери с една форумка как го е направила , ама още не ме е издразнила толкова  Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 3 405
Не ти трябва конкретика, Даф, скелетът е някаква голяма тайна. Каквато ще да е Simple Smile
Ама ти го знаеш това.

# 19
  • Мнения: 212
Мога да дадам и примери с една форумка как го е направила , ама още не ме е издразнила толкова  Twisted Evil

Давай, давай. В Клюкарника сме все пак... Точно тук му е мястото

# 20
  • Мнения: 25 618
Не ги знам трупове ли са, скелети ли, ама не смея да ги държа в гардероба аз. Не, не и не!  Naughty
Държа ги дебело погребани под седем пласта склероза, на сигурно място в главата си. От време на време ги изваждам, позабърсвам им праха, повъздишам, поахкам, па седна в ъгъла да се срамувам. Ама, срам ви казвам!  Blush
После пак си ги скатавам за друг път...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Цяла гробница имам, не гардероб Laughing. То какво беше от бабите"мъжа ти да те знае от врата надолу" Wink

# 22
  • Мнения: 2 401
Вие дето разправяте, че сте нямали гардероб, нямате достатъчно средства или се измъквате от неудобния въпрос просто..?

# 23
  • Мнения: 2 212
Вие дето питате за метафори чували ли сте  Flutter

# 24
  • Мнения: 2 401
Вие дето питате за метафори чували ли сте  Flutter

Мразиме ментета .. във всичките им форми. Нещата в живота са прости и ясни.  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 448
В гардероба крия само живи (тайни), когато умрат и мине достатъчно време та от тях остане само скелет, тогава ги показвам.  Wink



п.п. Минзухар, честит първи сняг!  Laughing

# 26
  • Мнения: 2 212
Щом казвате, тъй да бъде, Минзухар. Тогава по вашата трактовка темата придобива друг смисъл, а сме малко попораснали за емо стайл.

# 27
  • Мнения: 17 546
Хм, подсещаш ме, че е време да си купя още един гардероб.

# 28
  • Мнения: 836
Кажете ми, гардеробите от тази тема имат ли нещо общо с онези, от темата на Борис - за костюмите и продавачката, за да знам как да отговоря.

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 21:07 от Силви_

# 29
  • Мнения: 3 371
... Колко са ? Подрънкват ли ви нощем или когато най - неочаквате , за да ви напомнят какво криете от половинката си или нещо за което ама съвсем не искате да си спомняте ?  Laughing
Или обратно - доставя ви удоволствие , че сте успели да запазите тайната си ...
Аз си имам скелет . Засега един . Не ме притеснява , защото съм се постарала добре да му запуша устата  Stop
Вие сте ...
няколко...струва ми се 4. от тях излязоха 2 броя качествени. засега, де...



Общи условия

Активация на акаунт