Бъдещи мами Февруарки-сладки дебеланки,чакат бебета засмянки...

  • 11 614
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 23
Добро утро момичета! Ама вие сте неуморими! Снощи ви оставих като си дойде таткото и сега гледам нова тема си имаме! както не можах да спя нощес, ако знаях, че си бъбрите, можеше и аз да се включа.
foxy поздравления отново за прекрасната тема   bouquet
k.penkova мерси за слънчевата закуска! Накара ме да се размечтая...

Лек ден на всички!

# 16
  • Мнения: 122
записвам се за варненската среща в неделя в годзила само кажете в колко часа и коя годзила и съм там

# 17
  • Мнения: 263
 
 Добро утро, мадами!

 Хайде с днешния поздрав да ви "поразкърша" малко на зарана (съжалявам за кофти качеството) : http://www.youtube.com/watch?v=b9nptjUs9FM

 Големи сте ми сладуранки, Толо , Фокси ! Страхотни филми ни вкарахте... само да ви кажа, че ние имахме вила до миналата година в едно чудно търновско селце, ама с изключение на едни нашорани тинейджъри отвреме на време, всички бяха над 70г. И май единствения сексапил се привнасяше от нас... (сега като се замисля това с домашната автомивка и ние сме го правили  Joy) . По този селския повод, правя си упражнения вчера и съм си пуснала едни природни звуци от България (дъжд, птички, моренце) и имаше един трак "Овчар с овце" и точно съм се разтегнала на пода и си слушам блеенето на животинките и се чува един пиянски старчески глас: " Пу, да е.. твойта мама, да е.."  smile3532 Не знам как не се осакатих от смях...

 ПО въпроса с присъствието на таткото ние сме категорични. Аз толкова съм свикнала да разчитам на него последните години, че е абсурд да съм сама...Радвам се, че и с доки нямаше проблем в това отношение.   loveuuu

 Мен нещо вчера ме ухапа и реших, че трябва полека-лека да стягам сака за болницата. Ей така, за всеки случай. И нали знам, че ни трябват нощници (2 бр) за болницата и хукнах по магазините. Само дето аз такова чудо никога не съм носила - спя или с тениска или в краен случай с пижамка. Ауууу какви са грознииии  smile3555 Турско синьо, лилаво и зелено, отвратителна материя, а модела и баба ми няма да го понесе. И няма другоооо!  smile3514 Навсякъде ми влизаха в положението и една продавачка ми сподели, че поне няма да съм сама, всички в родилното са с такива скучни парцали, ама нали е за 2-3 дни и не им пука. Пък и беше права, че ако трябваше да са качествени, щяха да струват значително повече, а на мацките не им се дават повече от 10-15 лева за нещо, което никога повече няма да носят.

 И последно, че съвсем се увлякох  Rolling Eyes Да ви информирам как приключи сагата с онази простакеса от магазина. Вчера ми се обади лично софийският им мениджър, за да ми се извини официално от името на фирмата и да ми гарантира, че ще направят всичко възможно никога повече да няма подобни инциденти (беше изключително любезен, без да е мазен). Аз естествено се направих на утрепана и казах, че те сигурно ще я глобят или нещо такова спрямо вътрешната им политика, но той ме увери, че тя просто няма да работи повече за тях. При което аз направо  newsm44 Супер неочаквано, но пък си го заслужаваше дъртата вещица. За бременната мацка не се тревожа, защото на нея няма как да й навредят.

 Толкова от мен, кукли! Прекрасен ден ви желая!   bouquet

# 18
  • Мнения: 806
Добро Утро Приятелки!

Тутубуту искаме да си дойдем като бебчо може да лети, че дълъг полет се пише до БГ.  14 часа и после път до Търново.  Но при първа възможност пристигаме да си запознаем децата.
k.penkova Благодаря за страхотната закуска.

Фокси страшна тема  Hug  И страшна снимка с дупета в предната тема, замечтах се.

# 19
  • Мнения: 24
записвам се за варненската среща в неделя в годзила само кажете в колко часа и коя годзила и съм там
Имаше предложение да е към 13 или 14 часа( хайде например да е 14ч.)  аз незнам коя от Годзилите е по-удобна много отдавна не съм ходила някой ако има по-пресни впечатления да сподели и отивам да запазвам места Mr. Green

# 20
  • Мнения: 89

  По този селския повод, правя си упражнения вчера и съм си пуснала едни природни звуци от България (дъжд, птички, моренце) и имаше един трак "Овчар с овце" и точно съм се разтегнала на пода и си слушам блеенето на животинките и се чува един пиянски старчески глас: " Пу, да е.. твойта мама, да е.."  smile3532 Не знам как не се осакатих от смях...

 

Разсипа ме с това!!!Голям смях падна!!! Joy

# 21
  • Мнения: 0
Мамички кажете ми как да качвам картинки!  Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 69
Добро утро и от мен в новата темичка !

# 23
  • Мнения: 15
Добро утро милички!Да ни е честита новата темичка.Фокси благодаря,ти си слънце!!!Аз ще бягам за болничния.Дано тоя път всичко е наред и не се налага да бягам пак по болници и др.такива.Лек ден и много усмички на всички!

# 24
  • Мнения: 24
Мамички кажете ми как да качвам картинки!  Hug Hug Hug
Ивче, Фокси е по уроците ама явно сънчо не я пуска още да се появи при нас за това ще пробвам да ти обясня аз. Втори ред 1-ви бутон е "вмъкни изображение" кликваш на него и се появяват -2 пъти "img" в скоби между тях двете пействаш линка към картинката и си готова Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 1 977
Добро утро на всички сладурки  Simple Smile
Много сте изписали от снощи до сега,докато ви изчета мина половин час...

толо не съм жестока към мъжете,не целях да прозвучи чак така,но понякога наистина ме е яд,че природата е направила така,че ние да страдаме значително повече.Относно парите също не е вярно,че само мъжете ги осигуряват,макар и в болнични аз и в момента взимам повече пари от съпруга си,разбира се се надявам това да се промени и да разчитаме изцяло на него след първите девет месеца от раждането на бебето,но ако щете вярвайте аз съм му казала,че ако не му увеличат заплатата той излиза в бащинство,а аз започвам да ходя на работа.Просто в днешно време мъжа и жената са с доста изравнени функции и съм далеч от мисълта,че нашата задача е да родим,да гледаме децата,да чистим и готвим,с раждането няма как да се измъкнем,но моя съпруг например ми помага доста в другите "женски" дейности и според мен така е редно. Много се отнесох съжалявам  Simple Smile

^desika^ мерси за инфото за обезкосмяващия крем.Ще пробвам този на Виит ( дано не е много скъп ) защото ме е страх от другите видове да не направя някаква алергия,при положение,че не пише изрично,че става за чувствителната зона,от друга страна ти си доволна,но аз много лесно правя алергии там долу  Sad

Мартеничка за нощниците има и друг вариант.Аз гледах,че има по 15, 20лв. много сладки нощнички,които определено не са тип бабешки и си заслужават,просто обиколи специализираните магазини за спално бельо има доста избор. Само да попитам защо са ни две?Смисъл ако всичко е наред не трябва ли да излезем след 4 дни от болницата,чак две нощници да купуваме... Thinking

# 26
  • Мнения: 24
iveto_1979 значи харесваш си картинка цъкаш с десен бутон на нея и избираш опция "Copy Image Location" след това там където пишеш поста си избираш първия бутон на втори ред излиза то това: "[img][img]"и между вътрешните скоби пействаш копираната картинка ето така: ] картинка [
успех
  bouquet

# 27
  • Мнения: 179
  Добро утро мамчета!

Няма да ви казвам колко ми се спи и кафето със закуска на k.penkova  ще ми дойде добре  Laughing
 
carbo дано докторът се съгласи за варианта  ти, за  да можеш вече да почиваш.Аз имам само два-три дни отпуск и не мога да разчитам на това.Но пък броя вече дните до болничния - 22 още....
Но пък не ми пречи и по-рано да изляза, ако ме ядосат....

Дали таткото да присъства на раждането???  newsm78  Честно казано хем ми се иска да е там, но от друга страна като се сещам как беше първия път пък не искам да ме вижда такава /малко съм суетна  Embarassed, какво да правя../

Толо , Фокси, Мартеничка  Много ме развеселихте с историите за селската идилия   Joy

Хубав ден засега   bouquet

# 28
  • Мнения: 806
Elisana Нашият татко ще присъства на раждането.  Ние сме с секцио.  Нека да го види, да знае на какво се подлагаме за нашите деца.  А и нормално раждане де е.  Защо да не видят?  Нали трябва да имат престава какво е да родиш, не само да ги правиш тези бебета.
Мъж на моя приятелка, след раждането и с секцио на който той присъства, заяви, че има толкова голямо уважение към майките и жените.  Беше останал  Shocked като е видял през какво е минала милата за детенцето им.

# 29
  • Мнения: 242
Добро утро и от мен!!!

Имах малко сутришна работа,затова правя толкова късно включване...
След прекрасната вечер вчера,в която се наслаждавах на селския рай в мислите си и веднага след това на сладурската физиономия на Майкъл Скофийлд /прекрасния индивид от Prison break/,легнах и спах като къпана чаааак до към 6.Ако знаех,че няма да съм единствения сомнамбул тук,щях да стана и да врътна едно лафче с carbo...
Мерси и за закуската и за кафенцето!!!
Благодаря на wondertedy7 и k.penkova...справили сте се перфектно със задачата да обясните на Ивето за картинките Wink

Общи условия

Активация на акаунт