да ви попитам

  • 2 433
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 187
Около Никулден.

# 16
  • Мнения: 1 733
В началото на декември.

# 17
  • Мнения: 4 841
Накъде между 10 и 15 декември украсяваме и елхата, и цялата къща. Преди това ми е много рано, а към Коледа - вече късно.

# 18
  • Мнения: 126
 Ние с дъщеря ми сме от нетърпеливите и затова започваме да украсяваме от началото на декември  Close-mas:

# 19
  • София
  • Мнения: 746
Ние също я правим на Никулден,децата едвам издържат до тогава Peace

# 20
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Сина ми е  именик на Никулден....и както писах и в друга тема ...едвам изчаквам да мине имения ден и вадя  новогодишните украси  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 2 428
В самото начало на декември, но ако завали сняг през ноември  - т.е. създава се предпоставка за коледно-новогодишно настроение - тогава и по-рано.

Много ги обичам тези празници newsm44

# 22
  • Мнения: 4 733
В повечето случаи около 10 декември вече сме я украсили.

# 23
  • Мнения: 251
От дете вкъщи елхата я украсявахме на бъдни вечер, цялото семейство!Някак си това стана, като традиция и до сега сме така  Heart Eyes
Всеки се изрежда да сложи по нещо на елхата  Laughing

# 24
  • Мнения: 3 216
Ако има как още в началото на ноември ще укарася. Но ще изчакам по-прилична дата,края на месеца. Вероятно другата седмица ще сме украсени вече. Коледната украса ми сьздава страхотно настроение,става ми уютно,за това избьрзвам.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 355
Ехее, аз украсих вече. АКо можех в началото на месеца още щях да го направя, но мъжът ми не се изкефи на идеята. За Коледа съм започнала да се подготвям още от началото на октомври с разни неща за Коледния Благотворителен Базар на ДБМ - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=345702.0

Коледата е любимият ми празник и гледам да удължавам възможно най-много времето, през което му се радвам.

# 26
  • Мнения: 2 478
Чакам с нетърпение да дойде първия ден на декември,за да украся елхата.
Дано тази година синът ми се впечатли повече Smile

# 27
  • Мнения: 581
 Ние ще украсяваме следващата седмица, нямаме търпение вече.

# 28
  • Мнения: 2 401
Ние пък сме си я украсили вече 

# 29
  • София
  • Мнения: 334
Друг път - по вдъхновение по някое време през декември. Вероятно и тази година ще е така.
А може и анкета да добавиш към темата? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт