С вяра в себе си творим, ний в ДОБРИЧ Коледен базар да сътворим (49)

  • 15 500
  • 228
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 095
Аха, намерих ви Laughing
Дороти, не можах да те позная в новата премяна Wink
Кеми, добро заглавие!
Мами Блю, така е, хора като мен с 2 леви ръце, не правят друго освен да си сменят никовете  hahaha Изживявам се в новото си амплоа и реших,че е крайно време и за промяна в името Simple Smile

# 16
  • Мнения: 643
Спинки, хич не се базика Мерито. Ходих оня ден до психото, по работа, и тя ми показа някой от картичките на болните там. Имаше такива кросити, че направо ..........
 Аз ще взема в събота крушките от Хриси. Тъй като обаче не се знае, дали ще успеем с Кеми да стигнем до тях, Спинки, ако ти трябват крушки свирни.(ако ти пита в предната тема за тях де, не съм много сигурна) newsm78.

И толкоз рано, кафе да бях сервирала поне

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 298
Хайде и от мен лек и спорен ден на всички Hug

Арчи, благодаря за кафенцето Simple Smile

# 18
  • Мнения: 167
Хайде,слънце в душите на всички! И стига сте раздавали кафета и торти-криза иде Rolling Eyes!

# 19
  • Мнения: 2 821
Имам добра новина.
Силвия, жената, която продава на Мартенския и Великденския базар, се е съгласила отново да ни помогне. Имаше леки съмнения за това, но се радвам, че откликва и този път. Имам телефон за връзка с нея. Като наближи ще й се обадим.  Wink

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Имам добра новина.
Силвия, жената, която продава на Мартенския и Великденския базар, се е съгласила отново да ни помогне. Имаше леки съмнения за това, но се радвам, че откликва и този път. Имам телефон за връзка с нея. Като наближи ще й се обадим.  Wink
Мда, аз 'щото щях да питам Embarassed
Така съм изперкала тези дни, забравих, съжалявам.  Sad Добре, че друг ми е свършил работата. Embarassed  Embarassed
Нейното заплащане е моя работа. Wink

# 21
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Арчи, нека крушките да са в теб, че като ми дойде музата ще знам откъде да ги търся.
Понеже тези квилингови картички аз ги правих миналата година и си помиуслих, че някой си прави майтап.

Краси, незнам и аз как сме Sad Един ден добре, един кофти и така. Явно още сме далеко от истината. Ти докъде я докара с концерта, намери ли спонсори?

Краси 2  Laughing, как сте вие?

АнушкаHug

Няма ли да има срещичка пак?

# 22
  • Мнения: 377
Радвам се , че Силвия се е съгласила отново!  Peace
Анушка bouquet
Спинки -незнам и аз  какво да кажа -изглежда добре Гого ! Thinking
За срещичка!  newsm78

# 23
  • Мнения: 2 821
Няма ли да има срещичка пак?
Хех, аз предлагам да си заплюем ден от седмицата и само да уточняваме коя точно седмица ще се проведе Laughing...

# 24
  • Мнения: 97
Няма ли да има срещичка пак?
Хех, аз предлагам да си заплюем ден от седмицата и само да уточняваме коя точно седмица ще се проведе Laughing...
За съм за, не е лошо да се срещаме по често - 1-2 месечно newsm78

# 25
  • Мнения: 2 821
Искам да споделя едно мое виждане...
Мисля, че не е зле да си отворим фонд или сметка, където да се внасят парички. Ето, много хора нямат време или възможности да сътворят и когато внесат пари, от които ще се черпи за общото благо, ще се чувстват допринесли. Не знам точно как се урежда, т.к. сме под шапката на Сдружението на Красито, реших обаче да изложа тук идеята и да се обсъди....
От сметката може да се черпят средства за материали, за плащане на продавач, за изработка на флаери, плакати...но трябва да има някаква схема все пак....
Мисля, че е ставало въпрос и за членски внос, ежемесечно...
Ето ви въпроси за решаване на среща Wink.

П.С. Забравих да кажа, че имаме и подкрепата на ДОрмани. Каза, че ще се включи с изработка и ще намери време да влезе в темата.... Hug

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 14:36 от МамиБлю

# 26
  • Мнения: 774
Бори,идеята е много добра и съвсем лесно изпълнима.Този вариант сме го споменавали,но само между другото и така и не обмислихме сериозно.
Много по лесно ще е всеки месец да отделяме по 5 лв. да речем,от колкото за 1 месец по 50 лв.
И така ще могат да участват всички по равно.Честно казано аз лично имах много идеи,но се спрях на най- евтините и пак утежних чувствително семейния бюджет и точно срещу празниците.Сигурна,че не съм само аз в това положение.
По отношение на сметката,за да не смесват нещата можем да си изберем касиер,който ще събира и съхранява парите.

Дормани  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 821
Честно казано аз лично имах много идеи,но се спрях на най- евтините и пак утежних чувствително семейния бюджет и точно срещу празниците.Сигурна,че не съм само аз в това положение.
Което означава, че колкото по-бързо започнем, толкова по- ще се олекоти натоварването на едни....

Предоставям 30 диска.

# 28
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522

1 хиляди лева от сестрата на булката и нова холна гарнитура. Mr. Green
Това в кръга на шегата.

Идеята да събираме по-често парички е много добра, а ако приключим с благотоворителността, все ще имаме пари за един банкет. Laughing

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 958
Много се радвам, че Силвия се е съгласила     bouquet Благодарности и на "свръзката"  Simple Smile

За ДОрмани, също се радвам, че ще се включи  Peace

Бори, чудесни новини днес     bouquet

За паричките - бяхме говорили, но това беше след Великденския базар. Така и не го осъществихме. Макар, че никога не е късно. Аз предлагам на първо време, да събираме парите на ръка, а на следващата среща, да уточним подробностите. В мен вече има фонд от 10 лв.  Laughing - остатък от последната среща /парите за сметката бяха повече/.

Общи условия

Активация на акаунт