Нова Година - облекло,грим,прическа......

  • 50 846
  • 307
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1
и аз да се включа, за да получа от вашите безценни съвети. Как смятате: сив панаталон, с черно боди полу- леко прозрачно с няккави светещи нишки и отгоре какво? Или пак сив панталон - с черно боди - не полу а отгоре червено полу без ръкави - малко скромни са и двете но това имам възможност да направя - а и какъв грим би бил подходя  -аз съм от по- тъмната бо- е не най- тъмната де:)


ами според мен сивия панталон с черното боди и червеното поло без ръкави Simple Smile а ако имаш и червени обувки перфе, но ако нямаш-с черни, няма смисъл според мен да се купува нещо за 1 вечер и после да не го ползваш Rolling Eyes иначе за грим някакво по-червено червило и си представям опушен грим на очите Hug а иначе косата как ще ти е Rolling Eyes

# 286
  • Мнения: 22 436
Аз още не съм измислила с какво да се обличам, ще взема няколко неща и ще решавам на място. Така и не се знае там колко топло ще е, да не се наложи през половината ден и вечер да стоим с якетата.
Единият вариант са тъмно син панталон и черна блуза с дантела, а другият е рокля. )) Но май клоня към панталона.

# 287
  • Мнения: 4 199
Ето няколко идеи за ефектен новогодишен грим. Има подходящи идеи и за по-семпли решения, както и за по-екстравагантни и бляскави, които със сигурност няма да ви оставят незабелязани, където и да сте Simple Smile
http://uhaaa.com/blog/makeup

# 288
  • Мнения: 1 885
Аз последно ше съм на такова място, че рокля с гол гръб не е подходящо. Ще бъда със скини дънки, лилава туника (днес я взех от продавалника  Mr. Green) на звездички и високи обувки.
Винаги решавам в последния момент де та не се знае

# 289
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189

Намерих си рокличка,но незнам с какво Ще стой по добре ,дали с обувки,боти или ботуШи newsm78. Нямам снимка,затова Ще се опитам да обясня каква е... гьрба е гол,с презрамка през врата, а отпред е с голямо деколте,с врьска някьде по средата,дьлга е до коляното,но от страните е малко по издьлжена,от ханШа надолу леко се разкроява. черна е напрьскана с льскави ниШки. Дайте идейка Praynig
А пьк аз май Ще си нося роклята с пантофи Weary, в крайна сметка Ще си караме нова година в кьЩи сами с сьпруга ми smile3516

# 290
  • Мнения: 3 413

Намерих си рокличка,но незнам с какво Ще стой по добре ,дали с обувки,боти или ботуШи newsm78. Нямам снимка,затова Ще се опитам да обясня каква е... гьрба е гол,с презрамка през врата, а отпред е с голямо деколте,с врьска някьде по средата,дьлга е до коляното,но от страните е малко по издьлжена,от ханШа надолу леко се разкроява. черна е напрьскана с льскави ниШки. Дайте идейка Praynig
А пьк аз май Ще си нося роклята с пантофи Weary, в крайна сметка Ще си караме нова година в кьЩи сами с сьпруга ми smile3516


Ее,ама как сами  Rolling Eyes Sad

# 291
  • Мнения: 102
Аз реших да не си купувам нов тоалет за тази Нова година (криза е! Sick) и вижте какво направих: извадих си роклята от едно коледно фирмено парти от преди 5-6 години (ставаше ми!!!! Laughing), занеосх я на шивачка, направих и деколте, промених малко дължината и...ето ти нова рокля! Дори е в актуалния лилав цвят! Peace Party
Прическата ще си я правя сама у дома с пяна и дифузер, само за грима не съм решила дали да е лилав(много ще стане това лилаво по мен) или друг цвят, примерно зеленикаво сиво

# 292
  • Мнения: 0

А пьк аз май Ще си нося роклята с пантофи Weary, в крайна сметка Ще си караме нова година в кьЩи сами с сьпруга ми smile3516

[/quote]

 Завиждам на всички, които ще са по пантофи и топли удобни дрехи, май ще се окаже, че това понякога е по-добрият вариант за посрещане на новата година, като си знам екипа няма да се изненадам да се тръшна още по-болна на другия ден  smile3506

# 293
  • Мнения: 0
Хубаво обсъждане си направихме  newsm10 Аз ще трябва да се оправям и да заминавам там, където ходят само бели мечки  Weary
  Close-mas: Close-mas: Close-mas:Весело посрещане на Новата година на всички от мен и после да споделите как сте си изкарали  Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman

# 294
  • Мнения: 161
ivilicious_blue  мерси за съвета - с дълга коса съм отпред леко е етажирана - мисля леко етажите да им сложа една маша - да станата леко на вълнички - ти какво ще кажеш?

# 295
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Тази година ще празнуваме вкъщи с риятели та затова облеклото ми е по семпло  Grinning

Черна рокля (туника) с сиво клинче  Simple Smile

http://www.dobito.snimka.bg/album.php?album_id=228918&pid=9551807
http://www.dobito.snimka.bg/album.php?album_id=228918&pid=9551854
http://www.dobito.snimka.bg/album.php?album_id=228918&pid=9551925

Прическата няма да е нищо особенно, но мисля да я изправя и да и направя малко обем отгоре  Rolling Eyes
Грима ще ми е сив (опушен) и светло червило  Wink

Пиятно изкарване момичета довечера  Hug  bouquet

# 296
  • Мнения: 472



 Завиждам на всички, които ще са по пантофи и топли удобни дрехи, май ще се окаже, че това понякога е по-добрият вариант за посрещане на новата година, като си знам екипа няма да се изненадам да се тръшна още по-болна на другия ден  smile3506
Като си гледам моето тоалетче и аз това си помислих. Голям студ е днес пак.

# 297
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
По пантофи или не  пожелавам весело и приятно изкарване на всички  bigdance2  madnoel

Последна редакция: ср, 31 дек 2008, 21:36 от estrella_bg

# 298
  • Мнения: 161
Приятно изкарване на всички!!! Grinning

# 299
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
ЧНГ! Живи, здрави, обичани, обичащи, щастливи!

Давайте сега снимки да видим кой как е бил облечен и с каква прическа. Ние бяхме вкъщи и само си намачках косата, грим- лекичък, а дрехи- дънки и тениска. Нищо особено.

Общи условия

Активация на акаунт