Нова Година - облекло,грим,прическа......

  • 50 859
  • 307
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 641
Обожавам ги тези празници.
А тази година ще посрещна Коледата и Новата година бременна,но желанието да съм Красива бременна не ме се е изпарило от самото начало на бременността ми до сега независимо от това,че повръщам всеки ден и я карам доста тежко.Не разбирам защо се карате.
Имам голямото желание да ми личи бременното коремче и понеже съм качила само 3.5кг до сега ,вече съм по средата на 6 месец,мисля,че една по тясна рокля от памук над коляното ще ме зарадва много.Грима си ще направя по различен от всекидневния и ще си сложа малко лъскави точици за да си личи,че е празник.А косата понеже е доста дълга ще дръпна силно назад и ще вържа на опашка.Това имам желание да го направя.Надявам се да не съм Ви досадила с моите мераци.

# 46
  • Мнения: 621
ангелина_ан звучи чудесно идеята ти. Мисля,че ще си много красива бъдеща мама със страхотно сладко  коремче newsm10 Много се радвам,че има и жени като теб,които винаги държат да изглеждат добре. Таткото е много голям късметлия.

А за всички свалящи килограми: пожелавам ви да постигнете целта си до Коледа,но дори и да не се случи - не  позволявайте това да ви попречи на празника и настроението, и много е важно - за да изглеждаме добре в чуждите очи,трябва първо самите ние да се харесваме. Човек винаги трябва да има самочувствие.
Вчера гледах Мартина Вачкова в dancing stars - не и пука,че е дебела и се беше барнала супер и танцува със такова самочувствие,че шапка и свалям.

# 47
  • Мнения: 641
litlle_mermaid пращам ти снимка да ме видиш като булка на 09 11 2008.
Ти ми направи комплимент и аз не се стърпх да се покажа.
Снимката е с кума ми и е от непрофесионален фотоапарат,но само на нея ми се вижда коремчето.

а ето и една със щастливия татко както ти казваш.

# 48
  • Мнения: 88
дааааааа,точно за този сайт говорех и аз  Crazy Party
Браво Ренка  Peace
В този сайт има и други много готини неща.Аз поне доста дрешки си харесвам Blush

ангелина_ан  представям си те като най-красивото,очарователно и щастливо бъдещо мамче Hug

# 49
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Много интересна темичка! HugАз за сега не съм решила точно с какво ще съм облечена,тъй като все още не знаем къде ще празнуваме.Със сигурност ще се постарая обаче върху себе си,обичам празниците и настроението покрай тях. LaughingЗа сега като начало сменям до колкото мога цвета на косата си,трябва и малко да отслабна и тоалета за сега ми се вижда най-лесната част,то с пари всичко се намира. Crazy

# 50
  • Мнения: 1 629
И аз се включвам в темата! Минала Нова Година бях бременна и много разнообразие в дрехите нямах,но тази задължително ще се погрижа! Принципно съм доста динамична и не се знае кога, къде какво мога да правя. За това предпочитам панталони, дънки, клин... нещо да имам на дупето, а отгоре може би някоя по- дълга блуза. Миналата седмица си купих една страхотна дебела рокличка - може и нея да сложа. Не съм решила още!

# 51
  • Мнения: 225
 Чудесна тема.  Grinning Така. Започвам с прическата. Косата ми е черна. Ще отида да ми я издухат(фриз.салон) или с дифузера начупена(сама ).Клоня към второто.Ще наръся малко сребърен брокат за разкош, но много малко.
 Грим- светло бежови и тъмно лилави (почти черни) блестящи сенки- тип опушен грим ще си правя. Ще гримирам и още 2 момичета, мераклийки са Grinning Минерален, лееко блестящ руж, червило с плътен цвят и много гланц отгоре (е празник ще е).
 Бижута- сребърни! Ако зависеше от мен среброто би било по-скъпо от златото! Обожавам среброто!
 Рокля- http://www.bg-look.com/letena-roklia-138007, ботуши бели с черна бродерия (малко са им остри върховете  и си падат малко демоде, но аз много си ги харесвам и ще им подаря и тази нова година), палто-бяла изкуствена кожа дълго до коляното и с колан през кръста; чанта- на бели и черни квадрати.
 Желая на всички без значение как ще се обличате и изглеждате- да сте в синхрон със себе си! Да се харесвате! Сърцето и душата наистина са по-важни. А контенето само да допълва цялостното празнично настроение!   bouquet 

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 18:58 от antoanetastat

# 52
  • Мнения: 619
При мен няма да има среща на 4 очи. Crossing Arms Мъжлето е на работа.
Ще бъда с колежките от уни-то.
Мисля си за пола с риза и малка жилетка -тип ръкави или нещо такова.
Имам и червена рокля по тялото. Много е удобна ама мисля да съм с нея по друг повод.Мога да я снимам да ви я покажа.

# 53
  • Мнения: 88
При мен няма да има среща на 4 очи. Crossing Arms Мъжлето е на работа.
Ще бъда с колежките от уни-то.
Мисля си за пола с риза и малка жилетка -тип ръкави или нещо такова.
Имам и червена рокля по тялото. Много е удобна ама мисля да съм с нея по друг повод.Мога да я снимам да ви я покажа.

ми хайде кой чакаш....  Mr. Green
Момичета да не забравите да качите снимки след нова година,за да видим кой как всъщност е изглеждал Wink

# 54
  • Мнения: 619
 Flutter
http://www.bacuty.snimka.bg/album.php?album_id=262917&pid=9009402
http://www.bacuty.snimka.bg/album.php?album_id=262917&pid=9009444
Жалко че не е излязъл цвета Crossing Arms много е готин.Не е толкова тъмен не е и доматен

# 55
  • Мнения: 88
Честно казано никога не съм носила такава рокля и ми е малко трудно да си представя как ще стои.Ама такава пухена... Rolling Eyes предвид яката,бижута не можеш да сложиш май май Rolling Eyes

Аз сега се мисля как да сваля някое килце от коремната област,за да ми "залепне" роклята........
И другата голяма дилема-какво да купя за НЕГО за Коледа
 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ooooh! ooooh! ooooh!

# 56
  • Мнения: 70
И другата голяма дилема-какво да купя за НЕГО за Коледа
 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ooooh! ooooh! ooooh![/b][/color]

това е и моят нерешен проблем.. де да беше дилема(да избирам от две неща)  Laughing
даже повече се притеснявам за подаръка отколкото какво ще си обличам на НГ  Crazy
мога да кажа какво няма да МУ купя,а ако някой се сети какво мога- с фабиана ще чакаме отговор Simple Smile така - няма да е: парфюм,запалка,някакви неща със сантиментална стойност като снимки,сърца и други подобни,въдица,ди джейски атрибути,водолазен костюм(последните за хобитата вече съм ги подаравала),няма да е някаква изненадваща вечер   luvbed  Stop че не е подходящо за коледа.. и май се поизчерпах Simple Smile чакам някой да сподели..и ако мога да взаимствам идея Simple Smile

# 57
  • Мнения: 619
fABIANA Simple Smile
що се отнася до роклята тя самата каот цвят мисля ,че достатъчно ефектна ,че да я кича с бижута може би едни обици и едни елеганти боти в същия цвят.
А що се отнася до подаръците .Аз на моя мъж му вземам вече това , което той сам поиска и реши ,че има нужда.Ичерпах се от изненади пък и мисля,че  и на него му харесва повече.

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 19:35 от BacuTy

# 58
  • Мнения: 63
за втората ролкя- момичетата в темата  за роклите са я показали в един сайт,откъдето може да я поръчаш..цената беше 30-40 лв. българско производство Simple Smile
Много ти благодаря!   bouquet
Аз също се чудя, какъв подарък да му подаря Thinking  А нещата, които няма да му подаря се припокриват 1:1 с твоите.

# 59
  • Мнения: 2 478
Още не съм решила точно къде ще празнувам Нова година.И в зависимост от мястото ще избера дрехата.
Имам достатъчно нови рокли,които мога да сложа.
Иначе записан час за фризьор имам от около месец Wink

Общи условия

Активация на акаунт