Изчезват ли покупки по интернет пристигащи по пощата?

  • 2 250
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
При мен също не се е случвало такова нещо!
Но незнам, тези които идват по пощата ................ при мен често са тези които идват с куриерски фирми

# 16
  • Мнения: 6 618
Не ми се е случвало.

# 17
  • Мнения: 256
Стана ми смешно като я видях тази тема, защото мин месец си купих нещо от eBay и още не съм го получила, а трябваше да пристигне за 2 дни. Или още е някъде в Royal Mail и са го пренебрегнали или някой му се радва. Поне ми върнаха парите, де!

Как ти върнаха парите, би ли разказала?

# 18
В PayPal, тъй като плащам винаги с ниго, по сигурно е, направих диспут с продовача, написах, че не съм получила пратката, отговориха ми, че са я пратили и съжаляват, че не съм я получила, в момента нямали друго такова нещо в наличност и ще ми върнат парите. Аз написах Благодаря! и получих известие, че цялата сума, дори и това което съм платила за пощенски разходи е върнато в сметката ми. Така става и ако искаш да върнеш нещо. Тук не може да ти откажат, а и повечето продавачи са застраховани срещу подобни случаи и не губат нищо.

# 19
  • Мнения: 220
Моя позната вече два колета от Ларедута не получи и 100 % са ги пипнали от пощата.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз, да чукна на дърво, съм много доволна от служителите на моя пощенски клон. Тъй като пратките от Ягодка пристигат отворени, предпочитам да пазарувам от Саса, тях не ги отварят. За една година и около 40 поръчки само един коректор пристигна без целофанената си обвивка и изстискан повече от половината. Проблемът е, че не знаеш къде точно са ти бъркали в пакета. Много е неприятно, на никого не го пожелавам. Но в София по-малко неща изчезват, си мисля аз, тъй като разпределителните пунктова се по малко.

# 21
  • Мнения: 4 784
Не ми се е случвало да изчезват до сега.
Но ако ги вземам от пощата, винаги са ми искали лична карта на получателя + уведомлението за пратката. Връщали са ме дори, ако не си нося лк.

# 22
  • Мнения: 0
До сега вина ги съм си получавала пратките. Друг е въпроса че в предишния пощенски клон 1404, пощальонът редовно забравяше да ми донесе известията и пратките ми редовно си отлежаваха в клона. Сега нямам този проблем, коректни са.

# 23
  • Мнения: 4 156
Може ли да напишете от кои клонове сте доволни?
Аз не съм доволна от 1421. И то от лятото до сега. Преди това всичко си беше точно.

# 24
  • софия
  • Мнения: 756
Аз също не съм доволна от 1421. Дори съм виждала как пощальоните изхвърлят поща в контейнер за боклук.

# 25
  • Мнения: 4 916
Може ли да напишете от кои клонове сте доволни?
Аз не съм доволна от 1421. И то от лятото до сега. Преди това всичко си беше точно.

Аз ще се повторя - доволна съм от 1113, това е пощата на Плиска.

# 26
  • Мнения: 4 156
Смених си пощенския клон и вече 40-ти ден ми се бави пратка от Китай. Може и да не е от клона, а от разпределителната станция в София. Имах един пакет, който пътува от там до клона в Лозенец 2 месеца. Обаче май мога само да мърморя. Когато се оплаквах никой не ми обърна внимание.

Общи условия

Активация на акаунт