Голям концерт на стадион и напреднала бременност!!?????

  • 5 116
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 475
Аз билетчето си го имам, още от преди да разбера ,че съм бременна!!Засега не смятам, да го продавам, каквото времето покаже! Ще си наема, една линейка да ме чака пред стадиона, ако бебето не издържи на шума и тръгне да се ражда!! Wink Mr. Green
Но все пак ще се консултирам и с лекар, като приближи концерта!!

# 16
  • Мнения: 4 410
В никакъв случай!Представи си как ще стресира детето мощния звук.Помисли си че някой  може  да те нарани та дори и не нарочно.И накрая ако не се простудиш кой знае какъв вирус може да пипнеш Thinking

.....
Така мисля аз   .Добре че ме цитира та да си видя правописа rotfImbo hahaha hahaha

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 18:01 от mamamari

# 17
  • София
  • Мнения: 3 064
В никакъв случай!Представи си как ще стресира детето мошния звук.Помисли си че някой  може  да те нарани та дори и не нарочно.И накрая ако не се простудиш кой знае какъв вирус може да пипнеш Thinking

Eee, айде стига сте паникьосвали момичето. Защо пък трябва да се простудява през май, пък и вируси... То да вземе да се затвори вкъщи отсега, та докато роди. А после и с детето още една година да не вземе да се простуди или да не пипне вирус.

# 18
  • Мнения: 73
Ама разбира се,че ще си отидеш ,колкото по-приятни преживявания има майката ,толкова по-комфортно се чувства и бебока Peace

# 19
  • Мнения: X
На мен гинеколога, който ме наблюдаваше ми каза точно това - защо да се лишаваш от една приятна емоция. Предупреди ме само да не се бутам с другите долу на терена и да не стоя срещу колоните. Точно в началото на деветия месец бях на концерта на Металика на Васил Левски. Бяхме на трибуните и нарочно седнахме в края на редицата седалки за да можем лесно да се изнесем при нужда.
Приятно изкарване на концерта! Simple Smile

# 20
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ако не си в голяма блъсканица защо да не отидеш?
Естествено и ти трябва да се чувстваш добре.

# 21
  • Мнения: 54
Не бих отишла, опасно е когато има много хора, нещо може да се обърка и познай на кой ще му пука , че си бременна тогва. Това е мое мнение, прецени и вземи решение сама  Peace

# 22
  • Мнения: 2 013
И моя съвет е да не ходиш на тази "дъндания" още повече че ще си и в 9-я месец вече.Аз не бих отишла!!!В осми месец бях на годеж на сестрата на мъжо,в ресторанта имаше жива музика със нечовешки децибели.От силните басове и шумове бебчо щеше да ме изкорми,така риташе и блъскаше  newsm32  че  Sick
Щем не щем уважихме влюбените за час и беж да ни няма!!!!
Тогава за пръв път си дадох сметка,че в това положение не мога да си ходя където ми скимне.След преживяното тогава не си и помислих да ходя по места със силна музика  Naughty.Бебчо чува и усеща всичко и не бих го тормозила по този начин!!!
Това е моя съвет към теб,но решението си е твое,дори и да отидеш въпреки нашите съвети съм сигурна че когато бебчо се разщурее в корема ти (усещането е като че ли играе брейк) сама ще си тръгнеш!!!! smile3521

# 23
  • Мнения: 2 567
Бих отишла и съм ходила на концерт на Мадона 8ми месец бременна. Гинеколожката ми каза, че щом мама е хепи и бебето ще е Mr. Green
Но дотогава има много време...ако не дай си Боже бременността ти е рискова, бих останала вкъщи.

# 24
  • Мнения: 4 784
Зависи като цяло как ще се чувстваш. Ако си добре - защо не. Но все пак трябва да имаш бърз и лесен достъп до изхода, че току виж се наложило да си ходиш  Simple Smile.
Лично на мен билетът ми за Стинг ей така си изгоря, от надежди - такова повръщане му ударих въпросния ден, че хич не се и сетих за концерт.

# 25
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 824
Аз не бих отишла. Ще има много хора и не се знае какво може да се случи по време на концерта.

# 26
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Защо не? Ако се чувстваш добре - няма проблем.  Naughty Пък и си с места за Випа, където по принцип е по-спокойно, а и там входът е друг, тоест избягваш обичайната блъсканица. И двата пъти като бях бременна ходех по концерти като за световно - и в зала 1 на НДК, и по стадиони.

# 27
  • Мнения: 4 434
ако се чувстваш добре,защо не Wink

# 28
  • Мнения: 9 973
стига да ти е добре Grinning

# 29
  • Мнения: 3 092
Аз не бих отишла , няма да се чувствам комфортно не за друго  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт