САМОКОВчето с надежда чака Дядо Коледа да дойде с шейната

  • 7 875
  • 222
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 68
хайде, да си пуснем и малко музика
http://www.vbox7.com/play:68c4d291


аз ще ви оставя за малко,че трябва да тръгвам-да си издоя кравичките Laughing

# 106
  • Мнения: 85
Лека нощ и приятен уикенд.Ние заминаваме за общия рожден ден на ноемврийчета.Като се върна ще ви пусна снимки и дано сте организирали среща.

А с деца ни е просто супер -ноемврийските срещи на цяла Б-ия остават незабравим спомен за всички-говоря за 25-30 деца на еднаква възраст.

# 107
# 108
  • Мнения: 4
Добро утроооо

# 109
  • Мнения: 4
Ани,браво на теб отслабваш -моля те сподели какво хапваш и колко пъти на ден.Аз имам също да свалям доста.

# 110
  • Мнения: 228
Добро утро,Бубе изпревари ме с кафето.
Предния път прочете ли в линка който ти дадох,там има най-точно описание на диетата,ако искаш пак ще ти дам линк.
Предимството е ,че килцата се запазват,недостатъка е,че трябва да съм режимно още около 3-4 месеца,един за да сваля останалите 5 килца и 3 за да ги задържа.
Ям яйца-варени,печени,риба-всякаква без олио и месо-пилешко,телешко,пуешко-варено и печено,шунка пуешка и телешка до 3 % мазнини,кисело мляко 0,1% Верея и обезсолена извара Дядо Либен,подправки всякакви почти.Това седмица.Оттогава насам,за да сваля килограмите до исканите редувам този начин на хранене 5 дни с 5дни същото,плюс зеленчуци(не всякакви).Горе долу около кило на седмица се сваля.АЗ в момента съм на този етап.
След това е захранването по 10 дни на свален килограм и накрая остава до живот  един ден в седмицата на чисти протеини.

# 111
  • Мнения: 228
Аааа не може така,никакви ви няма пак.Хайде пак с въпросчетата тогава.
Какво мислите за вечерните часове (сега като родители на деца),които прие правителството в Закона за закрила на детето?Решава ли проблема засиления контрол за изпълнение.И какво мислехте,когато бяхте ученици по въпроса.

За униформите също ще ми бъде интересно да споделите вижданията си.

# 112
  • Мнения: 141
Айде първо аз на отчет Wink
1-за вечерните часове винаги съм била ЗА,друг е въпроса доколко ще се спазват,но трябва да има някакво ограничение
2-за униформите-носила съм една година униформа в гимназията,а и като по-малка от онези сините престилчици и пионерска връзка Wink,в комсомола не се уредих,защото стана демокрацията,та хубаво е да има униформи,но да е нещо хубаво и съобразено с мненията на младите хора Wink

# 113
  • Мнения: 3
Вечерните часове- аз също съм за, но мисля че днешната младеж не е много дисциплинирана и изпълнителна
и ми се струва че няма много , много да спазват приетите вечерни часове.ВСЯКО ЧУДО ЗА 3 ДНИ Confused
Но униформите са по постижима идея, и мисля че всяко училище трябва да си има униформи или ако не всяко различна униформа просто една приета за всички -като едно време Tired

Ние направихме енда малка разходка из квартала за да се поизмори и после веднага заспа Sleeping!!!!
Хайде да свърша малко работа и се връщам пък дано някои се появи Flutter

# 114
  • Мнения: 4
Даааа благодаря ти Ани,пропуснала съм линка,но сега разбрах.За униформите и за вечерния час.Трябва да има някаква дисциплина ,а тези двете неща се надявам да повлиаят на учениците.

# 115
  • Мнения: 79
Хайде и аз да си кажа мнението.
Първо за вечерния час:Съгласна съм напълно,но дали ще се спазва незная.Днешните деца са толкова своенравни, мислят си че света се върти около тях,и особено като станат на 16-18год нищо не можеш да им кажеш.Аз не чух мн добре решението,но според мен трябва да има санкции за неспазване,иначе кел файда.
Второ за униформите:За тях  също съм Да,нека всички деца да са с еднакви дрехи в у-ще, да няма "виж какво си купих вчера"(не всички родители са с големи финансови възможности) всички да са равнопоставени.След като излезнат от у-ще всеки да се облича както ще.

# 116
  • Мнения: 228
хайде и аз набързо с мой прочит на темата.

ЗА униформите с двете ръце,но на всяко училище различна,за да чувстват принадлежност и да не им е хипер досадно на децата.Редно е ,защото така ще се поприкрият някои изгъзици и безвкусност в част от тях,а и няма да изпъкват така класовите различия в обществото.

За вечерен час като родител съм ЗА с двете ръце,но като ученик се противях диво.Хич не исках да приемам наложеното от някой друг схващане по кое време трябва да се прибера и смятах,че е въпрос на извоюване на доверие между родител и дете.Сега осъзнавам,че все пак има смисъл,защото понякога нещата не зависят само от твоето дете и че ако покриеш млякото,котката няма как да го лочи.Обаче пак е въпрос на контрол и възможност за прилагането на такъв род мярка.Аз лично бих я трансформирала до 12 часа.Все пак родителите пак доколкото имат ресурс за влияние над детето си ще определят кога то да се прибере у дома.
И да не се получи така,че само за да са децата навън след 22 часа,да трябва да ги поверяват на непроверени батковци и каки.  newsm78 newsm78 Аз лично не бих се доверила на такива,освен ако не е по-голямото ми дете.А не бих и отишла с детето в дискотеката да се срами заради мен.

Това са моите размисли на глас,а ако още се помотая няма да смогна да се наглася за банкета довечера.

# 117
  • Мнения: 68
 

Почерпка ,моля.АСЯ се е родила днеееееееееесс

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 20:00 от aspina

# 118
  • Мнения: 141
Асе честит рожден ден,да си много щастлива и обичана Hug
много ме е срам,цял ден на скайпа ми показва че имаш рД Embarassed

# 119
  • Мнения: 3
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , АСЕ!!!!!

Желая ти живот от рози, алкохол в големи дози и кекс в различни пози! newsm03 newsm03 smile3521 smile3521

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 20:59 от mmmaia

Общи условия

Активация на акаунт