САМОКОВчето с надежда чака Дядо Коледа да дойде с шейната

  • 7 846
  • 222
  •   1
Отговори
# 15
  • Самоков
  • Мнения: 561
Благодаря на всички за подкрепата и стискането на палци. При нас нещата се нормализираха.
Ето малко снимки от рождения ден. Малко са защото както знаете  нашият татко е фотограф та затова са ни толкова  Close

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=277883&pid=8981751&view=1

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 21:11 от nelly_d

# 16
  • Мнения: 79
Днес Мими направо не може да се наиграе.Голяма игра голямо чудо заспа чак в 15.40ч.Утре пак сме на док.и дано всичко е ок.
Дани,мерси за инфото, питах те защото бях чела противоречиви изказвания.Когато бях бремена не успях да се запиша там(беше мн късно),но живи и здрави  ако има следващата бременост мисля първо там да отида.
Нели,снимките от Рд-то са страхотни.Рожденика,тортата,абе нямам думи направо.

# 17
  • Мнения: 674
мама на двамаj, добре дошла при нас! welcome

Нели, очарована съм от тортата! По-хубава е отколкото очаквах, а Бубчо сигурно е бил на седмото небе! Laughing Всеки ден ядат ли се динозаври! Mr. Green А М-то е за бой, дето не снимал повече Бубчо.....да не се става всеки ден на цели 3 години! Wink
Радвам се, че при вас се оправят нещата! Hug
Дано и Ани се похвали със същото! Praynig

Поли, бързо да се излекувате! Hug

А и за моите учителски преживявания пак да ви разкажа! Crazy Днес както ви казах ми идваха на проверка и оценяване и имам 6. Blush Децата лепиха листчета, играха игра с награди и разни подобни.......та урока мина интересно и по новите изисквания за привличане на вниманието на учениците (което вече е бая трудна задача ooooh!) и доцентката беше доволна от мен. Mr. Green Аз доста се бях притеснила, ама вече и това мина и съм по-спокойна, макар да имам още доста уроци.

Е аз сега продължавам да уча, че утре съм пак в училище.

# 18
  • Мнения: 3
 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501БРАВО ,ЕЛИ!
Сигурна съм , че никои не се е съмнявал в твоя успех smile3521
Нели , поздравления за рождения ден и за избора на торта!И Бубчо какъв голям мъж е станал

# 19
Ами питайте и ще ви кажа какво ви интересува.Теди го записах в Кирил и Методий -макар че е доста далече от нас го караме и прибираме засега-после по паветата и Теди сам ще се прибира.В отпуск по майчинство съм -вече 6м.неплатен ,тъй като мисля че Илина е още малка за градина.На пролет ще се пробваме ако не ще търся жена да я гледа.Бабите са млади и работят.

За утрешния ден ви желая много приятни емоции -това е денят на християнското семейство и мой професионален празник-св.матей -празник на бирниците.

# 20
  • Мнения: 70
благодаря за напомнянето за празника
щях да го забравя, това ще ми е повод да излезем. Нещо вече не ми се готви.


Поли, като се замисля те подвеждам . ЖК ми е по ЗК , затова не плащам , тъй като съм на 32 г. се водя рискова бременност и ми изписват повече изследвания.Когато ме ударят хормоните и страха ходя и Вита , за второ мнение. В токуда осигурен или не раждането си го плащаш, защото те карат да си избереш екип 1500лв. и още много глупости....., но не е това темата. Имам в мен някакво колебание каде да раждам, че вече си взех 45дневния болничен. И двамата доктори ми "нахалстват" да им го нося.

# 21
  • Мнения: 228
Хайде и аз по тъмни доби да се цопна тук.Да закрия днешната сесия на Самоковската Форумска Борса Joy Joy hahaha
Поли това,че детето е в тонус е сигурен белег за оправяне.Стискам палци от сърце всичко да е отшумяло Praynig
Нели,впечатлена съм от празника на Бубчо,много е пораснал и всеки път като го гледам не спирам да се дивя,как може толкова да ви е омешал гените.Много ми прилича и на теб и на Андрей Hug Страхотна е тортата!!!Радвам се,че нещата при вас са на оправяне Hug.
Ели,браво на теб за урока и за 6-цата,не че някой тук се е съмнявал де smile3501 smile3501 smile3501.
Дани,браво щом си успяла.Едно време разни майки(септемврийки)бяха със записване и ако има места,когато идат.А ако питаш мен по-хубаво от раждане в Самоков,здраве му кажи.Е това си е мое мнение основано на личен опит Hug А във Вита при кой си?Мойто гине изражда там от време на време.
Мама на двама,да утре е най-хубавия празник за мен.Ако не бях кръстила детето на 23 Август,кръщенето щеше да е утре,поне така планирах в началото на тази година Laughing (само,че аз знам,че е Св.Спиридон.На иконите е единственият светец с шапка).Утре ще ида да запаля свещички за трите ни семейства Joy
Ти данъчна ли си?За първи път чувам за вашия проф.празник.Да ви е честит и да ви е приятна и доходоносна работата,да събирате данъци успешно от всички БГ,но да са все по-леки за хората.

# 22
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Здравейте на всички!Аз ще сервирам
Добре дошла и от мен на Мама на двама,след вас още едно детенце се премести в друго училище.
Нели,снимките са чудни,личи се,че рожденик е много доволен!Радвам се и за добри новини в семейството!
Ели,браво за шестицата,впрочем,никой и не се съмняваше,че може да има друга оценка.Продължавай все така!
Ани,много се радвам,че ти се появи,стискам палци всичко да се нормализира и при теб.

# 23
  • Самоков
  • Мнения: 561
Таня, мерси за кафето, аз вече съм изпила едно, но вече имам нужда от второ. Grinning
Тортата беше наистина чудесна на вид, а на вкус просто невероятна. Очарована съм от тази сладкарница, живот и здраве догодина пак от там ще я поръчам. А за децата бях направила и още една изненада (като естествено нямам снимки  Confused) по идея от форума, много се хареса на дребосъците и всичко беше ометено за отрицателно време, става дума за ето тези пингвинчета: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=346653.0 Много са оригинални и са лесни за правене.

# 24
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Нели,мерси за идея с пингвинчета,копнах си я.Сладкарница,където поръчваш тортата в Самоков ли е?Ако тортата направена в Самоков,ако може,изпрати ми на лични,за да не се сметне за реклама,координатите или името на сладкарница.

# 25
  • Мнения: 79
Здравейте на всички.
Честит празник!!!
Днес сутринта ходихме на док.и тя каза че гърлото е още малко зачервено,да си пием "ангинхила" до неделя и всичко ще е ок.Радвам се че отървахме АБ.
Бях се засилила да чистя но се отказвам щом е празник. Naughty Laughing EmbarassedПреди 2или 3год(не помня точно колко)на този ден като се бях разчистила,ама яко ви казвам(не знаех че е празник) и след това ни се случиха куп неприятности.
Пожелавам хубав ден навсички.

# 26
  • Мнения: 24
Честит празник и от мен на всички! Желая на вас и вашите семейства много обич, сплотеност и разбирателство!!! newsm76  remybussi family lovekiss

# 27
  • Мнения: 79
Айде да ни е честита ледената пързалка.Малко ме е яд че не съм на откриването.Много харесвам Дичо как пее.
Поне поведнъж ще се пуснем да ни мине мерака.А вие?
Показах на Мими зарята и сега само към прозореца ме дърпа. LaughingБудале.
А това е почерпка за новата ми придобивка(миялна),найнакрая успяхме да си я купим,а се каним от една година.Не че неможех без нея,но.... Embarassed Laughing
 
 

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 20:16 от Паля

# 28
  • Мнения: 4
Поли със здраве да си я ползваш.Хубаво беше на откриването,а и не беше студено яд ме е че не взех и Лати,но пък така спокойно вечеряхме в голямата чешма с баща и.А със сигурност ще се пързаляме.

# 29
  • Мнения: 4
ТИХО СЕ СИПЕ ПЪРВИЯ СНЯГ.

Общи условия

Активация на акаунт