Дайте съвет за име на момиче със С?

  • 6 685
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
на мен пък ми харесва Сиана Heart Eyes

# 16
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Савелия ми харесва!  Peace Изобщо да не те притеснява,че познатите ви го намират за странно и никога не са чували - и на мен така ми говореха,но сега всички ме поздравяват за хубавия избор!  Grinning
На мен Севда не ми допада! Peace

А ти какво име си избрала ми е интересно? И Благодаря Laughing
 

Ноела се казва щерката на съфорумката, то се вижда от лентичката Grinning

# 17
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Савелия ми харесва! Аз също не бих се съобразила с никой важното е на вас да ви харесва,а и след като се роди детето всички ще свикнат с името.

# 18
  • Мнения: 3 016
Севда е супер име .Може и Севдалина.

# 19
  • Мнения: 315
Савелия е много интересно и много хубаво име.  Peace

# 20
Седефина Силвина Силвана  Силвена Силия Симеона

# 21
  • Мнения: 1 322
Аз харесвам Симона и Сияна.

# 22
Стела и Симона, но Стела наистина ми допада, означава "звезда"

# 23
# 24
Благодаря на всички, които са ме подкрепили и са си изказали мнението за това име. Беше много важно да чуя някакви мнения. Разбира се благодаря и на останалите, които са си изказали мнението - за откровеността. Радвам се, че вшзвучи добре, защото приятелите ни казаха, че дори не звучало добре. Поздрави на всички.

# 25
# 26
  • Мнения: 4 555
На мен също ми звучи добре Савелия. Наистина е странно и не вярвам някой да го е чувал, но е благозвучно.

# 27
  • Мнения: 340
И аз се присъединявам към групата, която предпочита Севда пред Савелия.  Севда дори е едно от любимите ми имена.  Звучи ми много нежно. 

Савелия ми звучи тотално измислено и не ми харесва изобщо.  Аз лично предпочитам име с някаква история и традиция, а не родителски импровизации.  Но за вас, разбира се, това може да няма значение...

Ако определено не искате да е Севда, Савина ми се струва като много по-хубав вариант от Савелия.  Хем звучи много подобно, хем е "истинско" име...

# 28
Савелия ми харесва повече, но ако аз трябваше да си кръщавам детето с име със С бих го крастила Сидни-името е унисекс. Иначе има Стефани, Симона, Сели, Сиена...

# 29
  • Мнения: 200
аз лично Савелия  не съм го чувала ,но ми хареса както ми харесва и Сияна обаче ако съм на теб ще си го кръстя както АЗ искам не както им харесва на хората  успех ти пожелавам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт