самотна

  • 2 174
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 432
А какви са насадените комплекси ,за които говориш?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Ако хората странят от теб, вероятно има нещо, което ги отблъсква- например неувереност в себе си, която показваш и така формираш отношението към теб.

Опитай се да бъдеш по-отворена към другите, по-позитивна, интересувай се от техните проблеми, радвай ги, не се цепи от купони, предложения и т.н. Пробвай и ще видиш резултата   bouquet Казвам го, защото като ученичка и аз бях супер асоциална, после обаче реших да се променя, защото ми писна да съм сама.

# 17
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Добри съвети са ти дали от форума, но умната, не с главата напред. Има много книги на тази тема. Чети Луиз Хей. Всичко е в главата ти. Не слушай хората, които ти говорят като съквартиранта, може да ти насадят още комплекси. Усмихни се  smile3503 smile3503

# 18
  • Мнения: 924
Дейл Карнеги има една много хубава книжка на тази тема ,,Как да печелим приятели и да влияем на другите''
Когато бях на твоята възраст и аз понякога се чувствах така но тази книга много ми помогна Hug

# 19
  • Мнения: 22 433
На тези години е глупаво да се скапваш и самонавиваш колко ти е скучно, самотно и т.н.
Не може да нямаш нито един приятел с който да излезеш след работа на кафе.
Идеята да се запишеш някъде на спорт, танци или т.н. е добра, поне ще се виждаш с хора и можеш да завържеш приятелства.

# 20
  • Мнения: 1 558
Знам какво ти е, и аз съм се чувствала така и доста дълго продължи.
Ами прави са момичетата като те съветват да разнообразиш заниманията си й се. Тогава хората сами ще търсят контакта с теб. 
Мяк! Аз съм момченце.  Mr. Green   bouquet
Ти си писенце! Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 81
Знам какво ти е, и аз съм се чувствала така и доста дълго продължи.
Ами прави са момичетата като те съветват да разнообразиш заниманията си й се. Тогава хората сами ще търсят контакта с теб. 
Мяк! Аз съм момченце.  Mr. Green   bouquet
Ти си писенце! Heart Eyes
Мрррр-мрррр!  Hug
спирам със спама, че ще ме подгони модераторска метла  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 388
Никой няма да дойде в дома ти и да ти каже "Искаш ли да бъдем приятели?" Излез и си намери някакво занимание, хоби. Успех

Общи условия

Активация на акаунт