Седмично ФОТОШОПСКО КОНКУРСЧЕ 2

  • 4 165
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 451
Хоп и аз в кюпа  Hug
Дяволинка , много си бърза   bouquet

# 16
  • Мнения: 276
Ъъъмм.. Thinking да уточним и това за собственоръчно направените надписи, понеже по тая логика ще може и собственоръчно направени елементи или фончета. Да си знаем Mr. Green Не че сама си правя елементи, де, ама ...ей така  - да питам Blush
Дано да имам време да се включа и аз, ако не - успех на всички , ще се включа на гласуването поне  Heart Eyes.

В Мултито вече има качени и рамки за новия конкурс  #Crazy.Ейй, чевръсти булки !

# 17
  • София
  • Мнения: 4 025
Лекси, честита победа!!!:)

За съжаление няма да мога се включа в новото конкурсче, защото ми се очертават много ангажименти, но  и двете категории са интересни.А за правенето на уордарт- не мисля че има някаква особеност, почти всеки е правил надпис който да си сложи на рамката и знае как става, уордарта са няколко такива надписа обединени от някаква тема.

# 18
  • Мнения: 1 400
Лекси, честито!!!   bouquet  Превъзходна работа!! Hug

Запис за новото конкурс Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 884
Разгледах ги, мисля че 4-тата е на Хера, розпознах една сладка малка муцунка.  Grinning Hug

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Разгледах ги, мисля че 4-тата е на Хера, розпознах една сладка малка муцунка.  Grinning Hug
Нцъ  Mr. Green Heart Eyes
Т.е зависи как ги броиш Mr. Green

Тази е моята

# 21
  • София
  • Мнения: 1 456
Лекси, честито! И лентичката е мноого сладка.

И аз съм тук, въпреки, че не съм свалила прекрасния кит на Дяволнка още! Mr. Green

# 22
  • Мнения: 354
Хера, много красива рамка, особено с този модел. Само в долнеия ляв ъгъл детенцето може да се постараеш да го изрежеш по-добре. Или да го минеш по очертанията с мека гума с намалена прозрачност или като го изрязваш да зададеш Федър-2

Ще се включа и аз разбира се с този прекрасен кит Hug
Дано имам време и за двете категории, че доста мероприятия ме чакт
Айде- И НЕКА МУЗАТА БЪДЕ С ВАС!

# 23
  • София
  • Мнения: 7 242
Леле, страхотни рамки. Кога успяхте! А №5 направо си е направил и уърдарта. И то много идеен.
Хера, много е красива. Само както neci ти е казала изрежи долната лява снимка по-добре и мъничко я намали да е като другите.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Благодаря момичета. Ще се опитам да я дооправя. На рамката са сина ми и снаха ми Mr. Green
Ох мъча се с този wordart и май не му схващам въобще смисъла Crazy Да ми дадете да прочета нещо...ако имате под ръка разбира се.

# 25
  • Ilkeston
  • Мнения: 187
И аз се включих този път засега само по първата част от конкурса,ще пробвам и във втората,но едва ли ще направя нещо впечатляващо  Embarassed
Страхотни неща виждам дотук ,направо нямам думи   bouquet

Едит: Включих се и с wordart,ако тези мои words,биха могли да бъдат наречени art. Joy

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 14:26 от DE$$I с автомат...

# 26
  • Мнения: 1 884
Хера, точно тази имах впредвид - чета ги четири без примера.  Mr. Green
Момичета много сте креативни - всички са хубави но 5 и 8 са сууупер. Много интересно го е измислил автора на 5 с бъстунчетата. Браво!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 893
пооправих албума  Blush

# 28
  • Мнения: 9
Здравейте реших да се включа и в този конкурс.Дано този път е по добре. Blush

# 29
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Темичката изчезнала на втора страница!
Браво, има много хубави рамки!!!

Общи условия

Активация на акаунт