Клюкини-нова тема

  • 6 626
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 023
Мда, и ми кажете, че не е геройство на ръце с 5 ката дрехи, дет не виждам пред очите си по тез коловози дЕте да нося и друго да вардя.Хм.Инак-излизахме.С шейната.Дребна-не ще ни да се вози ни да се пързулне.На ръце.Муахахаха, егати играта.Голямата-попързаля се малко.Направихме снежен човек.След два часа Някой ни го беше Развалил.Детето поплака малко, щото и морков сложихме.Броя дните до средата на март вече.Обратно броене правя аз всяка година.Хихик.Не ми пречи на украсата обаче. Wink
Айде-усмихната седмица ви желая!

и аз броя, пенелопа.
до средата на януари бивам, поради след празни4ност и все още нали4ната украса и светлини.
към средата на февруари, оба4е, така ме е стегнала душата от студ, 4е съм готова да легна и да не стана изпод завивката един месец.
и да ти кажа, март не ме възрадва особено, ма април ве4е ме прави да се 4уствам по-добре.
а месец май, просто ми отваря ципа на душата. и ако можеше лятото да е 6 месеца. само ако можеше.
ма не може.
зат'ва - емнайсе ката дрехи (както казваш), 4е като се сурнем с дребния, поне да се търкалям и да не боли толкова, щот не падам от  метър висо4ина ми от малко пове4ко.

* в4ера ходих да 4истя аз стълбите и тротоара пред офиса. е, извинете, ма на цялта улица никой не се опитал даже и пъте4ка пред входа да си направи. направо отвратно от мързел и безхаберие.
** и пред блока ни така, ма нямах време и за това в същия ден. па и да имах, щях да изривам сняг до припадак с пластмасова лопатка, щото тея с лопатите, имат така важна работа да по4иват. нищо 4е на първото топене на снега вси4ка вода във входа влиза.
оф амааааа.
все някой друг, ако може. ако не може - така да си стои. аман, бе!

# 16
  • Мнения: 9 990
..е как, ти па-те зимен сън сънуват.Ни пътечки, ни нищо.Съботно, щото на театър в най-голямата виелица ходихме.Та-пак изненадани-ни опесъчено, ни снегорини-мокро-мокро заваля точно 2 часа преди да тръгнем и за тези два часа си натрупа бая.Да кажеш-нощем, спят, не виждат, ББ не бди.Ма то сутринта си стана всичко.И кафе са вече пили и цигарата изпушили-можеха.Мокри, кишави коловози, които вечерта стегнаха.НЕма сняг брате на следващия ден-ледено...и опиканооооо.Бе за ден бе, жълто до жълто! Tired
Ся-предлагам в офиса да се украсяваме.ДОма-ще го мисля тези дни също.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 477
Хайде сега да не ме биете..Аз обичам снега....ама някак ако може да е само в планината. Аааа, има и друг вариант - чисто и бяло навсякъде. Пътещата и тротоарите изчистени...и да няма заледено...грррр..аааа, транспорта да е редовен...И като дойде време да се топи снега - хоп и да изчезне, без мръсните купчини сняг! но това, което искам може да се случи или на сън или в любимите ми скандинавски страни...Тук  Naughty Naughty Naughty
Гадооозззз. Тази сутрин дребната остана в къщи понеже навън е лед и ужас и баба й няма как да я прибере...Е, това е родната кочинка!

# 18
  • Мнения: 1 681
............. и ако можеше лятото да е 6 месеца. само ако можеше.

...и да е сигурно, че няма да надвиши Wink

*мен нали ми е дошло в повече лятното, навита съм поне пет години да ми се въртят останалите три сезона

# 19
  • Мнения: 25
А, аз харесвам зимата, но не студената , а леко пощипващата зима. И сега ми е вече празнично, като някое дете съм, искам да украсявам и едва чакам да си вземем елха. Между другото днес на път за работа видях, че вече продават елхи в саксии, но явно съм била сънена, защото на една ми се стори да пише 60 лв., а не беше много голяма. Само ме натъжава мисълта, че едва ли ще успея да се справя финансово, защото тези празници "гълтат" много пари.

# 20
  • Мнения: X
Mинавам да ви пожелая много приятно настроение, да прихванете от мен, днеска ми е кофти ден, сума ти разочарования от сума ти хора, но когато ги видиш наистина какво представляват, някак изведнъж ти просветва пред очите. Приятна вечер!!!

# 21
  • Мнения: X
Хайде сега да не ме биете..Аз обичам снега....ама някак ако може да е само в планината. Аааа, има и друг вариант - чисто и бяло навсякъде. Пътещата и тротоарите изчистени...и да няма заледено...грррр..аааа, транспорта да е редовен...И като дойде време да се топи снега - хоп и да изчезне, без мръсните купчини сняг! но това, което искам може да се случи или на сън или в любимите ми скандинавски страни...Тук  Naughty Naughty Naughty
Гадооозззз. Тази сутрин дребната остана в къщи понеже навън е лед и ужас и баба й няма как да я прибере...Е, това е родната кочинка!
и аз, щото чакам пързалките да отворят, не слагам 5 ката дрехи, щото съм все пеша, все бързам и постоянно топло, а на кънките просто няма как да ти е студ
е, родната картинка е прекрасна и понякога си псувам наум, но не позволявам това да ми развали зимното настроение. в крайна сметка 1-2 месеца са.... наслаждавам им се

# 22
  • София
  • Мнения: 6 477
Каси, днес и аз съм в твоя отбор! От сутринта попържам....направо си псувам на ум! Първо беше сутринта тролея и малоумните спорове между шофьора и пътниците, съответния скандал продължи 15 мин и вече бях в закъснение....натам деня не се проточи по-розово и за капак в къщи с прибирането домашните любимци ми попълзяха по нервите! Направо съм си "Весели празници!".....Аре да се свършва и този месец, че да идва декември! Sad

# 23
  • Мнения: 1 023
............. и ако можеше лятото да е 6 месеца. само ако можеше.

...и да е сигурно, че няма да надвиши Wink

*мен нали ми е дошло в повече лятното, навита съм поне пет години да ми се въртят останалите три сезона

остави се ти, деси - друго си е по джапанки и потник, па нека пот се лей - дреме ми, отмива се.
а са, кал до ушите, лед за разкош и ръцете - като на татко барба, щото освен потника има и фанела и пуловер и ебаси якето;
за обувките по кило едната - нема и да отварям дума.
как са си4кото домо4адие?! я, едно писмо ми спретни, моля? ъм?

# 24
  • Мнения: 1 681
...................................................................................
как са си4кото домо4адие?! я, едно писмо ми спретни, моля? ъм?

ще, ще, само да ми съвпаднат музата с времевата опция Laughing
инак, допускам да са добре, поне така ми изглеждат, когато успеем да си засечем траекториите.
тях ако питаш - имат сериозни проблеми: ще или не ще им донесе дядо колеТ по списък и защо, аджеба, зимната ваканция не е равна по продължителност и занимания на лятната такава Mr. Green
моето са бели кахъри - как да не ми откаже и кредитната карта, щото дебитната няма накъде, и колко точно тренинг и уеб срещи и конферентни разговори мога да преглътна, без да се задавя...
*и аз почвам да мязам на някой барба, ама щот съм се заокръгляла. ще трябва да ми мине, или да въвеждам нощницата ежедневно облекло. по-добре първото, че инак пак ще съм на загуба - нали нямам нощница.

# 25
  • Мнения: 1 023


ще, ще, само да ми съвпаднат музата с времевата опция Laughing
инак, допускам да са добре...

аааа, деСи, нема да ме минеш с 5 реда във форума!
на мейл-а, молим!
аз от муза немам нужда - пиши наред.

аз и споделително си 4акам също за ли4ните ми.

* 4ерпим, пак със същото и пак по същото време, трети раз:
http://www.youtube.com/watch?v=nn65d01YXsc

** ма гледай, какви по-големи екран4ета на тюб-а, нали? доволно.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 477
Айде, изтече месеца и на Андреевци честито да е името! Брей, точно си блаженствах пред ДВД-то с крал Артур и да вземе да се скапе диска.....Ееех, мъкооооо, сега го тегля наново, но ще се ляга. Утре ще плуваме "на морето" както казва дребната, та трябва да съм на басейновата линия на обяд! Хайде от мен толкова, че съм настроена бойно от толкоз боен филм! Wink Wink Wink

# 27
  • Мнения: 1 023
Айде, изтече месеца и на Андреевци честито да е името! Брей, точно си блаженствах пред ДВД-то с крал Артур и да вземе да се скапе диска.....Ееех, мъкооооо, сега го тегля наново, но ще се ляга. Утре ще плуваме "на морето" както казва дребната, та трябва да съм на басейновата линия на обяд! Хайде от мен толкова, че съм настроена бойно от толкоз боен филм! Wink Wink Wink

къде го това "море", морг?

# 28
  • Мнения: 1 023
http://www.youtube.com/watch?v=y7lULaE6kv4&feature=related

4ерпим, ако някой си спомни.
много ме е радвало в последните ми у4ени4ески години това пар4е.

а след това
http://www.youtube.com/watch?v=qDuW3NvjqJY&feature=related

 newsm44

edit:  и за моргана, най-спеСиално
http://www.youtube.com/watch?v=87mOs0f6ZTU&feature=related

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 19:59 от milk

# 29
  • София
  • Мнения: 6 477
Милкиии, мерси а поздрава! И Sister of mercy и  Doro ме кефят! А, дребната казва на басейна - море! Та ходихме на басейн...голяма емоция беше!Направо сървайвър! Родители по пуловери и калци на краката къпят деца с душове...деца обръщат струята към родителите...голям майтап беше! Joy Joy Joy В басейна жега, ама аз седя да гледам бъдещата олимпийска рекордьорка какви ги върши...А тя на всяка дължина - мамо, мамо, гледай как беше.... Joy Joy Joy Ако не друго добре се раздвижихме и двете - тя в басейна, аз докат я оправя преди и след водата! Wink Wink Wink

Общи условия

Активация на акаунт