Зеленчукова диета ???

  • 28 763
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 344
благодаря ти!да ти се връщат минусите!
а ти от колко кг стартираш,ако не е тайна?
а за зеленчуците-всякакви-домати,краставици.а варя-целина,картоф,зеле,грах...ядки включвам.но вчера прекалих с банани и сушени плодове,а и ядките..
днес ще съм на варени зеленчуци и някой плод.
а ти?

# 16
  • Мнения: 21
В момента съм 64 кг трябва да сваля 10кг. Аз не ям картофи, боб, грах, царевица, ядки и други въглехидратни зеленчуци. Задушавам си броколи, карфиол, праз, правя си и салатки от домати, краставици, маруля, зеле. За 3-те дена още плодове не съм яла, но ако много ми се прияде сладко тогава ще си позволя. Доколкото разбрах ти постиш или греша? Аз се опитах, ама все имам изкушение от по 1 лъжица кисело мляко .#Cussing outА ти колко кг искаш да свалиш?

# 17
  • Мнения: 4 344
да,постя.но и пия и лекарства,и не мога без въглехидратни зеленчуци..а до коледа е дълъг период...и мен 10кг ме остройват..

# 18
  • Мнения: 958
Сега видях диетата, може да се преместя и аз тук следващата седмица, след житото, понеже има много време до Коледа, а и аз постя, поне диетата е лесна за изпълнение и без съмнение полезна, заради витамините в зеленчуците, ina15 Hug

# 19
  • Мнения: 4 344
jedira,ще ми е приятно и тук да зареждаш с твоя ентусиазъм и дух!
чакаме те!  bouquet

# 20
  • Мнения: 21
jedira,  welcomeчакаме те Hug

# 21
  • Мнения: 4 344
здравей,киара!
как е днес?предполагам,че вчера бележиш още един успешен ден..

слънчев ден! Hug

# 22
  • Мнения: 21
Здравей, inawavey Да и вчера беше полу-успешен деня, но от днес твърдо съм решила 1 месец да постя, колкото и да ми е трудно в началото ще съм стриктна, а нали имам и твоята подкрепа Peace. Как мина деня при теб?

# 23
  • Мнения: 4 344
много съм щастлива за постната компания! Hug  bouquet
извън поста не излизам,но и количествата ми не са малки..а до петък трябва да съм понамалила кг,че ще стане лошо(аз си ги трупнах за 2 седмици,в които бях в дупка и единствения ми приятел беше храната) #2gunfire #Cussing out
но сега ще ги разбием гадните тлъстинки!и за коледа ще сме едни грацилни,едни засукани...
сега ще бъда на ресторант,но обещавам пред теб ,че няма да прекалявам(то и с постните храни са ограничени възможностите),пък и аз колкото да раздвижа метаболизма(не за друго).но от утре... newsm78(аз и мазнини не използвам през седмицата,но ще спра ядките).смятам до петък-драконовски режим,събота и неделя-по-"лабав"(зехтин,ядки..)
давай предложения!ще успеем!пътят е ясен вече-напред и нагоре,назад е задръстено от хора като нас...
прекрасен ден! Hug newsm51

# 24
  • Мнения: 21
И аз съм много щастлива, че се заформихме готина компания, макар и само 3 да сме. Hug Ох, дано да ги преборим тези кг и аз така мисля до Коледа да сме вече слаби мацки. newsm53 И аз доста си хапвам като количество правя си едни салти от зеле-цяла купа, но имам чувството, че ми минава като метла през стомаха, то на практика аз май правя зелевата супа ама сухия вариант rotfImbo .Идеята ти за през седмицата стриктно ми допада, аз злоупотребявам вечер и затова ще опитам да хапвам до 17 часа  Praynig. Незнам какво сладко да хапвам, плодове гледам да не ям, какво мислиш за натуралния шоколад 85% какао по 1-2 парченца? Пред МЦ съм и направо откачам за сладичко. Sick

# 25
  • Мнения: 4 344
всички казват,че количеството при плодове и зеленчуци нямало значение,но...
ха,и аз вечер разточително се отдавам на храната...а и в малките часове съм гладна и в безумие нападам хладилника..но пък през деня не ям.нали някои племена се хранят като изгрее луната и казват,че изглеждат божествено.важното е,че си вярвам ,че и аз правя като тях,ставайки като тях.. Joy
за мц те разбирам напълно(пред него съм неконтролеруема)-ти си решаваш,но опитай със сушени плодове и банани(помагат ми понякога)
да,3 сме само..може би,ако заглавието е постно,ще се включат и други(няма обособена тема за постите.аз и при плодчетата пиша по този повод..)
за сега те оставям и заемам летящ старт.като се върна ще пиша.
усмивки и домати.. Grinning

# 26
# 27
  • Мнения: 4 344
мерси, jedira !
а ти пробвала ли си я?и какъв е ефекта?
 Hug

# 28
  • Мнения: 1 817
А как седят нещата със солта? newsm78
Какви са първите резултати? Моля споделете... Hug

# 29
  • Мнения: 21
Здравейте, момичета! HugКак сте, режимни ли сте?Аз си продължавам със зеленцето,днес мисля да си направя крем супа от карфиол.
zima, солта е разрешена, но в малки количества, а за резултати още не сам се теглила, но определено се чувствам по добре.
ina, как си мила?  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт