Зеленчукова диета ???

  • 28 782
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 958
Киара',изтегли си упражненията на Синди оттук:A New Dimension ,Next Challenge и Shape Your Body Workout, първия и втория много ми харесват Hug

# 61
  • Мнения: 21
Не ми се отварят  smile3518

# 62
  • Мнения: 4 344
здравейте,момичета! Hug
jedira ,благодаря за кафето-както винаги е чудесно!  bouquet
 и аз не съм изневерила вечерта на компанията ви(поста го спазвам),но количествата са огромни.омръзна ми супата..аз съм фенка на картофи,ориз,грах,фасул..все си мисля че те не могат да ми омръзнат,но кой знае?
вчера зима предложи една диета от розалито,много се замислям за нея..вие какво мислите?
http://dieti.rozali.com/populiarni-dieti/p8500.html
успешен ден ви желая ,момичета! Peace

# 63
  • Мнения: 4 344
и аз снощи не успях да отворя предните,но го отдадох на олигофренските си способности по пц-тата.
Киара' ,много ми хареса линийката ти с мотото отдолу.наистина трябва чудо да стане,че... bowuu

# 64
  • Мнения: 21
inaKissing Heart диетата е хубава, ама тези плодове нещо ме спират заради въглехидратите. Но ти щом си хапваш и плодове тогава диетата е ок.

# 65
  • Мнения: 4 344
Киара',но всичко бързо ми омръзва..а ти днес на какво си? newsm78
 jedira ,а при теб как върви?
приблизително от еднакви кг започваме,еднакви искаме да постигнем,....ще успеем! Peace
 Hug

# 66
  • Мнения: 958
Минавам да се похваля, ходих на тае бо и след това останах на втори час-пилатес с уреди newsm44Много съм доволна от себе си newsm68и диетата ми днес е както трябва, дано newsm17
Милички, много съжалявам, че не ви се отварят, може би проблем с датата от чужбина, но защо и на двете newsm12

# 67
  • Мнения: 21
Jadira, браво на теб, а аз са сега нямам никакво движение все в къщи си седя.
ina, аз и днес съм на зелева салата, на супа просто не мога според мен е едно и също все е зеле. Страничните работи където ги ям са много опастни  Banghead Вие какво си хапвате днес? Аз до сега  newsm75 newsm28 1ironing wash hang 1dishes clean то и това си е фитнес Joy

# 68
  • Мнения: 4 344
добър вечер,момичета! newsm51
jedira ,поздравления.  bouquetти си нашата гордост! smile3525много сериозна и упорита си,дано прихвана от теб..пускай заразата!
Киара' ,и аз съм като теб.. ooooh!(доброволен затворник),но в най-големия вятър и дъжд излязох и вървях 5км.и съм горда от себе си!(сляд цял месец в къщи) newsm44.моето меню не е много за разправяне-боб и картофи,но в ограничено количество.и ако спра до тук,считам деня за успешен Praynig.и аз трябва да се заема с твоя фитнес,но да видим.. newsm78
лека вечер! smile3524

# 69
  • Мнения: 1 817
Инче, ще почваме ли от утре? Wink
И на мен линковете не ми се отвориха  Rolling Eyes . Мове би не се виждат от чужбина!

Кой колко е отслабнал? Бързо да казва без бой! Laughing

# 70
  • Мнения: 305
Момичета, смесвате ли различни зеленчуци в един ден или ядете един и същ през целия ден?

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 00:54 от bonni

# 71
  • Мнения: 4 344
ZiMa,ами да започваме!аз се бях настроила за понеделник,но колкото по-рано ,толкова по-добре! smile3508
аз успях да отворя много трудно беле денс,но е само началото на първа част.. newsm78
bonni ,аз лично смесвам зеленчуците и в сурово, и в готвено състояние.не изплозвам сол и мазнини.хапвам и плодове. Peace
до утре,момичета! Kissing Heart

# 72
  • Мнения: 958

Слагам постно кафенце HugЗнаете ли, мисля си, че не сме на зеленчукова диета, а на пости, ако иска Киара, понеже е нейна темичката, да пусне нова тема за Коледните пости или нещо подобно, за да може и повече хора да се включат ThinkingАз например след като изкарах супер режимно вчера цял ден вечерта пак си хапнах от любимите картофи, направо полудях с тия картофи, не знам какво ми става BangheadОбаче въпреки това имам минус тази сутрин, явно тренировката си е казала думата newsm68Днес ще правя тридневно лунуване, днес на плодове и салатка, а утре само на течности, вода, чай и сокчета, та смятам да си актуализирВам линийката, че съвсем не ми е вярна в момента Embarassed
ina15, и ти като мене на ориз и картофи налиташ, гледам, затри ли съвсем резултата от житната Simple Smile
Днес ще ходя до работата, не е ставало на въпрос, но аз работя в къщи и само веднъж седмично ходя до работата, та ако ми остане време след това се предвижда отново тае бо, а утре може пак такава комбинирана тренировка да си направя, вчера много ми хареса newsm76
Реших да направя още едно житуване след Никулден, след рибния ден, разбира се, много хубаво ми подейства житуването, косата ми падаше преди това, сега се оправи, ноктите също, то така действа житото заради витамините от В групата май.За кожата на лицето няма да говоря, направо много хубава стана.И въпреки че не е след пълнолуние, пълнолунието е на 12.12 смятам още веднъж да житувам през тези пости, а след Коледа ще си хапвам месце Wink

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 09:34 от jedira

# 73
  • Мнения: 21
Здравейте, момичета! Гледам добре се справяте,  smile3501Jadira, благодаря за кафенцето.   bouquetАз от днес почвам всичко на ново, че МВ-то ми обърка работите, утре може да се пробвам да лонувам.
Инче и Зима какво почвате от утре кажете и ние да почнем. Hug
Bonni, смесваме зеленчуците. Peace

# 74
  • Мнения: 4 344
привет,зеленчукови момичета! newsm51
 jedira ,благодаря за кафето!супер е! smile3525.да,и аз налитам на въглехидратните,но те не са толкова калорични в зависимост от начина на приготвяне. Praynigбез тях мисля,че не мога да оцелея(поне 2 пъти седмично).по-лошото беше ,че по време на житния режим ,ми се осладиха орехите,и като се започна с едни ядки,семки...ужас! ooooh!
аз от днес започвам течния режим(по диетата на зима).измъкнах вече сокоизтисквачката..  chef
jedira,много съм довална като физическо и психическо усещане по време на житната и вероятно ще се включа с теб за няколко дена bowuu.каквито амбициозни планове си поставих за тази и другата седмица... newsm12
Киара',започваме пречистващата диета.последните 2 дни ще ми бъдат постни(зеленчуково-плодови).в тази връзка:
 ZiMa ,къде изчезна?разчитам на теб за строг контрол и надзор Mr. Greenразрешавам ти,дори fight
момичета,стягам се за 5км вървене.много разчитам на него(с такъв объркан режим на лягане и ставане съм...)
слънчев и усмихнат ден! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт