Идвай ЮНИ с пойни птички, с бебе малко в пеленички! Тема №6

  • 11 403
  • 214
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 136
И да ви питам има ли някоя майчица тук която все още не е омъжена?Защото аз не съм и нямам намерение.Живея с приятеля ми ня семейни начала.Чудех се само как става хватката с припознаването на дечицата newsm78

Аз също не съм. И ние живеем като вас. Но много се замислям дали да не подпишем само, за да не се налагат после тези припознавания, после май и осиновяване трябва да има от бащата. Чакам да мине и 3-ят месец, за да съм спокойна, че всичко с бебчо е наред и тогава мисля да проуча всичко по този въпрос.

# 151
  • Мнения: 1 475
Добро утро и от мен в тази студена и снежна сутрин!



edno_momiche ,аз също не съм омъжена и не смятам и да го правя! SunglassesИначе доколкото знам, когато се роди детето, бащата трябва да отиде при нотариус и да му направят декларация , в която той декларира, че признава детето за свое, след което не съм сигурна тази декларация, къде точно се носеше в общината или в болницата- ще разпитам, нямам нито една женена приятелка, пък всичките вече са с деца! Wink

# 152
  • Мнения: 255
Да, всичко е въпрос на личен избор. И аз не съм женена. Доколкото знам, достатъчно е бащата да признае детето за свое, не мисля че  се налага осиновяване.

# 153
  • Мнения: 31
Добро утро и от мен, момичета!
аз също не съм омъжена, нямам и намерение да го правя- от почти 9 години сме заедно с приятеля ми, от 7 живеем заедно, та не мисля нещо да се промени ако разпишем. Почти всичките ми познати жени, които родиха скоро не са омъжени и казват, че се носи нотариално заверена декларация от бащата, че признава детето и това е напълно достатъчно! В акта за раждане ви записват и двамата с различните фамилии, като детето си носи имената на бащата /както и когато двойката има брак!/ Честно казано, това е нещото, което най- малко ме притеснява в момента! Дано всичко с бебока е наред и се роди жив и здрав, с брак или без ще си го отгледаме Wink
и аз от известно време се влача с гнойно гърло /то си ми е слабо място от дете/, правя гъргари с лайка, гледам да ям плодове и салати, хрупам лимони в несвяст, ама нешо не минава, та може да си посетя личната лекарка в скоро време. Иначе почти всяка вечер ми става лошо, като вчера вече бях МНОГО зле, направо в отчаяние! И нищо не помага, като вземе да ми се гади...  Sick ... край няма това мъчение!
е, оплаках се и аз! И все пак нека се надяваме тази седмица да е по- добра от предишната, всички да сме здрави и да се чувстваме страхотно и да можем да се порадваме на зимата!
хубав и усмихнат ден от мен  Simple Smile

# 154
  • Мнения: 9 814
Добро утро, момичета!
Толкова много сте изписали, че едвам смогвам да ви изчета.
Мерси за пожеланията!  bouquet
Днес имам друг повод да почерпя- дъщеря ми има имен ден.

# 155
  • Плевен
  • Мнения: 862
Честита ти иненничка Франческа,   bouquet
Да ти е жива и здрава, и много щастлива. Много хубаво именце има.

# 156
  • Мнения: 639
Честита годишнина на патерици на Франческа и честита именничка! Да ти е жива и здрава и много да те радва!
Добре дошли на Бунгичка, Кари и Simeon78!

При нас няма и прашинка сняг, но вчера решихме да се поразходим и на по-малко от 20км видяхме и сняг, и лед  Laughing

Аз също не съм омъжена, виждам, че сме доста  Wink

Слънчев и усмихнат ден пожелавам на всички!

# 157
  • Мнения: 3 294
Добро утро , момичета
Франческа , честита годишнина , мила , с малко закъснение , дано любовта да върви с вас ръка за ръка
Бугичка , добре дошла  Hug
Едмо момиче , най-добре се консултирай с лекар и с гинеколог , да ти изпишат подходящи хапчета , не е хубаво да се приемат хапчета , но също така не е хубаво да се боледува , бързо оздравяване . За хремата може да си вземеш капки Sterimar те са изцяло натурални , съдържат морска вода .

Момичета , аз направих първата ФМ , при д-р Сигридов ,от клиника Надежда , ако още не сте си избрали лекар , искрено ви го препоръчвам , досега не ми бяха правили толкова обстоен преглед , апаратурата му е уникална , прегледа ми продължи 50 мин. като ни беше обяснено и показано всичко , всяко малко органче , коремче , пъпна връв , кръвопоток , аорти , пулс и още много неща ни бяха прегледани и обяснени . Отвхърли всички аномалии , нямаме синдром на Даун , и още куп болести , за което съм много щастива . Таткото беше много съсредоточен , гледаше с интерес , как мърда бебченцето , тъй като той е виждал само снимки и е присъствал на първия преглед за установяване на бременността , сега е мого по-интересно за него и за мен . Много бяхме развълнувани и щастливи . Доки ни направи доста снимки , които по-късно ще довавя към албумчето . Иииии като за десерт ни подксаза и пола на бебчо ... та май ще купуваме сини гащи  Heart Eyes Mr. Green
Пожелавам на всички да изживеете това , което ние преживяхме в събота ,и да се върнете тук с добри новини и здрави и красиви бебчета .  Hug

# 158
  • Мнения: 456
Здравейте и от мен!
Честита именничка на Франческа! Да е жива и здрава!
Снощи беше кошмарна вечер за мен. Уж през деня нищо ми нямаше, а вечерта при всяко ставане повръщах Sad
Преди малко случайно попаднах на едни мои изследвания от май месец. Уж си мислех че са наред, а се оказа че хемоглобина ми е бил 113  Shocked Да видим сега какво ще положението  Thinking

# 159
  • Мнения: 753
Mindi, радвам се за хубавите новини около теб!

# 160
  • Мнения: 255
Честита именничка, Франческа  Simple Smile

# 161
  • Мнения: 165
Франческа честита ти именничка!Да ти е жива и здрава и много да те радва!
Минди страхотно преживяване сте имали Simple Smile
За мен снощи също беше ужасна вечер - така повръщах, че ми се наду мажеца и не можех да преглъщам, днес съм вече по-добре.
Сега се връщам от изследване на кръвна група и резус фактор - положителен съм, което ме успокои Simple Smile
Много е студено, но пък грее слънчице, което ме радва.   

# 162
  • Пловдив
  • Мнения: 160
Здравейте и от мен!  bouquet
Отдавна не съм писала, но хвърлям по едно око на темата. Франческа, да е много здрава и весела малката ти дъщеричка!
И мен болестите не ме подминаха - пет дена съм с ужасна кашлица, лекувам се с мед, чайове и хомеопатия и май взех да се пооправям вече. При мен няма нищо ново - с тази ми бременност имам толкова други неща, за които да мисля, че някакси минава между другото. Правим основен ремонт вече няколко месеца и живеем при свеки, на всичкото отгоре последните две седмици ходих с малката по зъболекари. Неприятна работа - на два пъти щях да колабирам в зъболекарския кабинет - то не бяха ревове, писъци тръшкане... та такива неща от мен.

Записах се на ФМ за 15.12 при Даскалов, а днес мисля да мина през джипито за направление за ЖК.

# 163
  • До моста на реката
  • Мнения: 62
Здравейте и от мен,момичета!
Франческа,честита годишнина, на патерици,бъдете много щастливи и много влюбени!Да ти е жива и здрава и именничката и да стане,живот и здравеи много щастлива кака!
Аз днес ходих да давам кръв и урина за изследванията по ЗК.След обет ще ми е готово ПКК и урина,Утре-Васерман,а вдругиден-Австрал.антиг. ShockedДа си ги бях пуснала докато бях на работа в клиниката...ама ще се поразходя няколко дена да събирам резултати!
Лек и слънчев ден ви желая!!!

# 164
  • Мнения: 9 814
 Whistling
Забравих да ви кажа, че си взех изследванията и всичко е в норма, поне това притеснение ми отмина.

Ауууууууу имаме и нови попълнения- Добре дошли  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт