просташки ли са кичурите?

  • 25 881
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 734
 Харесвам такъв тип направени кичури http://images22.snimka.bg/004912237.jpg, дори ако са още по-тънки по-добре. Минзухар, за това говориш нали?

# 16
  • Мнения: 4 668
Смятам , че отдавна им мина модата ... дори и на добре направените .

# 17
  • Мнения: 215
Аз пък на моята естествено русолееща коса имах дебели, черни кичури. Много се харесвах и сега мисля пак да си направя. Ето ме на http://i34.tinypic.com/vyqw0l.jpg

Иначе според мен чалга кичурите са един определен тип, който наистина е масов и ми простее и на мен, но пък аз не се имам за еталон за елегантност =) Кичурите които са максимално близко до естесвения или основния цвят на косата в повечето случаи много освежават прическата.

# 18
  • Мнения: 4 435
Кои кичури са чалгаджийски,че нещо не мога да си представя сега? Rolling Eyes



# 19
  • Мнения: 7 474
За мен има зле направени кичури и с неподходящ цвят.
Просташки е твърде силно определение.  ooooh!

# 20
  • Мнения: 6 619
На мен ми писнаха .
Не мога да кажа за някой ,че ми простее само заради цвета на косата .
Да, виждала съм стилна жена с кичури.

# 21
  • Мнения: 332
Аз нося кичури от години защото косата ми побелява много упорито ( започна да побелява видимо когато бях на 26, сега съм на 31), правят ми ги много тънки и много равномерни през шапка и ефектът върху косата не е като да има кичури, а като да е с равен пепеляв цвят. На мен ми харесва. Подържам си ги, както и цялата прическа всъщност ( след всяко измиване си правя прическа в салона) Евтино изглежда неподържаната коса.

# 22
  • Мнения: 12
Харесвам преливащите кичури тон в тон. Мисля че е дан хубава в по-светлите нюанси коса би изглеждала доста добре с тънки, сливащи се с нея руси кичури. Онези големи парчоци на тъмна основа не им харесват изобщо.

Е това съм искала винаги, но никой не ме разбира, и навсякъде около мен гледам тия парчоците, които са откровено супер просташки.
Бих те посъветвала да отидеш някъде, където да ти ги отделят и да ти ги боядисат с боя един тон по-светла от твоята. Цветовете на боите си имат номера - тъмните са 3, 4.... и нагоре са светлите. По каталога на боите се определя, кой номер е твоята коса и съответно се избира следващия за кичурите. Там тънката работа са нюансите, защото при нанасяне на цвят в/у вече боядисана коса може да не се получи този, с който те боядисват. По точно цветовете взоимодействат по някакъв начин и този, който те боядисва трябва да е наясно.  

# 23
  • Мнения: 2 229
Не бих казала, че са "просташки", но в повечето случаи не ми допадат. newsm78
Много тъмна, черна коса на червени/лилави кичури хич не ми харесва. Sick
А и много често кичурите изтощават страшно косата и изглежда зле...
Чудя й се на една позната с тъмно кестенява коса - прави си много и руси кичури, и косата й е като метла. Ако се изруси, няма да изглежда толкова изтощена, според мен. Confused
Ако са близки, преливащи се цветове - русо и тъмно-русо, е красиво.

# 24
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Изказването за ,,просташки,, изглеждащи кичури не ме впечатли много. WhistlingИма жени на които им стоят добре и такива,които изглеждат като фолкпевици,но чак просташки..........,айде стига Stop.

# 25
  • Мнения: 2 478
По принцип не харесвам кичури.Винаги са ми простеели.
Но това,което е показала Касиди на снимката е приятно,но то е толкова преливащо,че едва ли минава за кичури.
Иначе най-любими са ми дебели руси кичури на тъмна коса и обратното Mr. Green
Въпрос на вкус.За тези дами,които се харесват с кичури едва ли ма значение,че аз не харесвам Peace

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
мисля, че кичурите поизлязоха от мода, както май и изрусените коси. Сега като гледам са модерни, тъмни или топли нюанси на кафяво, с разни златисти отблясъци и т.н. Аз съм била на кичури като ученичка и после като студенкта. Лично мисля, че изрусените коси и кичурите /особено русите/ не стоят много женствено и са по-подходящи за тийнейджърки.

# 27
  • Мнения: 4 629
На мен не ми простеят кичурите. Харесват ми много повече от равните тонове.

Очаквам следваща тема "Простеят ли ви големите ц..., щото всички фолк певачки имат такива?"

# 28
  • Мнения: 2 898
    Харесвам кичурите. Разбира се, не на всеки стоят добре. Но има и мнооогооо  боядисани коси    / не кичуросани /, които простеят...

# 29
  • Мнения: 6 619
мисля, че кичурите поизлязоха от мода, както май и изрусените коси. Сега като гледам са модерни, тъмни или топли нюанси на кафяво, с разни златисти отблясъци и т.н. Аз съм била на кичури като ученичка и после като студенкта. Лично мисля, че изрусените коси и кичурите /особено русите/ не стоят много женствено и са по-подходящи за тийнейджърки.
Ако ти пусна мои снимка с тъмна и с руса коса  ще си промениш мнението.Толкова исках да съм с тъмна коса ,но уви всеки срещнат ме съветваше веднага да си оправя косата.
Наистина е прекалено индивидуално за да се правят обобщения.

Общи условия

Активация на акаунт