Ден след ден...

  • 9 157
  • 160
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 354
Бисквити и вафли. Или ги редувам или и двете. Сирене и кисело мляко ям почти всеки ден. Щерката - прясно мляко и сладолед.

# 16
  • Мнения: 1 432
Можеби хляб. Можете ми не сядат на масата без хляб. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 195
Не се заяждам, но какъв е смисълът от тази тема? Thinking
Тук нито съвети, нито препоръки може да се получат, нито пък да накарате половинките си да променят хранителните си навици.
Всеки да яде каквото му се иска.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 176
Има ли нещо, без което не сядате на масата?
Сирене. Задължително.
Без салата също няма да ми е вкусно.

# 19
  • Мнения: 3 094
Салата (според наличното в хладилника), бяло саламурено сирене (изключая дните за пости), плодове и шоколад Simple Smile.

# 20
  • София
  • Мнения: 140
Никога не сядаме без хляб, на мен дори и пържените картофки са ми вкусни с хлебче Mr. Green
В 99 % на масата има месо, без месо се стига големи семейни драми от страна на мъжо argue.Той яде всичко с майонеза, без нея все едно не е вечерял.Майка ми например от години не може да диша ако няма кола в тях.Случвало се е да се присети в 22 ч, че е свършила и да хукне по магазините да купува, пристрастена е.

# 21
  • Мнения: 4 434
всеки ден ям маслини Crazy

# 22
  • Мнения: 2 336
без хляб и салата не се сяда на масата  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 362
 хляб и сиренце Peace

# 24
  • Мнения: 225
И ние така.Да не забравяме и биричката.

# 25
  • Мнения: 3 036
Без хляб не сядаме на масата,
на второ място салата и то непременно от  пресни зеленчуци;
катък  ама домашен.
Когато пък вечеряме основното ядене не може без месо.Може да са пържени чушки с доматен сос или пържени тиквички с кисело мляко и чесън- трябва да има или салам или кренвирш

# 26
  • Мнения: 4 668
Аз съм така с топеното сирене  Grinning не сядам на масата без кутийка от него .

Засега печелиш по нестандартно  Grinning

Каква ще е наградата - 1 кашон топено сирене ?  Laughing

А и още нещо - забравих кока - колата  Heart Eyes Пристрастена съм към нея . Ако нямам кола въобще не сядам на масата . Като ходим на гости освен другите неща винаги се носи и кола , защото е възможно домакините да са я пропуснали , а това за мен си е истинска трагедия . Изпадам в абстиненция  Simple Smile

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 18:20 от Pipinka

# 27
  • Мнения: 6 713
Млечни продукти имаме винаги на масата, както и плодове! Peace

# 28
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Хляб, и вино Peace

# 29
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Не се заяждам, но какъв е смисълът от тази тема? Thinking
темата е ей така, да поспамим малко. Blush Mr. Green
а и аз лично си отдъхвам като видя, че мъките ми с месото и майонезата са споделени от не една или две жени.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт