През ДЕКЕМВРИ сняг ще вее, мама бебче ще люлee

  • 16 108
  • 283
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 0
здравейте мамчета!
Честит първи сняг на всички!
Ники,много се радвам за малката Алекс-нека да си наддава детето и дано дробчетата скоро да се развият!
Цюрих,стискам палци всичко да мине добре при теб!Слушай сърцето си и действай както намериш за добре!
Момичета да ви питам нещичко:чувствате ли понякога болка ниско долу,нещо като ощипване?рязко и после отминава,а докато трае имаш чувството,че ще се напишкаш?(ама  как го обясних)!Аз от 2-3 дни чувствам такова нещо.
желая лека вечер на всички и дано да мине спокойно и без притеснения!!!

# 211
  • Мнения: 10
Здравейте момичета.БРАВО НА МАЛКАТА АЛЕКС.Да ви кажа обхванала ме е една паника.Не мога да повярвам че утре сутринта ще раждам много ме е страх като знам какво ме чака.Сега отивам да си измия косата и да си направя тоалет да съм готова ако стане напечено а после само един душ преди тръгване.В 12ч си слагам хапчето и си чакам контракциите.То е ясно че тази нощ няма да се спи и ще е много дълга.Като почнат контракциите ще пиша пак.

# 212
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Здравейте момичета.БРАВО НА МАЛКАТА АЛЕКС.Да ви кажа обхванала ме е една паника.Не мога да повярвам че утре сутринта ще раждам много ме е страх като знам какво ме чака.Сега отивам да си измия косата и да си направя тоалет да съм готова ако стане напечено а после само един душ преди тръгване.В 12ч си слагам хапчето и си чакам контракциите.То е ясно че тази нощ няма да се спи и ще е много дълга.Като почнат контракциите ще пиша пак.




Бррррррррр малко старшничко, но пък много вълнуващо! Дано всичко ти мине ок!

# 213
  • Мнения: 2
Честит първи сняг и от мен!

Цюрих,  fingerscrossed

Ники, браво на Алекс, да продължава все така! Hug Praynig

Орлина, посмях се добре на коментара ти за опирането на корема в бедрата, не си сама в бедата Simple Smile А снощи помолих моя благоверен да ми разтрие рамената и той като застана зад мен, направо ахна - каза, че не си бил представял гледката от моята перспектива и беше много впечатлен как не се вижда нищо от пъпа надолу  Joy Днес пък се наведе пред мен да вземе нещо, което бях изпуснала, и каза, че отдолу нагоре коремището изглеждало още по-внушително Simple Smile

Инвизибъл, и моят корем не е паднал още, а днес официално влизам в 9 месец.

В тази връзка исках да ви питам, момичета, вие имате ли наблюдения над бабиното суеверие, че ако към датата на първото по-силно ритниче на бебето прибавиш 4 месеца и 15 дни се получава истинският термин?

Малко съм притеснена, защото при мен се заформя 1 декември (при термин 22.12), а едва днес в тази снежна буря направихме основните покупки, и доста успешно, между другото - вече имаме количка, стерилизатор, помпа и т.н., сега трябва да ги разуча Simple Smile Останаха само креватчето и памперсите и уж сме готови за големия ден. Само дето доки засега ме гласи за секцио към 8-10 декември и се чудя дали няма да го изненадам преждевременно...

maiski, стискам палци всичко да мине бързо и безболезнено, мисли за дългоочаквания резултат и вълнението от предстоящата среща с малкото човече ще ти помогне да преодолееш всички страхове!  Hug

Пожелавам на всички ви спокойна нощ с по-малко ужасии, а утре - нови хубави вести (днес нямаме нито едно бебе, срамота!)  Hug

# 214
  • Добрич
  • Мнения: 8
maiski толкова е вълнуващо......само си помисли че утре вече може да си гушкаш бебенцето  ylinfant
Пожелавам ти много бързо и безпроблемно раждане. Hug Hug Hug
А на всички останали лека вечер

# 215
  • Мнения: 48
 Hug   Maiski, леко и бързо да е раждането ти! Не се шашкай! Мисли си за Бебето и за това как го гушкаш    Hug

Радвам се, че Алекс наддава! Браво на нея! Всички я мислим    Heart Eyes

Да е спокойна ноща за всички мами!

# 216
  • Мнения: 781
Maiski, Цюрих или Milena?! Коя ще е първа? Във всички случаи успех и късмет и на трите!

# 217
  • Мнения: 616
Браво на малката Алекс  Heart Eyes все така да продъжава Praynig

Maiski с теб сме  fingerscrossed Flowers Four Leaf Cloverуспех и леко раждане!

# 218
  • Мнения: 79
Майски, стискам палци всичко да мине възможно най-леко за теб и за бебето  fingerscrossed newsm17
Мисли си само за това от кога го чакаш тоя момент и че всичко ще бъде наред  Praynig
Ники, браво на малката Алекс  newsm51 Тя вече е удвоила теглото си, което показва, че е много борбена душица  Hug
Честит първи сняг на всички   Nature Snowman

# 219
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 754
Майски fingerscrossed fingerscrossed :fingerscross:

Аз страдам тази нощ от страшни киселини. Докато съм седнала няма почти нищо, обаче легна ли  newsm09

# 220
  • София
  • Мнения: 63
Maiski, със сигурност е много гипсиращо, но и много вълнуващо- сигурно си адцки превъзбудена.
Ще се опитам да ти дам малко кураж с една история отпреди 2 години с мойта братовчедка- Вечерта и правихме изпращаща вечеря с нейния и моя мъж, смяхме се много, снимах я с камера и фото, и тя беше в същото положение- и аз само и виках:счупи малко гипса/да де ама сега и аз незнам как ще го "счупя"/ . Докторът и беше казал в 6 сутринта да вземе 1/4 от хапчето, после ако искала да спи или каквото си реши/ ама какво ти спане в тоя момент Rolling Eyes/ и в 9 сутринта в болницата, а ако получи по-силни контракции, и по-рано. В девет беше в болницата, а в 11:30 вече беше родила. И до ден днешен все си говорим за тази вълнуваща вечер.
Желая всичко и при теб да мине така по график и бързичко и на финала да гушнеш най -сладкото съкровище- твоето бебче!  ylinfant Успех!

И аз май няма да спя тази нощ от киселини, и да ви кажа че тоя Талцид изобщо не ми помага.
Лека нощ на всички

# 221
  • Мнения: 315
Maiski, Цюрих или Milena?! Коя ще е първа? Във всички случаи успех и късмет и на трите!


 Peace

# 222
Моят корем отдавна е долу, а съм на средата на 9месец....Мисля,че това по-скоро зависи от мускулатурата и други особености на организма.
Кураж на Майски, всичко ще мине лесно, струва си да не спиш!

# 223
ninanb,
аз киселини нямам, но като легна започва един голям кошмар, поцяла нощ битка за заспиване.Имам хиляди възглавници, какво ли не, заспивам само от изщощение...Киселините се получават, защото ти е притиснат стомаха и като легнеш соковете отиват нагоре, но засега само облекчения можеш-сода, неконсервирани храни и така....
Като багер се чувствам вече, заковах 60кг буренце Laughing

# 224
  • Мнения: 79
Добро утро на всички ранобудни мамчета   love001
Какво ли стана с Майски? Тя беше казала, че ще пише като я хванат болките, а не ми се вярва от снощи досега да няма нищо  newsm12 Както и да е леко раждане  Praynig
Мив, незнам ти как ли се чувставаш като знаеш, че утре е големият ден за теб  newsm78  bouquet
Аз днес мисля да се отдам на чистене като за последно преди да родя  hahaha Joy
Хубава неделя на всички  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт