През ДЕКЕМВРИ сняг ще вее, мама бебче ще люлee

  • 16 102
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 23
ДОБРО УТРО
ВЕНИ честит ти рожденник да ти е жив и здрав и много да те слуша ,, ако това е възможно разбира се ,, Party
Шушинка и аз ти пожелавам успех ,всичко да мине добре Hug

# 61
  • Мнения: 781
Добро утро!

Шушинка
, леко раждане  Flowers Four Leaf Clover

Вени, честит ти рожденик! Много да ви радва, малко да ви ядосва и да расте здрав и щастлив!


Честит празник на всички християни!

# 62
  • Мнения: 12
добро утро на всички мами!

Шушинка- стискаме ти палци, леле как се изплаших само като прочетох, какво си написала! СИГУРНА СЪМ, ЧЕ ВСИЧКО ЩЕ БЪДЕ НАРЕД!

Кика- днес е чудесен празник (благодаря ти, че ми напомни)! Денят на християнското семейство- хапва се риба и се събира цялото семейство на вечеря-което ми напомня, че трябва да звънна да дойдат довечера!

Много усмихнат ден и само положителни емоции!!! Wink

# 63
  • Мнения: 2
Добро утро, сладурки!

Шушинка, твоето раждане стана почти онлайн  Laughing Чакам с нетърпение новинки за малкото човече. Стискам палци!  Hug

Вени, честит рожденик, да е добър, послушен и грижовен батко!  bdbaloni

Отивам на прословутите записи на тонове - на мен ми е вече за 4-ти път в Майчин дом (от 32 г.с. нататък). Не знам какво и как минава по здравна каса, но всеки път си плащам по 10 лв., а записите от машинката ми ги разписват и ми ги дават да си ги пазя в архива.

И честит ден на християнското семейство на тези, които ще го почетат!  Praynig

# 64
  • София
  • Мнения: 308
Добро утро!

Вени, да ти е жив и здрав рожденника и много да ви слуша! newsm59

Шушинка fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover  Прекрасен ден за появата на малкото човече! Оф, цялата настръхнах, като прочетох!

Инвизибъл, на бебчо май много му харесва на топло при мама и ще си чака докрая!

# 65
  • София
  • Мнения: 179
Добро утро и от мен.

Вени честит рожден ден на малкия сладур. Да е много здрав, палав и много да ви помага за бебето.   bouquet

Шушинка благодаря за отговора. Стискам палци всичко да е наред, ако е раждане - да е леко и безпроблемно и да гушнеш най-прекрасното бебе.  fingerscrossed

Аз днес съм на ФМ от 11.30 и ще се срещна с малкия разбойник да видим колко е пораснал. После обаче обещах да отида до офиса, така че ще се отчета довечера.

Желая лек  и спокоен ден на всички.  Grinning

# 66
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Шушинка, стискам палци, деня наистина е прекрасен. А дано за теб стане още по   bouquet

Аз малко да помрънкам, че вчера бях на ЖК и другата седмица ще определяме дата за секцио. Малката кокона много е пораснала, а таза на мама не е мръднал. Като прибавим и проблемните ми очи, съвсем не й се рискува на доки с нормалното раждане. Ами ще се режем, щом трябва. Макар и след като излязох от кабинета ми потекоха сълзите...Някак се надявах до последно, да имам шанс за нормалното раждане. Иначе шийката ми си е ОК, няма да се дава скоро, а и матката ми се е успокоила.

Лек ден, дано скоро имаме чудесна новинка  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 187
добро утро
Шушинка,успех!!!!

# 68
  • Мнения: 41
Вени,честито ти рожденик!Да расте здрав и много щастлив!Пожелавам му едно прекрасно детство! nbirthday
Шушинка,стискам ти палци всичко да мине леко!
Аз след малко отивам на преглед и може би ще определим дата за секцио.Като ви чета така мило ми става,че някои вече си гушкат бебоците ,и аз вече нямам търпение.
Честит празник на всички!!!

# 69
  • Мнения: 386
 Добро утро!  Hug

Вени, да ти е жив и здрав рожденника!  bigdance2

Шушинка, стискаме палци!  Praynig

# 70
  • Мнения: 616
Здравейте  Simple Smile

Шуши мила стиснати палци  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Вени да ти е жив и здрав малкия юнак  bdbaloni

Моя младеж снощи така ме рита че ми се насълзяваха очите от болка, до сега не ме беше ритал чак толкова силно направо се изплаших по едно време дали му е добре вътре ooooh! а сутринта като станах имах голямо петно прозрачна течност на бельото и аз помислих, че водите са тръгнали ама май ме е ритнал в мехура и съм се изпуснала  newsm78

Записи ми правят от 37 г.с до сега 2 пъти и всеки път си ги плащам по 15 лв.

# 71
  • Мнения: 1
Вени, да ти е жив и здрав рожденника!!!  nbirthday

Шушинка, стискам ти палци. Дано мине бързо и безпроблемно  Hug

# 72
  • Велико Търново
  • Мнения: 76
6u6inka, с теб сме!  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 1 152
Здравейте!  Grinning

Шушинка леко и безпроблемно раждане - на хубав празник!  Grinning

Вени честит ти рожденик - послушени и грижовен батко!  Hug

Днес съм на ЖК - големи прегледи, голямо нещо...вече по 2 пъти ми се случва да ходя в седмицата Crazy

# 74
  • Мнения: 1
За Шушинка стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт