против косопад

  • 15 786
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Аз ползвам шампоан БиоПойнт против косопад и съм доволна ... прибавям и ампулки допълнително. Малко е по-скъпичък, но си заслужава. Поне на мен ми действа благоприятно. KLORANE също съм ползвала. ДОбър е и той. Надявам се да съм полезна с включването си.  Лека вечер на всички (:

# 16
Здравейте,

от личен опит мога да ви препоръчам шампоан и балсам с алое вера (натурални продукти). Мога да ви препоръчам и конкретна марка. По скъпи са и не могат да се намерят навсякъде, но имам приятелка, която дава доста добри отстъпки. Първите две седмици косопада не намалява, даже се увеличава, но след това косата започва да расте и става силна и лъскава. Освен това ако косата се третира допълнително със спрей алое вера, започва да расте още по-бързо, омазнява се по-малко, няма шупли, пърхот нищо не остава. Допълнително може да се взимат витамини А, С и Е за кожата, както и минерали и антиоксиданти.

# 17
  • Мнения: 2 176
Здравейте,

от личен опит мога да ви препоръчам шампоан и балсам с алое вера (натурални продукти). Мога да ви препоръчам и конкретна марка. Допълнително може да се взимат витамини А, С и Е за кожата, както и минерали и антиоксиданти.

Имаш 3 поста, всеки от който съдържа реклма!

.:: ПРАВИЛА и ПОЛИТИКА на форумите! ::.

7. Не се допускат рекламни обяви и теми, както и аватари, подписи и др. елементи от потребителския профил, които представляват тенденциозна реклама на сайт, фирма, продукт, услуга.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23714.0

# 18
  • плевен
  • Мнения: 644
Имах косопад и то обилен след раждането бях се уплашила и отидох на кожен лекар.Тя ми предписа един шампоан Селсън Блу и таблетките Ревалид.Имах резултат и вече нямам проблеми

# 19
  • Мнения: 80
Мога да ви препоръчам конски витамини.С тях можете да се сдобиете от ветеринарните аптеки.Струва към 6 лв. Нанасят се като маска и може да се спи втрити в косата.Препоръча ми ги фризьорка.дано да ви помогна.

# 20
  • Мнения: 527
На сайта на Пашкулев има лосион против косопад. И билката репей е много добра.

# 21
  • Мнения: 274
В момента ползвам един лосион за коса на д-р Пашкулев, който е против косопад и подхранва.
Много е приятен, в състава си има различни етерични масла розмарин, мащерка, лавандула, чаено дърво .... и е изцяло с натурални съставки.
Моля те, би ли проверила дали в този лосион има SLS /Sodium Lauryl Sulfat ili Sodium Laureth Sulfat/, понеже това са много вредни съставки, които присъстват в много шампоани, балсами, пасти за зъби и др. и фактически те са една от причината за косопада, но се използват много в козметичната промишленост като по-евтина суровина за отмиване и на тях се дължи пенливостта на продуктите.

А иначе аз съм много доволна от продуктите за коса на Neways, които са изцяло на билкова основа и са одобрени от Межд. организация за предпазване от ракови заболявания като абсолютно нетоксични. От както ги ползвам косата ми се задържа повече от седмица чиста, не само на външен вид, но и си я чувствам такава, докато преди започваше да ме сърби след няколко дни.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 63
jumil, виждам че рекламираш продуктите на Neways.
Ако става въпрос за този шампоан, в него има доста химия http://hair-guard.hit.bg/shampoo.htm

# 23
  • Мнения: 274
jumil, виждам че рекламираш продуктите на Neways.
Ако става въпрос за този шампоан, в него има доста химия http://hair-guard.hit.bg/shampoo.htm


Това не е просто реклама, а препоръчвам тези продукти от собствен опит. Шампоанът 2nd Chance, към който си дала линк, наистина се предлага, но отдавна не е с този състав. При интерес, мога да напиша точните му съставки /директно от опаковката, понеже го имам, макар и да не ползвам него/.

# 24
  • Мнения: 547
В момента ползвам един лосион за коса на д-р Пашкулев, който е против косопад и подхранва.
Много е приятен, в състава си има различни етерични масла розмарин, мащерка, лавандула, чаено дърво .... и е изцяло с натурални съставки.
Моля те, би ли проверила дали в този лосион има SLS /Sodium Lauryl Sulfat ili Sodium Laureth Sulfat/, понеже това са много вредни съставки, които присъстват в много шампоани, балсами, пасти за зъби и др. и фактически те са една от причината за косопада, но се използват много в козметичната промишленост като по-евтина суровина за отмиване и на тях се дължи пенливостта на продуктите.


На лосиона пише, че е само с натурални съставки.
Съдържа: етанол, дестилирана вода, растителен глицерин и етерични масла: розмарин, лавандула, евкалипт, мащерка, исоп, чаено дърво и иланг-иланг.
Друго не пише  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 22
Не отричам грижата за косата , разбира се , че действат разни кремчета и лосиончета , но до каква степен? Първото , задължително нещо е, да си в добро здравословно състояние, ако човек е стресиран или води нездравословен живот, това се отразява и на косата.

Общи условия

Активация на акаунт