Той е объркан......

  • 5 777
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 665
О, той от групата на честните. Много държа на теб, мила, и  не искам да те лъжа. А това, че ти се побъркваш ...

# 16
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Чак толкова честност, айде няма нужда Stop
Като иска да е честен, да се раздели с момичето и тогава да забърсва друга. Ама тъй - ем ме боли, ем ме сърби - лапешки изпълнения, много ги мразя такива. Той не знай кво иска, а половинката му да го търпи да си начеше крастата и после да го чака с отворени обятия? Да бе, да.

# 17
  • Мнения: 924
Според  мен  е хубаво че е бил честен с теб , защото можеше да те залъгва и ти да се чудиш какво става . Стази си чесност е показал че наистина те уважава и държи на теб

# 18
Чак толкова честност, айде няма нужда Stop
Като иска да е честен, да се раздели с момичето и тогава да забърсва друга. Ама тъй - ем ме боли, ем ме сърби - лапешки изпълнения, много ги мразя такива. Той не знай кво иска, а половинката му да го търпи да си начеше крастата и после да го чака с отворени обятия? Да бе, да.

Те са съквартиранти в чужбина - какви раздели, какви 5 лева?

Никога нищо не сме делили - нито разходи,нито материални неща.

Плюс това той не си играе на криеница а това че от честността боли е друга тема. Вие сякаш винаги взимате от раз решения и никога не сте имали объркване в чувствата?

Момичето споделя защото й тежи вие разпънахте на кръст съквартиранта й

# 19
  • Мнения: 12 665
Според  мен  е хубаво че е бил честен с теб , защото можеше да те залъгва и ти да се чудиш какво става . Стази си чесност е показал че наистина те уважава и държи на теб

Сподели пак, когато мъжът ти изчука колежка, но ти обясни, че това нищо не значи за него.

# 20
  • Мнения: 4 733
 Аз не съм привърженик на толерантността в подобни ситуации. Шут и това е. Да си се чувства свободен на макс и да си се наслаждава на новата тръпка. Ай сиктир от мекотели дето идея си нямат какво точно иискат и май никога не им идва акъла в глават.

 Звучиш ми като доста свястно и зряло за годините си момиче. Не си губи времето. По-добре пет пропилени години, вместо 15 да речем...

# 21
  • Мнения: 641
Абе я го махай тоя.

# 22
Според  мен  е хубаво че е бил честен с теб , защото можеше да те залъгва и ти да се чудиш какво става . Стази си чесност е показал че наистина те уважава и държи на теб

Сподели пак, когато мъжът ти изчука колежка, но ти обясни, че това нищо не значи за него.

Нищо общо - съвсем коректно си постъпва момчето, има промяна в чувствата му и си казва и то навреме
Вие вечно обичате само и единствено един човек вероятно
Всеки има право на избор

# 23
  • Мнения: 12 665
Никой не му оспорва правото на избор. Стига да има смелостта да го направи.

# 24
  • Мнения: 1 572
ей това беше върха , и много грозно , айде спестете си подобен род изказвания

# 25
  • София
  • Мнения: 175
Пусни го да си ходи или си тръгни ти. Млади сте, живее ви се. Влюбена си, но не си затваряй очите за останалия свят.. Доказала си, че можеш да поддържаш връзка, сега просто се огледай и си дай възможност да намериш точния мъж. Не знам дали сегашният е муньо, не ми звучи като лош човек, а като нерешителен. Това, което става не е повод да го намразиш неистово, но е добра причина да започнеш нов живот. Животът в чужбина ни кара да се държим за познатото и удобното много здраво, но ти не си отскоро навън, така че е време да си изживееш младостта интересно. Според мен 18 - годишната е просто удобният повод да сложите край. Успех и направи най-доброто за себе си!   bouquet

# 26
  • Мнения: 1 572
Пусни го да си ходи или си тръгни ти. Млади сте, живее ви се. Влюбена си, но не си затваряй очите за останалия свят.. Доказала си, че можеш да поддържаш връзка, сега просто се огледай и си дай възможност да намериш точния мъж. Не знам дали сегашният е муньо, не ми звучи като лош човек, а като нерешителен. Това, което става не е повод да го намразиш неистово, но е добра причина да започнеш нов живот. Животът в чужбина ни кара да се държим за познатото и удобното много здраво, но ти не си отскоро навън, така че е време да си изживееш младостта интересно. Според мен 18 - годишната е просто удобният повод да сложите край. Успех и направи най-доброто за себе си!   bouquet
браво , мисля че авторката имаше нужда точно от такива думи
а не муньо гуньо и т.н

# 27
  • Мнения: X
Моят 19 годишен син се държи точно така...днес е влюбен,след една седмица -не...Другия месец е друга...Не мисля,че имаш нужда от недорасъл пубертет,който иска жена за кревата, и нещо като майка -да се оплаква на рамото й.Ти това ли искаш-да заместваш майка му?!

# 28
  • Мнения: 3 266
Според  мен  е хубаво че е бил честен с теб , защото можеше да те залъгва и ти да се чудиш какво става . Стази си чесност е показал че наистина те уважава и държи на теб

Сподели пак, когато мъжът ти изчука колежка, но ти обясни, че това нищо не значи за него.

Нищо общо - съвсем коректно си постъпва момчето, има промяна в чувствата му и си казва и то навреме
Вие вечно обичате само и единствено един човек вероятно
Всеки има право на избор

Ghosta да не е приятелят на момичето?  Laughing


# 29
  • Мнения: 641
ей това беше върха , и много грозно , айде спестете си подобен род изказвания
До колкото ми е известно всеки може да дава съвет и мнение.Темата за това е пусната.
Не съм целяла да те обидя,нито съм писала на теб.
Това си е моето мнение.Никой не ангажирам с него.
Изпитала съм подобно нищо и според мен това си е жива подигравка за това реагирам остро.
 smile3525 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт