Добър гинеколог в Казанлък

  • 46 308
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Д-р Гаргов !!!!!!!!!
Страхотен кабинет над халите с 3Д/триизмерен ехограф/. На всяко посещение те гледа на ехографа, като има монитор и за теб, виждаш всичко, което и той.. обяснява подробно..прави и цветни снимки. не повдига темата за пари... дава ти номера НА ТЕЛЕФОНА СИ / 0887 317 889 /  И ВИНАГИ ОТГОВАРЯ на обажданията ...
От Ст.Загора съм, но поради разачарования от нашите лекари се прехвърлих при него и съм безкрайно доволна от ВСИЧКО!!! Дори родих в Казанлъшкото АГ!Това е положението.. 100% доволни няма да има.. колкото жени- толкова и мнения! Вие от Казанлък пълните джобовите на Ст.Загорските лекари, а ние ходим в Казанлък или Пловдив... Луда работа. Какво според Вас правят Пиперкова и другите  в Казанлък? Ако са толкова добри специалисти биха ли губили време да търсят шарани в Казанлък...... щяха да си стоят в Ст.Загора. Ако си мислите, че като дадете 1000 лева за да родите в частна болница е голяма работа, то жалко за вас. Знаете ли, че и там стават гафове... които не могат да оправят и тогава къде ви пращат????............в "скапаната държавна болница". Къдете и да сте раждането е едно и също... важно е отношението, но за съжаление- то не се купува с пари! Точно в търсене на това отношение ръсим куп пари на вятъра... , а какво получаваме? не се ли чувствате като ходещи портомонета???? Избора е ВАШ!!!
АЗ ИЗБРАХ Д-Р ГАРГОВ! За мен това е моят гинеколог, при него ходя, не само аз но вече и всичките ми приятелки..
Успех на бъдещите мами!

# 16
  • Мнения: 451
Рая, ти за да правиш реклама на Гаргов ли се регистрира тук.........на най-курумпирания и най-грубия лекар в цялата околия...не мерси #2gunfire ина4е добре се справяш с рекламата от 4 поста в 2 посо4ваш телефоният му номер Joy

# 17
  • Мнения: 0
Споделям мнение, което няма как да променя. Твърдо заставам зад думите си. На бялото- не мога да кажа черно! Далеч от мисълта съм, че всички трябва да са на едно мнение. В крайна сметка- има много лекари- млади и стари, мъже и жени, опитни или не толкова, любезни или не... така че всеки прави своя избор . Дали е правилен- показва резултата! Peace

# 18
  • Мнения: 1

Здравейте.Аз преди месец и половина раждах секцио в нашата болница в Казанлък.Операцията мия правиха д-р Нихтянова и Д-р Нейков.Много съм доволна.И двамата са много добри специалисти,а също и д-р Димов. Имаме добри лекари в Казанлък !!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1
  Dimov, Dakov, Nihtqnova, Penev

# 20
  • Мнения: 0
zdraveite mami , nova sam vav saita .Skoro i az 6te stavam mama v kraq na 7-miq sam , dnes bqx na pregled xodq v Stara Zagora kazax na lekarq mi 4e iskam toi da me izrajda a toi mi vika 6te vidim imalo vreme i bil i bez tova mnogo angajiran, izpadnax v yjas i sega nz pri koi da rajdam molq vi daite nqkakvi komentari za d-r Dimov i Penev i spodelite vie pri koi ste rajdali v Kazanlak  ili Stara Zagora , blagodarq predvaritelno Simple Smile

# 21
  • Мнения: 838
Кажете ми къде преглежда д-р Даков и в кои дни е тук и е възможно да се отиде при него, работи ли с направление - от ЗК?

# 22
  • Мнения: 0
Здравейте мами дайте малко информация за д-р Генчев, обноски, оборудване и т.н. Praynig

# 23
  • Мнения: 0
здравейте мами след време ще раждам второто си дете и съм се ориентирала към д-р Нихтянова дайте малко полезна информация, адрес, телефони, мнения

# 24
  • Мнения: 2
Здравейте мами. Бихте ли ми помогнали в избор на лекар и най - вече на кого техниката му е добра и съвременна.

# 25
  • Мнения: 911
Привет ! / В Крън съм от скоро, не познавам лекарите в Казанлък. / Родих секцио на 29.05. в Казанлък. Бремеността ми беше следена от д-р Гаргов, от който аз съм доволна. Имам заболяване, което по време на бремеността не се повлия от приеманите медикаменти / посещавах ендокринолог в Стара Загора /  и ме беше много страх за бебчето и подлагах на съмнение всичко, което чувах от д-р Гаргов и затова посещавах през месец и гинеколог в Стара Загора. Лич. лекарка ми каза, че има в кабинета си най-добрата техника за Казанлък. Идеален лекар няма. Д-р Димов и д-р Гаргов ръководеха секциото. За мен д-р Гаргов е страхотен лекар.  Лека бременост.

Последна редакция: сб, 16 ное 2013, 00:30 от СГГ

# 26
  • Мнения: 6 184
Здравейте мами.Скоро родих в нашата казанлъшка болница-груби,арогантни доктори,акушерки и сестри.Дори няма анестизиолог ами ползват неврохирург на негово място-пълна скръб.Иначе специалисти мога да посоча-д-р Димов,д-р Нейков и д-р Гаргов макар че последния е доста груб към пациентките си

# 27
  • Мнения: 911
Здравейте мами.Скоро родих в нашата казанлъшка болница-груби,арогантни доктори,акушерки и сестри.Дори няма анестизиолог ами ползват неврохирург на негово място-пълна скръб.Иначе специалисти мога да посоча-д-р Димов,д-р Нейков и д-р Гаргов макар че последния е доста груб към пациентките си

Важното е, че Вие и бебето сте добре. Simple Smile Имаше една много гадна и противна акушерка. Анестезиолог не мога да повярвам, че няма в болницата.

# 28
  • Мнения: 1
От личен опит, не ходете при д-р Нихтянова!
Опита се да вкара приятелката ми в болница за 5 дена, където да и вливат 2 пъти дневно антибиотици... просто така... без да има доказано възпаление. Възпалението, което тя твърдеше че е налично, тя установи само с напипване... дори не е прегледала приятелката ми с ехограф,видеозон и т.н. .... и така чрез напипването тя установила че приятелката ми има "придръпване на матката" и "изместване на дясна маточна тръба", което според нея се дължи на въпросното възпаление. Добре. Усъмнихме се и потърсихме второ мнение. Там и беше направено ПЪЛНОЦЕННО изследване, където си е проличало, че всъщност има голяма фуликулна киста от дясната страна. При кръвното изследване няма индикации за възпаление, също така "цитонамазка"-та показа всичко в норми.
При повторното връщане на приятелката ми при др.Нихтянова, когато тя разбра, че друг лекар е открил проблема, докато тя е подходила небрежно... реакцията и е била доста нестабилна и агресивна. Веднага погледнала приятелката ми на видеозона и потвърдила, че има фуликул 22мм, докато яйчника и е 34мм...
Тя твърди, че такива фуликули в размер до 30мм обикновено се премълчавали от лекарите, за да не стряскали пациентите, тъй като са безобидни и се пукат по време на цикъл, но е факт че тя самата при първото посещение дори не е използвала видеозона, който явно й е под ръка... и изобщо не е установила наличието на фуликулна киста с размер на орех... използвала е дори заядлива реплика от рода на "ти книжки четеш ли?" Напълно недопустимо отношение от такъв лекър, за нейно щастие не присъствах в кабинета. И за да се наложи над приятелката ми в разговора е твърдяла че това не е киста, а фуликул... което били коренно различни неща... извинете от 2 статии се образовах достатъчно, за да знам, че има няколко вида кисти и единият вид от тях е "фуликулна киста" и да кажеш че фуликула не е киста... да... ВИД киста е. Та лекарката е била с отвратително отношение, много засегната от това че друг лекар се е справил по-добре от нея и е изпратила приятелката ми с фраза "върви да се лекуваш при този, който ти е открил кистата..."
Е просто ще заключа, не ходете при акушер-гинеколог Д-р Ивана Нихтянова НИХТЯНОВА!!

# 29
  • Мнения: 6 184
Така е,нашите акушер-гинеколози са арогантни и груби,начело с шефа Гаргов.Нихтянова и тя е същия"  катил,"още докато раждах се убедих ,в това.Доктор Димов и Доктор Нейков ги препоръчвам

Общи условия

Активация на акаунт