Петъчна: за намеци, разнообразие и сърдити булки.

  • 2 022
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 546
Аз съм си старателна, на милото не му се налага да ми намеква такова нещо.
Но иначе не го смятам за обидно. Ми ако девойката е някоя заспала патка, с нощница като на монахиня, закопчана до под брадичката и вълнени чорапи, щото и е студено, е напълно нормално момчето да каже нещо в началото на зимата, че до пролетта ще изпуши...

# 16
  • София
  • Мнения: 3 099
Понеже съм ССФ понастоящем - понаедряла, но съвършена; ще говоря в минало време: не успях да срещна някой, който да е неудовлетворен от наличната ми агресивност, предизвикателност и освободеност. Сега съм сърдита булка.

# 17
  • Мнения: 81
Препрочитайки темата отново (за предизвикателността... еххх, и отново онази снимка от постинга на лабрадор...  Crazy), а и вземайки предвид една друга подобна тема на авторката, за мен в конкретния случай проблемът не е в момчето.  Naughty
Споменавате добрия любовник? даааа, романтично... но и добрият любовник трудно би разпалил сексуално холната си гарнитура...  Wink

# 18
  • Мнения: 2 448
Хайде, хайде, то като има желание човек и от ръката си се разпалва.  Mr. Green

А и не мисля, че една жена, ако желае даден мъж не и се иска да е гореща в неговите очи. Та понякога обвиняваните в хладно, скучно държание жени от мъжете си, дали са такива по принцип или такива само за тях?  newsm78

# 19
  • Мнения: 81
Хайде, хайде, то като има желание човек и от ръката си се разпалва.  Mr. Green

А и не мисля, че една жена, ако желае даден мъж не и се иска да е гореща в неговите очи. Та понякога обвиняваните в хладно, скучно държание жени от мъжете си, дали са такива по принцип или такива само за тях?  newsm78
Е, то човек може да се разпали и от котката си, стига да е със съответната настройка (или разстройка...  Mr. Green)
Не защитавам момчето, давам друга гледна точка. Не отричай, че няма жени, в сравнение с които по-лесно ще накараш краката на масата да омекнат, отколкото техните собствени. И това не е обвинение - може вътрешната битка между желанието и срама да е титанична...
офф-топик: бавя се с отговорите, щото погледа ми се бяга към тоз твой аватар...  Crazy Whistling
сега отивам малко по котешки работи, после ще видя изпили ли сте ми млякото докато ме е нямало...  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 12 666
но и добрият любовник трудно би разпалил сексуално холната си гарнитура...  Wink

Е, ако пружините са нови...
А не е ли голямо предизвикателство да разпалиш такава жена.

Много мъже се кефят на девствена, скромна булка. Ама после им писва.

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 12:37 от Мадам Х

# 21
  • Мнения: 2 448
Не отричай, че няма жени, в сравнение с които по-лесно ще накараш краката на масата да омекнат, отколкото техните собствени. И това не е обвинение - може вътрешната битка между желанието и срама да е титанична...

И, никой не го отрича това, че има жени, които са си с талант на съблазнителки родени и че са толкова горещи, че и по пеньоар и ролки на главата може да ти се прииска да ги метнеш, ама то и такива мъже си има.  Wink

Срамежливи има и мъже.
Та в случая , който първи е усетил скуката и има претенцията, че самият той не е такъв, редно е да намери тактичен начин да го подскаже, не да си каже думите "стани по предизвикателна" и да седи и да чака на готово.

А пък, ако толкова е голямо разминаването, хора много, избор голям, нали така?  Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз мисля, че е секси. Не би ми и хримнало да се засегна. Освен, разбира се, ако отсрещната страна не е сексуална колкото чеп за зеле, пък да иска аз да го предизвиквам да стане нещо по-така - е, чак толкоз предизвикателна не мога да бъда Mr. Green Идеята ми е, че ако единият е предизвикателен и поиска и другият да го последва - супер е, много е освежаващо Peace Ама да си купя прашки със звънчета и диадемка с рогца, пък той да ми седи по бял слип и черни чорапи и да ме чака да го предизвиквам - нема да стане Naughty

# 23
  • Мнения: 9 814
Ами не, няма да се разсърдя, ще се замисля защо вече не съм му интересна.

# 24
  • Мнения: 2 018
 Joy Joy Лабрадор, аз дадох идеята за бухалката, но беше ... Бе яяяя, няма да се оправдавам с`я!  Crossing Arms

Какво бих си помислила ли? Че е извратеняк. Само да е посмял да светне лампата.  Mr. Green

# 25
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Joy Joy Лабрадор, аз дадох идеята за бухалката, но беше ... Бе яяяя, няма да се оправдавам с`я!  Crossing Arms

Какво бих си помислила ли? Че е извратеняк. Само да е посмял да светне лампата.  Mr. Green


Имало една двойка съпрузи, женени от 20 години. Всеки път, когато правели любов, съпругът настоявал да е на загасено осветление. След 20 години съпругата решила, че това е просто смешно. Решила да го отучи от тази луда привичка. Така че, една нощ, в разгара на див, шумен и романтичен секс, тя включила осветлението. Погледнала надолу и видяла, че съпругът й държи управлявано от батерии устройство за удоволствия...вибратор! Приятен, прекрасен и по-голям от истински. Тя напълно побесняла. "
Ти, импотентно копеле", закрещяла му тя, "Как можа да ме лъжеш през всичките тези години? По-добре веднага ми обясни поведението си!"
Съпругът й я погледнал право в очите и казал спокойно: "Ще обясня за играчката...ти ми обясни за децата."


# 26
  • Мнения: 2 018
 Joy Joy Joy Знаех си, че има защо да държа да сме на тъмно. Да не се следим, че да не се хванем.  hahaha

# 27
  • Мнения: 25 634
"Ще обясня за играчката...ти ми обясни за децата."


 Joy

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Оказва се, че за много от жените е едва ли не обида, ако поискаш да са по-предизвикателни.
то не бяха препоръки да го разкара, да го върже и пребие с камшици, да го бие с бухалка по главата докато му излезнат тези хмм "покварни" мисли.

та въпроса ми е, вие бихте ли сметнали за обидно изказването на мъжът ви да бъдете "по-предизвикателни"

или смятате че горепосочения човек е подходил нетактично?

Labrador, понеже пишеш за темата, която аз пуснах - не съм се обидила, а го приех като 1) стимул, предизвикателство за промяна, един вид за усъвършенстване на отношенията и 2) с чуденки ??? какви неща може да влага в "предизвикателна".

Иначе за въпроса ти - не смятам, че трябва чак да се обижда , по-скоро да се замисли, да се поанализира, да погледне от друг ъгъл.

И не е подходил нетактично, защото по тазли логика никой няма да казва нищо от стремеж да не обиди, а така една връзка не търпи хубаво развитие, ако нещата не се казват.

# 29
  • Мнения: 2 478
Писах и по онази тема,но и тук да кажа,че предизвикателставата не са само сексуални.
Предпочитам да предизвикам Милото с думи и действия,отколкото да ми е скучно и еднообразно ежедневието.
Няма нищо лошо да кажеш на половинката си,че искаш да е малко по-интересна.

Общи условия

Активация на акаунт