Ботуши Primigi в София?

  • 3 323
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 342
Има ботуши на Primigi до магазин Хит-в Младост.Има и други марки,доста разнообразно,има и Чико,и Колев и др.
Би ли обяснила моля те малко по-точно къде се намира магазинчето

# 16
  • София
  • Мнения: 717
Момичета, оглеждайте се внимателно в магазините, където се продава Примиджи - има италиански оригинални, които са производство и внос директно от Италия.
Ето един модел, който е без Гортекс, 125 лв.цена:
цък

цък

цък

цък

ПС: (снимките са малко криви, сори Embarassed)
 Hug

# 17
  • Мнения: 1 986
Ali&Meli, може ли да дадеш адреса на магазина от който пазаруваш напоследък Primigi? Моето фенство на Най-най ще приключи ако намеря някъде по-евтино ботушки.

# 18
  • София
  • Мнения: 11 712
Магазинът се намира в Павлово-Бъкстон.Не зная дали те устройва като район.По принцип е магазин за детски дрехи,а не за обувки.В този смисъл разнообразие не можеш да очакваш,нито номерация има,само по един номер от модел.
Най,най...магазините наистина имат разнообразна стока,но зависи от номерацията.Когато гледах за дъщяря ми 24-25 номер,ами нямаше чак такова разнообразие.От по-малките номера да.
Още преди една година усетих,че по-скъпо продават пантофките.От друго място ги купувам по-евтини.
Иначе аз купих ботуши с каракул на дъщеря ми от аутлета на К&К за 48 лева.В най,най...няма как да са по-евтини техните модели,понеже самият Колев ги задължава да продават на определени цени.
Факт е че обслужването е добро,всъщност зависи на коя от продавачките ще попадана...смс-и не са ми изпращали.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 647
Има ботуши на Primigi до магазин Хит-в Младост.Има и други марки,доста разнообразно,има и Чико,и Колев и др.
Това пък къде е?

# 20
  • Мнения: 1 426
Има ботуши на Primigi до магазин Хит-в Младост.Има и други марки,доста разнообразно,има и Чико,и Колев и др.
до магазин БИЛА

# 21
  • Мнения: 1 986
До БИЛА е аутлета на К&К, а там цените в повечето случаи са Sick, поне за моя джоб.

# 22
  • Мнения: 255
Ali&Meli, откъде купуваш пантофи като тези в Най-най. Много ми харесват, но повече от месец чакам, а още няма зареждане. Пантофите се шият ишлеме за Германия и от лятото не са зареждали магазина.

Общи условия

Активация на акаунт