Уволниха Коритаров!

  • 12 525
  • 277
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 304
съжалявам Thinking

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 20:38 от Snejana67

# 76
  • Мнения: 7 474
Ей, големи промени в Нова Thinking

# 77
  • Мнения: 6 417
Ааа, жълтата преса била виновна, че се раздуха историята. Май проблемът не е, че Алберт си е поискал 3 млн. лв., а че е тръгнал да си отмъщава чрез ефира на Нова тв. Вальо Златев не е Сашка Васева все пак. p.p. Прочетох ей сега цялото интервю в "Капитал". Не знам защо Коритаров очаква, че някой ще си посочи източникът на информация. Може би и жалбата на Валентин Златев до Нова тв също е измислица, а?

# 78
  • Мнения: 3 827
въобще няма да ме учуди , ако Коритаров е изнудвал Златев  ,
той не е първият известен изнудвач в Нова , а и това си е честа практика из медиите ,
накрая , какъвто и да е той , журналистът все излиза някакъв херувим , видите ли , борещ се за истината  Stop

# 79
# 80
  • Мнения: 2 386
Жалко.. Коритаров има двустранно намален слух и ползва звуков апарат в ефир. Ако сте забелязали, чете по устните и винаги гледа събеседника в лицето. Живият ми пример, че няма невъзможни неща..

Имал бил мнение, не го е срам.. Намерили сте и вие..

# 81
  • Мнения: 182
Ще го гледам в която й кабеларка да отиде,както и М.Михнева,както й Г.Ифандиев!

# 82
  • Мнения: 2 401
Жалко.. Коритаров има двустранно намален слух и ползва звуков апарат в ефир. Ако сте забелязали, чете по устните и винаги гледа събеседника в лицето. Живият ми пример, че няма невъзможни неща..

Ако и това е истина публично се обяснявам в либоф на г-н Коритаров.

# 83
  • Мнения: 152
Ти пък ко разбираш? Има гръдна обиколка 105.
...и това ако не е пълнеж...  Crazy

Нищожество. Да го махнат и него.
С тези срамни скромни обиколки.
Ти не разбираш, спамъре, а не аз.
Аз нямам претенции да разбирам... въпреки, че 8 години от живота си прекарах в медии, а 3 и нещо от тях работих с Петя Стефанова...  Crazy
Това за което ти пиша е, че хората слушат с очите си! Разбирай ме както искаш... ;0

# 84
  • Мнения: 6 633
Как се връща всичко в живота ,той докладвал другарите навремето пред службите, сега пък него докладват на шефа.
Имал мнение ,ами лошо няма ама не е там за да ни го натрапва или трупа девиденти от това ,че има място в нац.ефир.
Фиатаджия гръдната обиколка не хареса  Liska според мен .

# 85
  • София
  • Мнения: 175
Не го харесвах, заради него не пусках Нова Тв сутрин. Самодоволен, живеещ на славата от преди да стане телевизионна звезда и да лъсне доносническата му  кариера. Опита се да замаже положението с едно сърцераздирателно признание, закъсняло за доста хора. А най-много от всичко се надявам да не видя след време поредното му признание: .."те ме накараха и принудиха да изнудвам"..

# 86
  • Мнения: 502
http://www.capital.bg/showblog.php?storyid=587108
  Вижте и коментарите долу,номер седем например.

# 87
  • Мнения: 6 417
Мда, този, който се е подписал с ник Истината казва истината. Много ясно, че Вальо Златев няма да хукне сам да се жалва в медиите. Драснали са жалбата до Зурлева и колелото се е завъртяло.

# 88
  • Мнения: 4 892
Прочетох тук, там.
Вярвам на версията със Златев /поне на официалната изнесена/ толкова, колкото вярвам и в съществуането на неуловимия и митичен бин Ладен, демек хич.

# 89
  • Мнения: 152
Истината е, че до толкова всички са в лайната.., че вече можем да очакваме всякакви "истини" (и без кавички) да излизат на яве...
Иначе.., бал съм го Коритаров...

Общи условия

Активация на акаунт