Благотворителна акция на VISA club

  • 2 897
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Кога ги получихте тези отговори? Аз нямам нищо...  newsm78

в4ера май беше newsm78

"не става" си е мой израз на .......НЕ.Но да ,беше доста кратко и без обяснения,но не ми и трябват Peace
няма зна4ение,не могат да помогнат на вси4ки,то е ясно.А и не са длъжни да се мотивират,аз ги разбирам.Но ме дразни на4ина-ска4а се в едни форуми и като 4е ли сме маймуни.......Кой ще се докопа до банана Close

Гадно е ,все едно си играем на "кой е по,по ,най...."


  bouquetза вас моми4ета

# 16
  • Мнения: 3 634
Е, вие поне получихте отговори!  Thinking
Сега наистина ми е крайно любопитно да разбера коя инициатива е била одобрена, в противен случай всичко ще изглежда много несериозно.  Naughty
Нямам против да се явявам на "конкурси", но е редно да знаем повече за критериите, условията и т.н. ...

# 17
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Е, вие поне получихте отговори!  Thinking
Сега наистина ми е крайно любопитно да разбера коя инициатива е била одобрена, в противен случай всичко ще изглежда много несериозно.  Naughty
Нямам против да се явявам на "конкурси", но е редно да знаем повече за критериите, условията и т.н. ...

аз така съм свикнала,4е все ми е тая Peace
карай да върви,живота продължава  bouquet

# 18
  • Мнения: 620
Момичета не забелязахте ли че мейла е маркетинг  Wink маймунка еди си какво име. Хората събират идеи а някои идеи струват много. Не е нужно целият екип да работи да мисли да твори и защо е нужно като има толкова "глупави" хора дето им ги снасят наготово.
Не искам да ви обидя, просто минах по този път да вярвам и да търся подобна подкрепа за един добър социален проект но това са блъфове.
.. и вместо да се отчайваме защо не се съберем и да измислим нещо градивно и дано на всяка от нас мечтите се реализират   bouquet  идва Коледа стават чудеса

# 19
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета не забелязахте ли че мейла е маркетинг  Wink маймунка еди си какво име. Хората събират идеи а някои идеи струват много. Не е нужно целият екип да работи да мисли да твори и защо е нужно като има толкова "глупави" хора дето им ги снасят наготово.
Не искам да ви обидя, просто минах по този път да вярвам и да търся подобна подкрепа за един добър социален проект но това са блъфове.
.. и вместо да се отчайваме защо не се съберем и да измислим нещо градивно и дано на всяка от нас мечтите се реализират   bouquet  идва Коледа стават чудеса


ние нашия проект не го крием,той е факт,работи ,явен е........
имаме нужда от средства ,за което всеки може да по4ерпи инфо т сайта на проекта........Та,идеи тука много,но НЕ СА ПОЗНАЛИ Twisted Evil

аре,писна ми от навлеци като тия.....Като искат-да дават,кво се правят на интересни........


# 20
  • Мнения: 3 634
Всъщност такъв клуб наистина съществува. Поинтересувах се малко, предстои да разуча повече. Не за друго, но се амбицирах да разбера дали някой не злоупотребява с нас поради оскъдната информация. В случай, че се интересувате какво съм научила ще ви държа в течение.  Peace

Humanis, по резултатите на ДБМ и нашите, си личи, че мислим и работим градивно. От един социален проект до друг разликата е огромна, пътеките за финансиране също. Предколедно получихме много предложения от не толкова добронамерени бизнесмени, които искаха да използват тризнаците за свои ПР-цели. Вероятно и тук нещата са сходни. Липсата на коментари от страна на потребителя пуснал темата е доста неуместна. Ако си коректен партньор с чисти намерения няма какво да криеш.

Но Роси е напълно права - който иска дава и обикновено с 2 срещи сме се разбрали какво, защо и как.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт