Заплахи във форума!!!!

  • 9 304
  • 138
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
О, изобщо не е задължително да споменеш някого, за да се познае в писанията ти, да се обиди до смърт и да почне да те преследва из форума, без ти изобщо да подозираш съществуването му.  Mr. Green
Аха. Гузен негонен бяга.  Rolling Eyes
Не ми се е случвало, Франческа. Пък и скоро изтъпаних свое фото, на което се виждаше атлетичното ми тяло и най-вече ръчиците ми (нося два трола ежедневно bowuu). Надявам се, че съм всяла страх и ужас дори в най-анонимните потребители.  Joy Съветвам те да последваш примера ми, може и да се татуираш (фотошопките ще ти помогнат).
П.П. Простият човек от дума не разбира.  Confused
П.П.П. Отиде ми титлата за толерантност.  ooooh!


къде, къде, къде е фотото?

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Селтакис, на коледната среща ще направим една канадска.  Laughing Който загуби, гледа троловете ми една седмица.  Joy
П.П. Франческа - куче което лае, не хапе.  Hug

# 17
  • Мнения: 24
Селтакис, на коледната среща ще направим една канадска.  Laughing Който загуби, гледа троловете ми една седмица.  Joy
П.П. Франческа - куче което лае, не хапе.  Hug

На всички е ясно, че жена ми няма да ме пусне на коледна среща...за канадската...как да го кажа - ако ти вдигаш 2 трола всеки, аз вдигам 2 тона всеки ден...няма да е хуманно....не каза за снимката - КЪДЕ Е???

# 18
  • Мнения: 984
На мен една съфорумка, активистка в Сдружение на българските майки ми искаше ЕГНто и №на дипломата за вишу, за да провери дали е истинска. После по името /съчетанието е много рядко срещано/ и града свери дали си плащам данъците. Mr. Green Минало, заминало и на прах станало.

# 19
  • Мнения: 589
После по името /съчетанието е много рядко срещано/ и града свери дали си плащам данъците. Mr. Green
  Това пък от какъв зор?! Извинявам се за спама...

# 20
  • Мнения: 2 070
да,заплашвали са ме.
заради аватара ми бях наречена ,уличница,и че ако учителка като мен ,учи детето му,ставала само за е.ане ,не и за преподване.да поясня,аз не съм педагог.опитах да се защитя ,и се оказах алкохоличка,която не носи на пиене,което не е вярно.второто ,не първото Laughingи накрая ,да очаквам нещо да ми се случи,ма много лошо,щото въпросния господин ,не оставял длъжник,никому ooooh!

# 21
  • Мнения: 2 907
Преди време в една тема Блонди се оплаква как някой я заплашвал на лични и аз написах нещо от рода " не им обръщай внимание на тези гноми". И после получавам ЛС от новорегистриран потребител със следния текст ( оставих си го в пощата за дни когато вицовете не ме разсмиват ) :

Абе мацка,за каква се мислиш?Сама си,че много от момичетата те мразят,а ни наричаш злоби,гномове и тролове!Горкичката,ти живееш в тъмен свят,заобиколен от черни мисли и събития!Жал ми е за теб,само не зная как те понасят близките ти хора и дали на детето или децата ти някой ден,щe им бъде приятно,майка им да бъде омразна фигура в обществото!Един съвет скъпа:"БЪДИ МАЛКО ПО-ПРИВЕТЛИВА И НЕ БЪДИ ЩАСТЛИВА ОТ ФАКТА,ЧЕ ХОРАТА ТЕ МРАЗЯТ!"!!!!!!!!И все пак аз не те мразя,не съм човек като теб и не мога да бъда!Аз обичам себе си,живота и семейството си,затова обичам и хората като теб!Ти не обичаш и себе си,колко жалко!Не мисли,че ще ме принудиш да спра да излагам мнение за каквото и да било в който и да било форум на този или друг сайт!Такива като теб са ми пределно ясни,като слънчев летен ден,и не ме плашиш!Бъди щастлива,не почернявай повече сърцето и душата си,защото е грозно и противно за млад човек!
 

Познайте дали това е наистина непознат потребител от форума или някой на когото бъркам яко в здравето  Laughing

# 22
  • Мнения: 7 837
Заплахи, не, но съм получавала пожелания. Миналата година, малко преди да родя, в кюто ми пожелаха "това, което изкарам в родилната зала, да не е обвито в мълчалив протест"... Сладурана някоя ще да е била, с чувство за хумор...

Но пък и това е нищо, в сравнение с клетвите, на които сме били свидетели тук.

# 23
  • Мнения: 2 556
Много неприятно. Аз за съжаление сигурно бих спряла да влизам във форума, ако ми се случи нещо подобно.

Не вярвам иначе да е нещо сериозно, постъпи както решиш, не знам модератор дали може да открие кой конкретно го е пуснал, едва ли...

# 24
  • Мнения: 393
Една новорегистрирана потребителка се опита да се прави на интерсна. Беше си позволила даже да пусне тема (която естествено беше заключена). Предполагам, че е писала на всички които коментираха параноята и  Grinning. Кутията и беше препълнена, така че не успях да я насмета както трябва.

# 25
  • Мнения: 1 629
егати, пиша тук от четири години и нищо, нищичко.

# 26
  • Мнения: 3 447
Мен една потребителка ме заплашваше, че ще ми сипе беладона в питието от татул...  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 27 524
Заплахи - не, но гнусни обиди - да  Tired
Блокирай потребителя и кажи на админите  Hug

# 28
  • Мнения: 3 034
явно съм твърде мила и добра.
искам и аз страховито лс, пък. Crossing Arms

Dona, на тази потребителка не й ли обясни, че това ти е вечерния коктейл и че изпиването му води до умението да светиш в тъмното и да четеш всичките лични съобщения на личности като нея. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 070
Мен една потребителка ме заплашваше, че ще ми сипе беладона в питието от татул...  Rolling Eyes
ДА НЕ Е БИЛА ,СВЕКЪРВА ТИ? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт