Още мъничко остана - скоро ЯНУАРСКА мама ще гушка радост най-голяма!

  • 13 205
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 932
Бели ружи да ти е жива и здрава рожденичката! newsm59  ura  bigdance2 Да се радва на безгрижно детство и да прави бели на воля!

# 76
  • София
  • Мнения: 146
Бели Ружи, честита ти рожденничка. Да ви е жива и здрава и много да ви радва!   bouquet

На именничките ни също честит празник. Много щастие и здрави бебчета на финала.

Сиси, моят съвет е също да потърсиш второ мнение по въпроса.

Лека вечер на всички!  Hug

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 07:49 от Амелия

# 77
  • Мнения: 1 102
Бели Ружи,  hbday на каката! Да ти е жива и здрава и мноогоооо щастлива.  Hug
Баткото ни наистина ме изумява с изказванията си.  Crazy
Сиси и според мен потърси второ мнение.
Мим, дръж се, още малко, вече се вижда светлина в края на тунела.  Peace
Хайде по-позитивно да мислите момичета, какви са тези депресии...

# 78
  • Мнения: 87
Бели ружи, 4рд на малката принцеса, да расте здраво и щастливо дете   bouquet

Бръм, и на теб здраве и едно сладко бебче   bouquet

Танитка, дано да овладеете положението с кръвното, знам че си е сериозна работа  Praynig

Алекс, има един списък за болницата на първа страница, от мен е, раждах в Шейново. Та в този ред на мисли тези дни понапазарувах някои неща и ще почвам да стягам чантата, че то както има време, тъй и наближава Simple Smile

Аз съм добре, имам си контракции, но се разбрахме с доки, че няма смисъл да пия магнезии на този етап. В петък бях на преглед, видях си бебчо, ама много е срамежлив пак си беше закрил половината личице с ръка. Най-хубавото е, че се е обърнал в правилно положение и е 2.5кг  Heart Eyes От другата седмица съм всяка седмица на консултация. Избрахме си и тъканна банка.

Хубава нощ  Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 56
Бели Ружи, да ти е жива и здрава рожденичката, все така усмихната и много да ви радва!  bouquet

честито и на всички именички! newsm51 А подаръците ще си ги получите през Януари! Hug

# 80
  • Мнения: 63
И аз да честитя рожденичката на Бели Ружи! Да е здравичка и да слуша мама и тате!
 Hug

# 81
  • Мнения: 387
Бели Ружи честит празник...пожелавам ви всичко най...ама моля ти се как може да черпиш бременни жени с алкохол Naughty Naughty Naughty
Честито и на именничките...да ви е живо и здраво името...
и айде лека нощ от мен...утре повече Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 82
  • Мнения: 180
ее Лорини, много яка снимка Wink

# 83
  • София
  • Мнения: 120
Здравейте сладуранки,

Сега се появявам в новата тема, и гледам колко нещо сте изписали вече Peace
Четито на всички, които пропуснах да поздравя  bouquet

И аз днес бях на вълна магазини -ходих до Piggy's house-за първи път - и даже си купих прах за пране "Мio care"- нали много го хвалят, безвреден за околната среда и за бебчето, ох вярно скъпичък ми се стори- 11 лв., но дано  си струва. Мисля да поизпера малко дрешки и да ги изгладя, те са си стоят готови, че да не го мисля Grinning
Иначе и креватче харесахме с таткото- засега още си набелязваме някои неща- освен дрешки друго нямаме за бебето -дори и тях не сме купували-пратиха ни ги Hug
Доня Коприва, и аз като теб съм близо до Джъмбо  и също съм си взимала някои неща оттам-най-вече за подаръци и също съм доволна от нещата там.

Искам да ви споделя, че тази зима не знам как ще я караме с тока ShockedПоложение хич не-розово. ooooh! ooooh! ooooh!Понеже апартаментът ни е нов и няма акт 16/айде да не казвам че и 15 няма newsm78/, но живеем вече доста хора тук, а тока е промишлен, което е твърде недостатъчно SadВсеки ден пада по няколко пъти, а вече си става студено #CrazyКупихме си печка на дърва-"Чудоооооооо"и пак добре, че е тя да топли, иначе не знам Crossing ArmsИ сега в такъв филм сме се вкарали.........вярно, че е много романтично-почти всяка вечер на свещи, ама...........то вече малко взе да излиза от представите ми за романтика. Ей така си живеем в  прекрасния квартал"Манастирси ливади"Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes в очакване на сладкото зайче.
Охххххххх, дано не съм ви досадила много Embarassed

Лека нощ, мили ми мами Hug  bouquet

# 84
  • София
  • Мнения: 120
Здравейте сладуранки,

Сега се появявам в новата тема, и гледам колко нещо сте изписали вече Peace
Четито на всички, които пропуснах да поздравя  bouquet

И аз днес бях на вълна магазини -ходих до Piggy's house-за първи път - и даже си купих прах за пране "Мio care"- нали много го хвалят, безвреден за околната среда и за бебчето, ох вярно скъпичък ми се стори- 11 лв., но дано  си струва. Мисля да поизпера малко дрешки и да ги изгладя, те са си стоят готови, че да не го мисля Grinning
Иначе и креватче харесахме с таткото- засега още си набелязваме някои неща- освен дрешки друго нямаме за бебето -дори и тях не сме купували-пратиха ни ги Hug
Доня Коприва, и аз като теб съм близо до Джъмбо  и също съм си взимала някои неща оттам-най-вече за подаръци и също съм доволна от нещата там.

Искам да ви споделя, че тази зима не знам как ще я караме с тока ShockedПоложение хич не-розово. ooooh! ooooh! ooooh!Понеже апартаментът ни е нов и няма акт 16/айде да не казвам че и 15 няма newsm78/, но живеем вече доста хора тук, а тока е промишлен, което е твърде недостатъчно SadВсеки ден пада по няколко пъти, а вече си става студено #CrazyКупихме си печка на дърва-"Чудоооооооо"и пак добре, че е тя да топли, иначе не знам Crossing ArmsИ сега в такъв филм сме се вкарали.........вярно, че е много романтично-почти всяка вечер на свещи, ама...........то вече малко взе да излиза от представите ми за романтика. Ей така си живеем в  прекрасния квартал"Манастирси ливади"Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes в очакване на сладкото зайче.
Охххххххх, дано не съм ви досадила много Embarassed

Лека и топла нощ, мили ми мами Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 120
Извинявайте, че два пъти едно и също, но тъкмо го написах и пак тоя ток падна и не знаех, че е успяло да се запази, после дойде и аз отново пратих написаното и въобще стана една .........newsm78 newsm78 newsm78

# 86
  • София
  • Мнения: 276
Добро утро!

Честит имен ден на Патерици на Именниците и ЧРД на каката на Бели Ружи

Лорини...много смела снимка  Peace ...супер е!

Smiling_Sisi....наистина потърси и второ мнение.Но и според мен няма логика при излекувана луксация да ти назначават веднага секцио  newsm78

Във връзка с това искам да кажа на мамчетата на които им е за 1-ви път- за изследването за луксация на бебчовците. Това Личните Лекари рядко го споменават( защото не минава по ЗКаса) но е мн. важно да се отиде до 30-40 ден , защото ако се окаже че има проблем, лечението вече е с каишите ( които Сиси спомена) а не само с ортопедични гащи.

 Изследването се прави със специален ултразвуков апарат и не е болезнено за бебетата.

Аз лично мога да препоръчам Д-р Драганов, но нямам координатите му. За щастие в нета доста доволни майки са пуснали негови координати и ще го открием  Peace

Tais...и ние ще сем с голяма разлика между децата - 7 години. Но мисля, че това е по- скоро положително, тъй като голямото дете е вече осъзнато и може адекватно да му се обясни всичко......А в нашият случай бебчо е дългочакан от баткото и сега еуфорията е мн. голяма.....Постоянно ме пази-да не се навеждам, да не нося тежки торби...Аз самата понякога забравям Embarassed, а той милият се грижи да не да не се натоварвам.

Доника, Mutvet...големи са скици вашите батковци  Peace

# 87
  • Мнения: 45
Лелееее, колко сте напреднали в новата тема, докато ние стоим блицо две денонощия без ток #Cussing out

Амелия :
Кой се оплакваше, че не е купил нищо и не е измислил име. И аз съм така, за момче си имам име, ама то нали уж ще е момиче та сме до никъде.


Аз нямам нито мъжко, нито женско име...и не съм пазарувала...само се успокоявам, че има време до 25 януари  Laughing

# 88
  • Мнения: 36
Добро утро!!! Много спинкате ми се струва  Grinning Мен така ме боли кръста, че място не мога да си намеря в леглото. #Crazy За срещата (лекцията) дано да е слънчево и по-топличко.

# 89
  • Мнения: 865
здравейте,
аз сега се усетих,че срещата ще е другия понеделник newsm78,ми да взема да дойда-лекцията ще я пропусна-всъщност от колко часа е тя....обявете ми програмата Praynig
аз си мисля,че с покупките съм почти готова,нищо не съм прала,но това ще стане другия месец,а и трябва да прередя гардероба ooooh!
контракции си имам,но не силни и се надявам да удържа до цредата на декември Praynig Praynig Praynig,че Дари ме тормози да я душа/гуша Wink/
успешна седмица от мен  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт