СКИОРКИ, сняг навън забръска...

  • 33 955
  • 673
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 2 530
Ние сме добре с екипа. Якето и пантолана му стават от миналата година, само термо бельото му окъся, та вчера купихме още едно.Сменихме ските на пазар Юнак, обувките му също стават и тази година. Така че от понеделник, да сме живи и здрави го пращам на Мачирски, а ние с баща му ще пантим на Витоша.

# 616
  • Мнения: 2 113
Някой бил ли е на Боровец тези дни? Да каже какви условия има и ако тези дни някой отиде да докладва навалял ли е нов сняг!

# 617
  • София
  • Мнения: 2 530
Ще мога да докладвам през февруари, тогава 1 седмица сме на Мальовица и 1 на Боровец  Party.

# 618
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Някой бил ли е на Боровец тези дни? Да каже какви условия има и ако тези дни някой отиде да докладва навалял ли е нов сняг!


мъжът ми беше в събота. Било си е екстра.
Тук можеш да си наблюдаваш: ончо.хит.бг/око/  и търсиш Боровец
Напиши си линка на латиница, че явно тук във форума той е баннат.

Последна редакция: вт, 19 яну 2010, 15:49 от Шани

# 619
  • Мнения: 2 113
Не се отваря линка.
Аз гледах,че Маркуджиците не работят, а от Ястребците само 3 е отворен и ми се струва,че ще е претоварено затова питам. А колко е дневната карта за голям на Боровец тази година и колко е за дете на 5 години?

Последна редакция: вт, 19 яну 2010, 16:22 от Наоми

# 620
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

я виж, дадох подробности...

# 621
  • Мнения: 2 113
Благодаря ти! Погледах. И цените на картите разучих междувременно.

# 622
  • София
  • Мнения: 4 493
Май на Боровец остава най-прилично за каране и цените най-поносими - особено в събота и неделя. Уж от тази година и Банско щеше да има намаление на картите от обед, ама в сайта не намирам такова нещо.

# 623
  • Мнения: 5 255
Някой бил ли е на Боровец тези дни?
Да, има сняг, машините също работят  
....а и прасенца има  Mr. Green

# 624
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Уж от тази година и Банско щеше да има намаление на картите от обед, ама в сайта не намирам такова нещо.

има, има... Не е на уж.

# 625
  • Мнения: 577
Не се отваря линка.
Аз гледах,че Маркуджиците не работят, а от Ястребците само 3 е отворен и ми се струва,че ще е претоварено затова питам. А колко е дневната карта за голям на Боровец тази година и колко е за дете на 5 години?

Работят пистата пред х-л Рила, Попангелов (Ястребец 2) и Ястребец 3. На Маркуджиците само детската работи.

# 626
  • София
  • Мнения: 4 493
Уж от тази година и Банско щеше да има намаление на картите от обед, ама в сайта не намирам такова нещо.

има, има... Не е на уж.

Така лиии, аз пък ен открих нищо в сайта им, а съм им сърдита от миналата година и не смятам сега да ходя да проверявам. Първо мисля на други места да проверя как са пистите. Аз още не съм открила сезона, но се стягам сериозно , че останаха 3 дни до откриването  Party
Шани а какви са цените ?? от обед, че аз съм от мързеливичките - спя до късно

# 627
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
dioni - нека мъжът ми се прибере от бач и ще го питам. Аз бях само шЕфИор на шатъла. Виж за цените и за паркингите веднага ще ти споделя.  Laughing

# 628
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани а какви са цените ?? от обед, че аз съм от мързеливичките - спя до късно

Цени за възрастен за Банско 2009/2010:
 - 55лв. целодневна;
 - 35лв. полудневна.

НО винаги можеш да си купиш карта 2-ра употреба за около 15-20 лвSunglasses Естествено, че за толкоз можеш да си продадеш и твоята целодневна, но не по-късно от 12-13ч.

# 629
  • Мнения: 3 835

....а и прасенца има  Mr. Green



Проявявам интерес! Кога, къде, ако може повече подробности, моля! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт