Коледни намаления`08г. !!! (Промоции)

  • 40 095
  • 273
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 84
Аз ли не знам какви са тия обувки "Джаннини" или някой друг не знае името на Gi Anni ?
:oops:Точно за тези обувки и ботуши става въпрос  Embarassedизвинявам се Embarassed :oops:

# 16
  • Мнения: 223
а за  Драка никой не казва нищо-  намалението до кога беше ? нещо ми се върти в главата от 4ута наскоро реклама по радиото ....... мммм отивам да гледам в сайта...    newsm78

# 17
  • Мнения: 779
 в темата за нови придобивки -за 13.45 на гарние 3 продукта кремове,лосиони за тяло в несесер видях -и тук да питам откъде?!

# 18
  • Мнения: 2 414
В повечето аптеки ги има. Peace
Също така видях и промоция на Лореал-спирала http://www.lorealparis.co.uk/Catalog/product.asp?idObjLien=%7B1C … mMetier=Cosmetics + очната линия от същата серия+дегримьор за 30 и няколко лева.

# 19
  • Мнения: X
в темата за нови придобивки -за 13.45 на гарние 3 продукта кремове,лосиони за тяло в несесер видях -и тук да питам откъде?!

Аз си ги купих от Била. Simple Smile

Мелиса, това също е добра оферта, винаги съм искала да пробвам очна линия, само не знам дали ще се справя със слагането.  Laughing

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 21:25 от Анонимен

# 20
  • Мнения: 779
мерси моми4ета  bouquet

# 21
  • Мнения: 515
За спиралите на Лореал в една аптека ми казаха, че промоцията е само на карбоновите, иначе от рекламата наистина звучи, все едно е на всичките.

Иначе на още една промоция на Лореал - крем Ревиталифт  дневен и нощен за 41 лв - плюс подарък околоочен и кутия за бижута. Същата промоция я има и за този крем в златните кутии, които се води за по-стара кожа (не му помня точното име)

# 22
  • Мнения: 84
За спиралите на Лореал в една аптека ми казаха, че промоцията е само на карбоновите, иначе от рекламата наистина звучи, все едно е на всичките.

Иначе на още една промоция на Лореал - крем Ревиталифт  дневен и нощен за 41 лв - плюс подарък околоочен и кутия за бижута. Същата промоция я има и за този крем в златните кутии, които се води за по-стара кожа (не му помня точното име)

Това е много изгодна промоция и аз ще проверя в нашата аптека че съм хвърлила око на тези кремчета само да не са за по-зряла кожа че  Praynig baby_neutralне са за мен все още.И слава богуууу

# 23
В Kenvelo отново има промоцията купуваш 200 плащащ 100,в Terranova ако не се лъжа има частично намаление

# 24
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
За спиралите на Лореал в една аптека ми казаха, че промоцията е само на карбоновите, иначе от рекламата наистина звучи, все едно е на всичките.

Иначе на още една промоция на Лореал - крем Ревиталифт  дневен и нощен за 41 лв - плюс подарък околоочен и кутия за бижута. Същата промоция я има и за този крем в златните кутии, които се води за по-стара кожа (не му помня точното име)


Ммммм това с кремовете за лице звучи доста примамващо   Gift

# 25
  • Мнения: 30
Малко разводнихме темата с тези спирали, но и аз да покажа от коя съм много доволна, перфектна е

# 26
  • София
  • Мнения: 1 956
Запис и от мен.
ПС. Джани наистина имат много хубави обувки и качествени, но имат няколко недостатъка:
Не са произвели тази година 40 номер от някои модели (най- хубавите според мен) и подметките им не са много за снежно-ледено време...

# 27
  • Мнения: 84
Запис и от мен.
ПС. Джани наистина имат много хубави обувки и качествени, но имат няколко недостатъка:
Не са произвели тази година 40 номер от някои модели (най- хубавите според мен) и подметките им не са много за снежно-ледено време...
Във Варна има големи номера от GiAnni но да не излъжа без да искам днес смятам да се поразходя до там и ще проверя а и имам позната която работи там .Ако е на смяна ще я попитам за 40 номер и кога ще е намалението защото си спомням че започваше в началото на м.Декември и много бързо се изчерпват хубавите модели.

# 28
  • София
  • Мнения: 461
а за  Драка никой не казва нищо-  намалението до кога беше ? нещо ми се върти в главата от 4ута наскоро реклама по радиото ....... мммм отивам да гледам в сайта...    newsm78

Регистрираш се в сайта за томболата с парфюмите и после като решиш да ползваш отстъпката, се записваш в един списък в магазина, в който пазаруваш. Важи за всички магазини. Прпмоцията е за еднократна покупка и важи до 15.12.

# 29
  • Мнения: 1 322
А къде има магазини Джани в София?

Общи условия

Активация на акаунт