преварена вода vs. минерална вода

  • 1 576
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 244
Здравей, и ние само розов Девин ползваме, но все още го преварявам в кана, само завира и толкоз. Надявам се да е добре. Той е на 4 месеца и половина и се роди недоносен, затова още му страхувам и не давам чешмяна.

# 16
  • Мнения: 3 314
аз съм за преварената вода  Peace 

# 17
  • Sf
  • Мнения: 978
Аз съм за преварената, поради простата причини, че не вярвам безрезервно, на това, което се продава като изворна вода  - дало само розовата капачка е достатъчна newsm78

Да, наскоро имаше статия, че изворната на Девин всъщност е водопроводна вода, при това не от Девин, а от някакво село Фотиново, а Девин е само търговската марка.


Аз давам основно преварена, но ми се е случвало навън да дам и минерална - ако си е изпила водата, а друга няма.

# 18
  • Мнения: 4 335
До 6м.давах преварена,след това започнах изворна на Девин.
Мамите,който дават розова вода-сменяте ли марките?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 567
От раждането използвам Девин розов етикет, като в началото я преварявах, вече не!

# 20
  • Мнения: 56
мъжът ми като ходи да купува вода за бебето и педито ни беше дала какви стойности на минерализация трябва да има водата и взе Предела- тя е трапезна и с по-ниска минерализация от Девин. Аз съм за бутилираната вода - каквато и да е, 100% е по-добра от чешмяната, но също я преварявам. Наистина бутилките и въобще целия процес на производство едва ли е стерилен...

# 21
  • Мнения: 2 960
Давам водата за бебета на Милупа и водата за бебета на Хипп,от скоро  реших да пробвам и Девин/розов етикет/..но пак основно залагам на Милупа  Peace

# 22
  • Мнения: 104
Давам "Девин" розов етикет като задължително преварявам.

# 23
  • Мнения: 239
До една година му правех АМ с преварена чешмяна вода.След това взех на Девин изворната.

# 24
  • Мнения: 681
Използвам само Девин о розов етикет,както за пиене,така и за приготвянето на АМ  Peace

Общи условия

Активация на акаунт