Колко е според вас max количество АМ, което мога да дам?

  • 2 828
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 034
всяко дете е различно. сама си се ориентирала правилно. винаги съм се водила по детето, такива са били и съветите на педиатрите. според мен бебето ти обаче си има нужда от нощното хранене все още. можеш да пробваш да даваш повече вечер, но при мен никога не се е получавало. бебето има някакъв капацитет на стомаха и невинаги може да яде повече, когато мама му дава. аз хранех и нощем (дори миналия месец за няколко дни), тъй като синът ми винаги стиска устата, когато се нахрани и това е. няма начин да му се даде повече.

аз захраних на 4.5 месеца, тъй като той постоянно поддържаше норма над 1 литър мляко след 4-тия месец (трябва да си сигурна, че не е скок в растежа примерно и че така ще е), но имаше и другите признаци, че е готов за захранване. ако ги нямаше другите признаци, нямаше да захраня толкова рано, въпреки количеството изпивано АМ.

# 16
  • Мнения: 43
Нормално ли е според вас на 3 мсе4но бебе да му се дава по 180мл. мляко...Храни се 5 пъти на ден и е на МилумилНА1?

# 17
  • Мнения: 3 034
ако толкова иска, значи е нормално  Simple Smile 5 х 180 = 900 мл АМ, това е съвсем нормално. моят син ядеше и повече на 3 месеца, още повече, че тогава и наддаваше много по-усилено, растеше по-бързо и т.н. само че ядеше доста по-начесто по негов си режим  Peace

# 18
  • Мнения: 43
Зна4и мога да му давам и по 180мл.-така ли?

# 19
  • Мнения: 275
Естествено. Peace

# 20
  • Мнения: 43
Много ви благодаря...Мислех си 4е не  е нормално!!!

# 21
  • Мнения: 43
А знаете ли какви трябва да са акитата при приемане на хипоалерги4но мляко...

# 22
  • Мнения: 3 034
разбира се, че можеш да му даваш. следвай си детето  Peace акитата на моя син не са се менили, когато веднъж се наложи да смени млякото с олекотена формула. по-скоро се меняха от различни състояния - колики, зъби, настинка, такива неща. ако те притеснява нещо конкретно, по-добре кажи какво точно   Simple Smile

# 23
  • Мнения: 43
Aми по принцип още когато не ни бяха открили алергията от белтъка,той ядеше само Аптамил и с цвета на акитата нямахме проблеми,но от както минахме на хипоалерги4но мляко акитата по4наха да си менът цветовете-от зелено на сиво и така...нормално ли е....

# 24
  • Мнения: 3 034
нормално е да си менят цвета. тепърва ще го менят и от други фактори. това, което е важно е да няма диария, слуз и още повече кървави нишки - все признаци за нещо, което не е наред. цветът сам по себе си не е проблем  Peace

# 25
  • Мнения: 275
Аз бих се консултирала с лекар при условие, че бебето ми е толкова малко. Peace

# 26
  • Мнения: 43
Педиатърката ми каза 4е е нормално,но аз ве4е не вярвям на лекари и за това се обръщам към вас...

# 27
  • Мнения: 43
А какво ще кажете за 4ай4етата на HIP от копър...

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Нормално е да си менят цвета

# 29
  • Мнения: 275
Педиатърката ми каза 4е е нормално,но аз ве4е не вярвям на лекари и за това се обръщам към вас...

Ако нямаш доверие на педиатъра, то вече е време да го смениш! Обезателно!
Не мисля, че е разумно да отглеждаш малко бебе, без да имаш възможност за консултация с добър специалист. Тук се дават мнения и предположения, но не забравяй, че в края на краищата ти носиш цялата отговорност. Ако изпитваш сериозни притеснения трябва да имаш възможност да прибегнеш и до експертно мнение.

Общи условия

Активация на акаунт